Výběr omalovánek


Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka parní vláček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem parní vláček k vybarvení pro chlapečky. Omalovánka parní vláček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Parní vláček - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Parní vláček - A5            Omalovánka - Parní vláček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní vláček patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: vymalovánky, Parní vláček, obrázek, zadarmo, k vybarvení, k tisku, online, pro děti, omalovánky, k vytištění, obrázky, elektronické omalovánky, Dopravní prostředky, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Parní vláček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s parním vláčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tempery, propisovací tužky, zvýrazňovače anebo voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro maminky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku parní vláček lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s parním vláčkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například vodové barvy, tempery nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé kytky, druhy jídel a pochopitelně i parní vláček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, sporty případně písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Bakugan, Trollové, Křemílek a Vochomůrka, Mašinka Tomáš a Harley Quinn. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: auta, plachetnice, princezna a princ, princezna a drak. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s parním vláčkem.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů