Nejvyhledávanější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka parní vláček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk s názvem parní vláček k vybarvení pro menší i větší děti. Omalovánka parní vláček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Parní vláček - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Parní vláček - A5            Omalovánka - Parní vláček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní vláček patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, pro děti, k vytisknutí, online, ke stažení, k vytištění, obrázky, k vybarvení, zdarma, obrázek, Dopravní prostředky, Parní vláček

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Parní vláček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s parním vláčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, uhly, voskové tužky, olejové pastely nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku parní vláček lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s parním vláčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, uhly nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, různá zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i parní vláček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, různé sporty a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Flintstoneovi, Scooby Doo, Pošťák Pat, Popelka a Kamarád Timmy. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, astronaut, drak, sněhulák nebo také psi. Ať si vaše dítko užije malování parního vláčku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů