Nejhledanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka parní vláček k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem parní vláček k obarvování pro slečny. Omalovánka parní vláček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Parní vláček - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Parní vláček - A5            Omalovánka - Parní vláček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní vláček patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, Dopravní prostředky, k vybarvení, vymalovánky, Parní vláček, omalovánky, zdarma, zadarmo, ke stáhnutí, ke stažení, domalovánky, k tisku, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Parní vláček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s parním vláčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, propisovací tužky, vodové barvy, fixy a zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku parní vláček lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s parním vláčkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří dětské oči, čas nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, propisovací tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, postavy z pohádek, zaměstnání a pochopitelně i parní vláček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata nebo také písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Alf, Bugs Bunny, Pixel art, Pejsek a kočička nebo též Kuře Calimero. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, čert, kočka, traktor nebo raketa. Užijte si omalovánku parního vláčku, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů