Výběr obrázků


Obrázek štěněte

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka parní vláček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem parní vláček k vybarvování pro učitelky. Omalovánka parní vláček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Parní vláček - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Parní vláček - A5            Omalovánka - Parní vláček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní vláček patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, Parní vláček, online, obrázek, Dopravní prostředky, k vybarvení, obrázky, zdarma, pro děti, ke stažení, k tisku, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Parní vláček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s parním vláčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tempery, voskové tužky, pastelky či zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro nejmenší k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek parní vláček lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s parním vláčkem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například umělecké tužky, tempery nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, zaměstnání lidí, pohádkové postavy a pochopitelně i parní vláček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, různé kytky a květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy IronMan, Harley Quinn, Angry birds, Monster High a Stašpytlík. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: liška, sněhulák, astronaut, vláček anebo Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou parního vláčku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů