Nejoblíbenější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka parní vláček k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem parní vláček ke kreslení pro tatínky. Omalovánka parní vláček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Parní vláček - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Parní vláček - A5            Omalovánka - Parní vláček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní vláček patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: vymalovánky, obrázky, zdarma, k vybarvení, Parní vláček, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, ke stáhnutí, Dopravní prostředky, obrázek, domalovánky, omalovánky, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Parní vláček k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s parním vláčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, olejové pastely, akrylové barvy, temperové barvy nebo také umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro puberťáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku parní vláček lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s parním vláčkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například tužky, olejové pastely či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, pohádkové postavy, postavy z pohádek a pochopitelně i parní vláček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, jídla případně různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Na vlásku, Rákosníček, Bratz panenky a Adiboo. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: liška, auta, psi, pes a sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou parního vláčku.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů