Nejlepší


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka parní vláček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená parní vláček k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka parní vláček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Parní vláček - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Parní vláček - A5            Omalovánka - Parní vláček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní vláček patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, pro děti, k vytištění, zdarma, ke stažení, obrázek, online, Dopravní prostředky, k tisku, Parní vláček

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Parní vláček k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s parním vláčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, voskové tužky, umělecké tužky, propisovací tužky nebo také fixky. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici ohromné množství. Omalovánku parní vláček lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s parním vláčkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, počítač nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. tempery, voskové tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i parní vláček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, zvířata či sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy princezna Sofie, Littlest Pet Shop, Myška Minie, Teletubbies nebo Furby. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: Popeláři, astronaut, vláček, raketa a princezna. Ať omalovánka parní vláček přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů