Doporučené


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka elf k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem elf k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka elf je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Elf - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Elf - A5            Omalovánka - Elf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Elf patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, zdarma, online, k vybarvení, obrázky, obrázek, Elf, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, Pohádky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Elf k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s elfem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, olejové pastely, voskovky, tužky nebo též uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky a holky opravdu mnoho. Omalovánku elf lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s elfem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, olejové pastely a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivá zvířata, písmenka a pochopitelně i elf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, sporty nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Locika, Spiderman, Plants vs. Zombies, Pixel art a Popelka. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme k uložení jsou: houby, čert, hasiči, liška případně princezna a princ. Nechť omalovánka s elfem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů