Výběr obrázků


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka elf k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená elf k obarvení pro holku i kluka. Omalovánka elf je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Elf - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Elf - A5            Omalovánka - Elf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Elf patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Elf, obrázek, online, Pohádky, ke stažení, zdarma, k vybarvení, pro děti, obrázky, k tisku, k vytisknutí, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Elf k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s elfem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, akrylové barvy, fixy, voskovky nebo také zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty fakt mnoho Omalovánku elf lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s elfem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, zrak dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, akrylové barvy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i elf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, dopravní prostředky či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Superman, Na vlásku, Teletubbies, Superčarodějnice a nebo Rumcajs. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, astronaut, psi, slon a liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou elf.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů