Nejoblíbenější


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka elf k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem elf k vybarvení pro tatínky. Omalovánka elf je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Elf - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Elf - A5            Omalovánka - Elf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Elf patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, Elf, ke stažení, online, Pohádky, k vybarvení, obrázky, obrázek, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Elf k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s elfem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tempery, křídy, pera nebo též grafitové tužky. Potřeb na malování je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku elf lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s elfem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči nebo také čas. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskové tužky, tempery případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé sporty, druhy sportů a pochopitelně i elf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, druhy jídel či zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Power Strangers, U nás na farmě, Superman, Jak vycvičit draka nebo také Batman. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, pes, auto, mašinka nebo sněhulák. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s elfem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů