Doporučujeme


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka elf zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená elf k omalování pro maminky. Omalovánka elf je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Elf - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Elf - A5            Omalovánka - Elf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Elf patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: domalovánky, omalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka, k vybarvení, k vytištění, ke stáhnutí, zdarma, vymalovánky, pro děti, zadarmo, Pohádky, online, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Elf k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s elfem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, voskovky, propisovací tužky anebo akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku elf lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s elfem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči nebo peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, temperové barvy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různá zvířátka, pohádkové postavy a pochopitelně i elf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, dopravní prostředky nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Příběh hraček, Království lesních strážců, Pixel art, Medvědí bratři nebo Lego. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, kočka, netopýr, mašinka nebo též traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou elfa.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů