Nejvyhledávanější


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka elf k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem elf k vybarvení pro kluky a holky. Omalovánka elf je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Elf - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Elf - A5            Omalovánka - Elf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Elf patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, ke stažení, online, pro děti, obrázek, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, Elf, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Elf k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s elfem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, uhlíky, olejové pastely nebo též pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Obrázek elf lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s elfem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. fixy, grafitové tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířata, kytky a pochopitelně i elf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zvířata anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Lego příběh, Příšerky s.r.o., Duhová nevěsta, Marvel Rocket či Indiana Jones. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme k uložení jsou: hasiči, slon, houby, pes a loď. Ať si vaše dítě užije obrázek elfa.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů