Doporučujeme


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka elf k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem elf k obarvení pro učitelky. Omalovánka elf je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Elf - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Elf - A5            Omalovánka - Elf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Elf patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, omalovánky, k vytištění, k tisku, omalovánka, vymalovánky, online, k vytisknutí, zdarma, elektronické omalovánky, Pohádky, zadarmo, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Elf k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s elfem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, tempery, pastelové tužky, uhlíky a umělecké tužky. Možností je dnes pro tatínky fakt mnoho Omalovánku elf lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s elfem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, tempery nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, písmenka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i elf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zaměstnání lidí nebo kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Popelka, Bezzubka, Plamínek a čtyřkoláci, Myška Minie a nebo Tarzan. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, miminko, traktor, astronaut a auto. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka elfa bude líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů