Nejstahovanější


Omalovánka tenistky

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka elf k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem elf k omalování pro větší děti. Omalovánka elf je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Elf - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Elf - A5            Omalovánka - Elf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Elf patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, domalovánky, zadarmo, obrázek, ke stáhnutí, online, dětské obrázky, omalovánka, k tisku, pro děti, omalovánky, Pohádky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Elf k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s elfem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, vodové barvy, uhly, pastelky a zvýrazňovače. Možností je dnes pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku elf lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s elfem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze či čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. tužky, vodové barvy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, zaměstnání lidí, písmenka a pochopitelně i elf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, druhy sportů případně druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Jak vycvičit draka, Johnny Bravo, Ace Ventura či Power Strangers. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, lokomotiva s vagónky, princezna, dinosauři nebo také lokomotiva. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem elf.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů