Doporučené


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka elf k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem elf k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka elf je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Elf - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Elf - A5            Omalovánka - Elf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Elf patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, pro děti, Pohádky, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, Elf, online, zdarma, obrázek, ke stažení, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Elf k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s elfem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, tužky, grafitové tužky, voskovky a voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku elf lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s elfem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, počítač a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixky, tužky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířata, písmenka a pochopitelně i elf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, písmena a druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bořek stavitel, Mimoni, Jak vycvičit draka, Krteček a nebo Pan Včelka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: draci, piráti, sněhulák, princezna a princ či kočka. Užijte si omalovánku elfa, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů