Výběr obrázků


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka elf k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená elf k obarvení pro malé děti. Omalovánka elf je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Elf - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Elf - A5            Omalovánka - Elf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Elf patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, Pohádky, zdarma, obrázek, k vytištění, k vybarvení, pro děti, ke stažení, obrázky, k tisku, Elf, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Elf k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s elfem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, propisovací tužky, akrylové barvy, umělecké tužky případně tempery. Možností je pro malé i větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku elf lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s elfem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, čas nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba olejové pastely, propisovací tužky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, písmena, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i elf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, druhy sportů nebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Lion King, Blesk McQueen, Madagaskar, Roblox nebo též Sněhurka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: auto, netopýr, dinosauři, plachetnice a koně. Ať si vaše dítko užije malování elfa.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů