Doporučené


Obrázek jukeboxu

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka elf k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem elf k omalování pro seniory. Omalovánka elf je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Elf - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Elf - A5            Omalovánka - Elf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Elf patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, zadarmo, online, elektronické omalovánky, domalovánky, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, pro děti, k tisku, omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Elf k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s elfem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, fixky, akrylové barvy, fixy a voskové tužky. Malovacích potřeb je pro maminky fakt mnoho Omalovánku elf lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s elfem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pera, fixky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i elf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, hudební nástroje či kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Astroboy, Bambi, princezna Sofie a Krteček. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky které zde máme ke stáhnutí jsou: traktor, netopýr, astronaut, plachetnice nebo liška. Ať si vaše dítko užije malování elfa.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů