Nejhledanější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka elf k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná elf k obarvování pro dívky. Omalovánka elf je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Elf - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Elf - A5            Omalovánka - Elf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Elf patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, dětské obrázky, pro děti, ke stáhnutí, online, k vytištění, zdarma, domalovánky, Pohádky, k vybarvení, obrázek, k tisku, Elf, vymalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Elf k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s elfem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, uhly, akrylové barvy, umělecké tužky případně pastelky. Potřeb na malování je pro seniory k dispozici ohromné množství. Omalovánku elf lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s elfem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, uhly nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, zaměstnání lidí a pochopitelně i elf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, různé sporty a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Popelka, Včelka Mája, Kouzelná beruška a černý kocour, Zootropolis anebo Harry Potter. Je však náročné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: piráti, auta, miminko, astronaut nebo též astronaut. Ať omalovánka elf přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů