Nejlepší


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka elf k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem elf k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka elf je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Elf - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Elf - A5            Omalovánka - Elf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Elf patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, obrázky, online, k vybarvení, pro děti, ke stažení, k tisku, k vytištění, Pohádky, zdarma, k vytisknutí, Elf

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Elf k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s elfem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, vodové barvy, křídy, uhly nebo též uhlíky. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Omalovánku elf lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s elfem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, čas anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. fixy, vodové barvy nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé kytky, zvířátka a pochopitelně i elf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, jednotlivé druhy ptáků a různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Spiderman, Krteček, Equestria Girls, Včelka Mája anebo Madagaskar. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stažení jsou: princezna, princezna, lokomotiva, sněhulák či draci. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou elf.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů