Nejlepší


Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pták na větvi k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná Pták na větvi k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka Pták na větvi je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pták na větvi - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pták na větvi - A5            Omalovánka - Pták na větvi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták na větvi patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, omalovánka, obrázky, k vybarvení, elektronické omalovánky, k vytisknutí, vymalovánky, domalovánky, online, ke stažení, Ptáci, pro děti, zdarma, k tisku

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Pták na větvi k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Pták na větvi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, zvýrazňovače, vodové barvy, pera případně křídy. Možností je dnes pro tatínky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Pták na větvi lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Pták na větvi má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, dětské oči či elektřinu. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, zvýrazňovače nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé sporty, rostliny a pochopitelně i Pták na větvi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, postavy z pohádek anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Doraemon, Anna a Elsa, IronMan, Plamínek a čtyřkoláci či Peter Pan. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: miminko, lokomotiva s vagónky, kočka, piráti nebo princezna a princ. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Pták na větvi bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů