Top pět


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka pták na větvi k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk označená Pták na větvi k vybarvování pro chlapce. Omalovánka Pták na větvi je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pták na větvi - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pták na větvi - A5            Omalovánka - Pták na větvi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták na větvi patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: omalovánka, k vybarvení, Pták na větvi, obrázky, domalovánky, omalovánky, dětské obrázky, vymalovánky, k vytištění, ke stáhnutí, online, zadarmo, ke stažení, Ptáci

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Pták na větvi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Pták na větvi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, temperové barvy, uhlíky, voskovky nebo také fixy. Potřeb na malování je pro slečny k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Pták na větvi lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Pták na větvi má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, počítač či elektřinu. Omalovánky nejsou pro slečny jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. olejové pastely, temperové barvy a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, sporty, různá zvířata a pochopitelně i Pták na větvi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, různé sporty anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Pan Včelka, Adiboo, Batman, Doba ledová či Kung Fu Panda. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které zde máme ke stažení jsou: auto, slon, traktor, liška nebo Popeláři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Pták na větvi.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů