Nej omalovánky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka pták na větvi k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Pták na větvi k vybarvování pro učitelky. Omalovánka Pták na větvi je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pták na větvi - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Pták na větvi - A5            Omalovánka - Pták na větvi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták na větvi patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, k vytisknutí, Pták na větvi, zdarma, Ptáci, pro děti, domalovánky, k vybarvení, omalovánky, online, zadarmo, k tisku, omalovánka

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek k vybarvení Pták na větvi k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Pták na větvi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, tužky, pastelové tužky, uhly případně tempery. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku Pták na větvi lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Pták na větvi má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. křídy, tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i Pták na větvi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, písmenka či sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Flintstones, Hledá se Nemo, Lví hlídka, Pat a Mat nebo též Minecraft. Je ale velmi náročné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, lokomotiva, houby, loď a nebo netopýr. Ať vám omalovánka Pták na větvi přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů