Doporučené


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pták na větvi k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Pták na větvi k vybarvování pro ženy. Omalovánka Pták na větvi je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pták na větvi - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pták na větvi - A5            Omalovánka - Pták na větvi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták na větvi patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, ke stažení, Pták na větvi, k vybarvení, pro děti, k tisku, obrázek, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, online

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Pták na větvi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Pták na větvi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, uhlíky, voskové tužky, fixy a pastelky. Pomůcek na malování je pro chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Pták na větvi lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Pták na větvi má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, čas nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pera, uhlíky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, lidské profese, zaměstnání lidí a pochopitelně i Pták na větvi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířata či květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Život brouka, Ninjago, Elena z Avaloru nebo též Littlest Pet Shop. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: princezna, auta, lokomotiva s vagónky, mašinka nebo také Popeláři. Ať si vaše dítě užije omalovánku Pták na větvi.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů