Nejoblíbenější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kolibřík k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem kolibřík k obarvení pro malé ratolesti. Jednoduchá omalovánka s ptáčkem - kolibříkem je vhodná k vytisknutí. Omalovánka kolibřík je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolibřík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kolibřík - A5            Omalovánka - Kolibřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolibřík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, zadarmo, k vytisknutí, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, vymalovánky, k tisku, ke stažení, omalovánky, obrázky, domalovánky, k vybarvení, zdarma, Kolibřík

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kolibřík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kolibříkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pastelky, voskové tužky, tužky nebo též grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku kolibřík lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kolibříkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, peníze nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, pastelky nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy sportů, hudební nástroje a pochopitelně i kolibřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Superman, Trollové, Prasátko peppa, Zhu Zhu Pets nebo také Super Mario. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, houby, princezna, traktor anebo sněhulák. Nechť omalovánka s kolibříkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů