Nejlepší


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka Rakety určená k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka kolibřík k vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná kolibřík k obarvení pro chlapce i dívky. Jednoduchá omalovánka s ptáčkem - kolibříkem je vhodná k vytisknutí. Omalovánka kolibřík je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolibřík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kolibřík - A5            Omalovánka - Kolibřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolibřík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, Ptáci, k vytisknutí, obrázek, k tisku, online, obrázky, ke stažení, Kolibřík, zdarma, k vybarvení, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kolibřík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s kolibříkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, tužky, pastelové tužky, olejové pastely nebo zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kolibřík lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kolibříkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. grafitové tužky, tužky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, postavy z pohádek, sporty a pochopitelně i kolibřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, květiny anebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Batman, Panenka Barbie, Angelína balerína, Harry Potter a nebo Tarzan. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: pes, dinosauři, auta, netopýr a princezna. Nechť omalovánka s kolibříkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů