Nejlepší


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kolibřík k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem kolibřík k vybarvování pro malé děti. Jednoduchá omalovánka s ptáčkem - kolibříkem je vhodná k vytisknutí. Omalovánka kolibřík je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolibřík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kolibřík - A5            Omalovánka - Kolibřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolibřík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, obrázek, zdarma, online, k vytisknutí, pro děti, Ptáci, ke stažení, Kolibřík, k vytištění, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kolibřík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kolibříkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, uhlíky, tužky a fixy. Kreslících potřeb je dnes pro kluky a holky k dispozici ohromné množství. Omalovánku kolibřík lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kolibříkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, vodové barvy a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i kolibřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, zvířata či zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Příběh hraček, Spiderman, Mimoni případně Simpsonovi. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, čert, drak, houby anebo netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kolibříkem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů