Nejvyhledávanější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka kolibřík k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem kolibřík k vybarvení pro chlapce i dívky. Jednoduchá omalovánka s ptáčkem - kolibříkem je vhodná k vytisknutí. Omalovánka kolibřík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kolibřík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Kolibřík - A5            Omalovánka - Kolibřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolibřík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, pro děti, zdarma, obrázek, Ptáci, k tisku, obrázky, ke stažení, k vybarvení, online, Kolibřík

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kolibřík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kolibříkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, olejové pastely, temperové barvy, pera a voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku kolibřík lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kolibříkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří dětské oči, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba fixky, olejové pastely anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i kolibřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, písmena nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Ledové království, Tom a Jerry, Kocour Garfield, Bugs Bunny a Angry birds. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: astronaut, lokomotiva s vagónky, hasiči, koně a auta. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka kolibříku bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů