Nej pět


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kolibřík k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem kolibřík k obarvení pro školáky. Jednoduchá omalovánka s ptáčkem - kolibříkem je vhodná k vytisknutí. Omalovánka kolibřík je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolibřík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolibřík - A5            Omalovánka - Kolibřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolibřík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, zdarma, Ptáci, online, k tisku, k vytištění, pro děti, Kolibřík, ke stažení, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kolibřík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s kolibříkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, křídy, temperové barvy, zvýrazňovače a pera. Možností je dnes pro předškoláky fakt mnoho Omalovánku kolibřík lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kolibříkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, křídy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, druhy ptáků a pochopitelně i kolibřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Minecraft, Gumídci, Včelka Mája anebo Toy Story. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, raketa, pes, auta a nebo netopýr. Ať si vaše dítě užije omalovánku kolibříku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů