Nejlepší


Obrázek raketoplánu

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kolibřík k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená kolibřík k obarvování pro předškoláky. Jednoduchá omalovánka s ptáčkem - kolibříkem je vhodná k vytisknutí. Omalovánka kolibřík je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolibřík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kolibřík - A5            Omalovánka - Kolibřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolibřík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, Ptáci, pro děti, k vytištění, zdarma, ke stažení, online, Kolibřík, obrázek, obrázky, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kolibřík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kolibříkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, vodové barvy, olejové pastely, fixky nebo též fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku kolibřík lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kolibříkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, zrak dětí případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. uhly, vodové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání, druhy jídel a pochopitelně i kolibřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, písmena anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Kačer Donald, Gormiti, Princezna a žabák, Bob a Bobek případně Ratatouille. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, kočka, netopýr, houby a pes. Ať omalovánka kolibřík přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů