Výběr obrázků


Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kolibřík zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem kolibřík ke kreslení pro holky. Jednoduchá omalovánka s ptáčkem - kolibříkem je vhodná k vytisknutí. Omalovánka kolibřík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolibřík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kolibřík - A5            Omalovánka - Kolibřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolibřík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, Ptáci, ke stažení, k vytištění, omalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, online, pro děti, vymalovánky, k vybarvení, zdarma, zadarmo, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kolibřík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kolibříkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, tempery, grafitové tužky, uhly a tužky. Pomůcek na malování je pro učitelky fakt mnoho Obrázek kolibřík lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kolibříkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například pastelky, tempery a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, různé kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i kolibřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka a nebo sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Superčarodějnice, Kráska a zvíře, Království lesních strážců, Super Mario nebo též H2O: Stačí přidat vodu. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které zde máme k uložení jsou: piráti, lokomotiva, astronaut, astronaut nebo také čert. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kolibřík.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů