Nej obrázky


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka kolibřík k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kolibřík k obarvení pro starší děti. Jednoduchá omalovánka s ptáčkem - kolibříkem je vhodná k vytisknutí. Omalovánka kolibřík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolibřík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kolibřík - A5            Omalovánka - Kolibřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolibřík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánka, zadarmo, online, k vytištění, elektronické omalovánky, k vytisknutí, obrázky, domalovánky, ke stáhnutí, Ptáci, vymalovánky, zdarma, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kolibřík k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kolibříkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, vodové barvy, pera, pastelové tužky nebo pastelky. Potřeb na malování je pro chlapce fakt mnoho Omalovánku kolibřík lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kolibříkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba tempery, vodové barvy či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i kolibřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, postavy z pohádek a druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Ninjago, Kamarád Timmy, Bořek stavitel, Aladin anebo Grinch. Je ale náročné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, astronaut, pes, liška nebo též čert. Ať omalovánka kolibřík přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů