Nejoblíbenější


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka kolibřík k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem kolibřík ke kreslení pro nejmenší děcka. Jednoduchá omalovánka s ptáčkem - kolibříkem je vhodná k vytisknutí. Omalovánka kolibřík je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolibřík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolibřík - A5            Omalovánka - Kolibřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolibřík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, Kolibřík, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, Ptáci, k tisku, pro děti, zdarma, obrázek, online, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kolibřík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kolibříkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pastelové tužky, olejové pastely, fixy případně grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kolibřík lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s kolibříkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například fixky, pastelové tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i kolibřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, pohádkové postavy anebo čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Spongebob, Včelka Mája, Méďa Béďa, IronMan a Harley Quinn. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, auto, kočka, princezna či princezna a princ. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kolibřík.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů