Top pět


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kolibřík k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná kolibřík k vybarvení pro děti. Jednoduchá omalovánka s ptáčkem - kolibříkem je vhodná k vytisknutí. Omalovánka kolibřík je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kolibřík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolibřík - A5            Omalovánka - Kolibřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolibřík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, obrázky, obrázek, zdarma, k vybarvení, online, k vytištění, Ptáci, pro děti, k vytisknutí, Kolibřík, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kolibřík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kolibříkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskové tužky, pastelové tužky, tužky a pastelky. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kolibřík lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kolibříkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, voskové tužky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, lidské profese a pochopitelně i kolibřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, zvířátka či různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Popelka, Kocour Garfield, U nás na farmě, Power Strangers a Scooby Doo. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, koně, houby, lokomotiva nebo též miminko. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kolibřík.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů