Nejvyhledávanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kolibřík k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem kolibřík k obarvování pro předškoláky. Jednoduchá omalovánka s ptáčkem - kolibříkem je vhodná k vytisknutí. Omalovánka kolibřík je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kolibřík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kolibřík - A5            Omalovánka - Kolibřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolibřík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stáhnutí, pro děti, ke stažení, obrázky, Kolibřík, online, Ptáci, omalovánka, k vybarvení, k tisku, k vytištění, omalovánky, obrázek, vymalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kolibřík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kolibříkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, tempery, fixy, uhlíky anebo tužky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kolibřík lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s kolibříkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peněženku, oči dětí nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pastelové tužky, tempery a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, druhy sportů a pochopitelně i kolibřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, jídla a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Teletubbies, Kuře Calimero, Avengers, Ferda mravenec nebo též Batman. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, miminko, dinosauři, auta a Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kolibříkem.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů