Výběr obrázků


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka morče zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná morče k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka morče je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Morče - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Morče - A5            Omalovánka - Morče - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Morče patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánky, k vybarvení, k vytištění, omalovánka, Zvířata, dětské obrázky, k tisku, ke stáhnutí, obrázek, domalovánky, obrázky, zadarmo, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Morče k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s morčetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, uhly, fixy, umělecké tužky nebo též fixky. Možností je pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku morče lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s morčetem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, oči dětí a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba voskovky, uhly nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i morče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, čísla anebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Pošťák Pat, Superman, Lví král, Anna a Elsa a nebo Na vlásku. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které tu máme k uložení jsou: slon, sněhulák, pes, raketa a piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou morče.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů