Nejhledanější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka morče k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená morče k obarvování pro holčičky. Omalovánka morče je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Morče - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Morče - A5            Omalovánka - Morče - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Morče patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, omalovánka, ke stažení, k vytištění, Morče, dětské obrázky, vymalovánky, Zvířata, online, k vytisknutí, obrázky, elektronické omalovánky, domalovánky, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Morče k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s morčetem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, vodové barvy, propisovací tužky, olejové pastely nebo též zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro slečny k dispozici pestrá škála. Omalovánku morče lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s morčetem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskovky, vodové barvy a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmena, zvířata a pochopitelně i morče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, postavy z pohádek a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Flintstones, Kačer Donald, Fifi z Květíkova, Na vlásku anebo Superman. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, miminko, draci, lokomotiva s vagónky nebo sněhulák. Užijte si omalovánku morčete, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů