Top obrázky


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Šestka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem Šestka k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka čísla 6, jednoduchý obrázek k vybarvení. Omalovánka Šestka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šestka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Šestka - A5            Omalovánka - Šestka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šestka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, obrázek, pro děti, Šestka, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, online, Znaky, ke stažení, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Šestka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Šestkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, umělecké tužky, akrylové barvy, olejové pastely a voskovky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Šestka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Šestkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, počítač nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, umělecké tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, sporty, různá zvířata a pochopitelně i Šestku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, květiny a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Spiderman, Kačer Donald, Červená Karkulka, Batman nebo též Bugs Bunny. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: liška, raketa, loď, sněhulák anebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Šestka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů