Nejhledanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka Šestka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Šestka k obarvení pro školáky. Omalovánka čísla 6, jednoduchý obrázek k vybarvení. Omalovánka Šestka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Šestka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Šestka - A5            Omalovánka - Šestka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šestka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, Znaky, k vybarvení, obrázky, zdarma, online, k tisku, k vytisknutí, Šestka, pro děti, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šestka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Šestkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, zvýrazňovače, umělecké tužky, uhlíky anebo uhly. Možností je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku Šestka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Šestkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, peněženku a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba pastelky, zvýrazňovače nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, hudební nástroje, pohádkové postavy a pochopitelně i Šestku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, zvířata případně květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Frozen, Méďa Béďa, Mašinka Tomáš, Krteček a nebo Aladin. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, lokomotiva, auto, piráti nebo také liška. Užijte si omalovánku Šestky, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů