Nej omalovánky


Omalovánka tenistky

Obrázek skůtru k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Šestka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená Šestka k vybarvení pro dospělé. Omalovánka čísla 6, jednoduchý obrázek k vybarvení. Omalovánka Šestka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šestka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Šestka - A5            Omalovánka - Šestka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šestka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: omalovánka, ke stáhnutí, zdarma, online, zadarmo, k vytištění, ke stažení, Znaky, elektronické omalovánky, pro děti, obrázek, dětské obrázky, k tisku, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šestka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Šestkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, olejové pastely, tužky, pastelky a akrylové barvy. Možností je dnes pro puberťáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Šestka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Šestkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. propisovací tužky, olejové pastely a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, různé kytky, zvířátka a pochopitelně i Šestku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, různá zvířátka anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Zvonilka, Mimoni, Superčarodějnice, Kocour Garfield případně Ice Age. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, liška, draci, psi nebo též mašinka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Šestka.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů