Nejoblíbenější


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Šestka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem Šestka ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka čísla 6, jednoduchý obrázek k vybarvení. Omalovánka Šestka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Šestka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Šestka - A5            Omalovánka - Šestka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šestka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, pro děti, ke stažení, obrázek, k vytištění, k tisku, zdarma, k vybarvení, Znaky, Šestka, k vytisknutí, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šestka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Šestkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, tempery, grafitové tužky, voskovky a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Šestka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Šestkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, zrak dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, tempery nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, zaměstnání, postavy z pohádek a pochopitelně i Šestku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, dopravní prostředky případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Šmoulové, Pan Včelka, Kocour Garfield nebo také Krtek. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, drak, plachetnice, princezna a princ či dinosauři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Šestka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů