Nej pět


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Šestka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Šestka k omalování pro předškoláky. Omalovánka čísla 6, jednoduchý obrázek k vybarvení. Omalovánka Šestka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šestka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Šestka - A5            Omalovánka - Šestka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šestka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: omalovánky, zadarmo, k vytištění, Znaky, k vybarvení, online, k vytisknutí, Šestka, ke stažení, k tisku, ke stáhnutí, omalovánka, vymalovánky, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šestka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Šestkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, grafitové tužky, umělecké tužky, tužky nebo propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Šestka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Šestkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. temperové barvy, grafitové tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, lidské profese, zaměstnání lidí a pochopitelně i Šestku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, zvířata a květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Gumídci, Zootropolis, Avengers, Na vlásku a Pinocchio. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, slon, loď, hasiči anebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Šestka.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů