Nejlepší


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka Šestka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s názvem Šestka k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka čísla 6, jednoduchý obrázek k vybarvení. Omalovánka Šestka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šestka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Šestka - A5            Omalovánka - Šestka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šestka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, Znaky, online, ke stažení, pro děti, k vytištění, zdarma, k tisku, k vybarvení, obrázek, Šestka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šestka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Šestkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, zvýrazňovače, fixky, křídy nebo také temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky k dispozici široká škála. Obrázek Šestka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Šestkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, zvýrazňovače a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy sportů, druhy ptáků a pochopitelně i Šestku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, květiny nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Gormiti, Mickey mouse, Power Strangers, Na vlásku a Jak vycvičit draka. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: slon, draci, liška, Santa Klaus a lokomotiva. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Šestkou líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů