Nej obrázky


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka Šestka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Šestka k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka čísla 6, jednoduchý obrázek k vybarvení. Omalovánka Šestka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Šestka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Šestka - A5            Omalovánka - Šestka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šestka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, online, pro děti, Šestka, obrázky, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, Znaky, k vybarvení, obrázek, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šestka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Šestkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, vodové barvy, uhlíky anebo pera. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek Šestka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Šestkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba fixy, temperové barvy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i Šestku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, lidské profese nebo květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Harley Quinn, Ratatouille, Anna a Elsa a Paw patrol. Je však složité je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: plachetnice, raketa, auta, psi či astronaut. Užijte si omalovánku Šestky, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů