Nejoblíbenější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Šestka k vytisknutí

Omalovánka se jménem Šestka k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka čísla 6, jednoduchý obrázek k vybarvení. Omalovánka Šestka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Šestka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Šestka - A5            Omalovánka - Šestka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šestka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, online, dětské obrázky, obrázky, zdarma, k vybarvení, elektronické omalovánky, Znaky, ke stáhnutí, k vytisknutí, omalovánky, zadarmo, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Šestka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Šestkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, temperové barvy, tempery, zvýrazňovače případně propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro seniory k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Šestka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Šestkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, peníze a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, temperové barvy anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, rostliny, kytky a pochopitelně i Šestku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Lion King, Na vlásku, Equestria Girls a nebo Blesk McQueen. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stažení jsou: koně, čert, auto, princezna a princ nebo hasiči. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Šestka.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů