Výběr omalovánek


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Šestka k vytištění pro děti

Omalovánka uložená pod názvem Šestka k vybarvení pro maminky. Omalovánka čísla 6, jednoduchý obrázek k vybarvení. Omalovánka Šestka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Šestka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Šestka - A5            Omalovánka - Šestka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šestka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, k vytisknutí, Znaky, obrázek, online, obrázky, Šestka, zdarma, ke stažení, k vybarvení, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šestka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Šestkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, grafitové tužky, zvýrazňovače, uhly a nebo temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro větší děti k dispozici široká škála. Obrázek Šestka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Šestkou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. voskovky, grafitové tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Šestku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, zvířata a hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy princezna Sofie, Gormiti, Toy Story, Království lesních strážců a Bezzubka. Je ale velmi náročné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stažení jsou: hasiči, Santa Klaus, lokomotiva, auta případně princezna a princ. Užijte si omalovánku Šestky, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů