Doporučujeme


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka leopard k vytištění pro děti

Omalovánka nazvaná leopard k obarvení pro malé děti. Omalovánka leopard je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Leopard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Leopard - A5            Omalovánka - Leopard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leopard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, k vytisknutí, Zvířata, obrázky, k vybarvení, k tisku, Leopard, pro děti, online, zdarma, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Leopard k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s leopardem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, zvýrazňovače, tužky, pastelky nebo uhlíky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka fakt mnoho Omalovánku leopard lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s leopardem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. tempery, zvýrazňovače a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy jídel, jídla a pochopitelně i leopard :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, hudební nástroje a květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Indiana Jones, Medvídek Pú, Kačer Donald a Lego. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, princezna, mašinka, raketa nebo také koně. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou leopard.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů