Nej pět


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka leopard k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem leopard k omalování pro holčičky. Omalovánka leopard je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Leopard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Leopard - A5            Omalovánka - Leopard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leopard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Leopard, k tisku, omalovánky, elektronické omalovánky, zdarma, omalovánka, ke stažení, k vybarvení, zadarmo, vymalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí, k vytisknutí, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Leopard k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s leopardem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tužky, voskovky, uhly nebo také zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky k dispozici dlouhá řada. Obrázek leopard lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s leopardem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, oči dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, různá zvířátka, různé sporty a pochopitelně i leopard :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, písmenka nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Scooby Doo, Lego, Brawl stars případně Včelka Mája. Ty tu však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, auto, houby, loď anebo lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou leoparda.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů