Doporučujeme


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka leopard k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem leopard k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka leopard je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Leopard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Leopard - A5            Omalovánka - Leopard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leopard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, Leopard, pro děti, k tisku, k vytisknutí, online, obrázky, zdarma, Zvířata, ke stažení, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Leopard k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s leopardem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, uhlíky, uhly, vodové barvy případně pera. Pomůcek na malování je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Omalovánku leopard lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s leopardem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, peněženku nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba umělecké tužky, uhlíky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivá zvířata, zvířata a pochopitelně i leopard :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, kytky a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Plants vs. Zombies, Angry birds, Mimoni nebo Rumcajs. Je ale velmi těžké je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: draci, mašinka, pes, lokomotiva s vagónky a nebo Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek leoparda bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů