Top obrázky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka leopard k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem leopard k omalování pro dívky i chlapce. Omalovánka leopard je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Leopard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Leopard - A5            Omalovánka - Leopard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leopard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, pro děti, zdarma, k vytištění, Leopard, Zvířata, k vytisknutí, k vybarvení, online, obrázek, obrázky, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Leopard k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s leopardem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelové tužky, uhly, akrylové barvy nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek leopard lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s leopardem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, pastelové tužky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, čísla, hudební nástroje a pochopitelně i leopard :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, druhy ptáků a písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Aladin, Monster high, Peter Pan nebo též Jak vycvičit draka. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: slon, piráti, traktor, plachetnice a Popeláři. Užijte si omalovánku leoparda, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů