Top pět


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka leopard k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku nazvaná leopard ke kreslení pro dívky. Omalovánka leopard je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Leopard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Leopard - A5            Omalovánka - Leopard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leopard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, ke stažení, pro děti, omalovánka, Zvířata, omalovánky, online, obrázky, obrázek, k vybarvení, ke stáhnutí, zdarma, k vytisknutí, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Leopard k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s leopardem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako fixky, temperové barvy, fixy, umělecké tužky anebo uhly. Malovacích potřeb je pro prcky k dispozici vskutku hodně. Obrázek leopard lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s leopardem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixky, temperové barvy a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka a pochopitelně i leopard :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, zvířata nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Kačer Donald, Hledá se Nemo, Shimmer a Shine, Superčarodějnice nebo Pan Včelka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, auto, traktor, auta a lokomotiva. Nechť omalovánka s leopardem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů