Výběr omalovánek


Omalovánka s nemocným pejskem

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka leopard k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná leopard k obarvování pro chlapečky. Omalovánka leopard je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Leopard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Leopard - A5            Omalovánka - Leopard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leopard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: domalovánky, dětské obrázky, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, Zvířata, online, pro děti, k vybarvení, Leopard, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Leopard k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s leopardem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, fixky, uhly, fixy a pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky k dispozici ohromné množství. Omalovánku leopard lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s leopardem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, fixky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zvířata, rostliny a pochopitelně i leopard :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, čísla či druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Ratatouille, Budulínek, Anabela: Vánoční přání, Mickey mouse nebo také Star Wars. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: houby, lokomotiva, princezna, hasiči a nebo Popeláři. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka leoparda bude líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů