Top obrázky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka leopard k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem leopard k obarvování pro děti. Omalovánka leopard je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Leopard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Leopard - A5            Omalovánka - Leopard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leopard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, pro děti, k vytisknutí, obrázek, Zvířata, k vytištění, k tisku, zdarma, obrázky, Leopard, ke stažení, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Leopard k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s leopardem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, křídy, olejové pastely, pera anebo fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro holky fakt mnoho Obrázek leopard lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s leopardem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, křídy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i leopard :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, dopravní prostředky či sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Červená Karkulka, Indiana Jones, Bezzubka a nebo Jak vycvičit draka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: pes, raketa, princezna, vláček případně Santa Klaus. Ať si vaše dítko užije malování leoparda.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů