Nej obrázky


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka leopard k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem leopard k obarvení pro tatínky. Omalovánka leopard je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Leopard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Leopard - A5            Omalovánka - Leopard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leopard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, Leopard, k tisku, domalovánky, ke stáhnutí, Zvířata, omalovánka, zdarma, omalovánky, k vybarvení, online, vymalovánky, zadarmo, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Leopard k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s leopardem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, olejové pastely, pera, pastelové tužky či pastelky. Pomůcek na malování je pro holčičky k dispozici celá škála. Omalovánku leopard lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s leopardem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, elektřinu nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tempery, olejové pastely anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i leopard :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, zvířata a pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Bolt – pes pro každý případ, Littlest Pet Shop, Život brouka, King Kong nebo také Tučňáci z Madagaskaru. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, hasiči, plachetnice, traktor a nebo astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s leopardem líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů