Nejoblíbenější


Obrázek raketoplánu

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka leopard k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem leopard ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka leopard je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Leopard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Leopard - A5            Omalovánka - Leopard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leopard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k tisku, pro děti, k vytisknutí, obrázek, obrázky, ke stažení, online, k vytištění, zdarma, Leopard, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Leopard k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s leopardem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, tempery, pastelky, umělecké tužky případně vodové barvy. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku leopard lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s leopardem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, oči dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například olejové pastely, tempery a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, jídla, postavy z pohádek a pochopitelně i leopard :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, různá zvířátka či rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Mickey mouse, Kung Fu Panda, Monster High, Spiderman nebo též Červená Karkulka. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: auta, kočka, netopýr, draci nebo mašinka. Nechť omalovánka s leopardem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů