Doporučené


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka leopard k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená leopard ke kreslení pro kluky a holky. Omalovánka leopard je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Leopard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Leopard - A5            Omalovánka - Leopard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leopard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, Leopard, ke stažení, Zvířata, zdarma, pro děti, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, k vybarvení, obrázek, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Leopard k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s leopardem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, voskovky, křídy, fixky a tempery. Malovacích potřeb je pro malé caparty fakt mnoho Omalovánku leopard lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s leopardem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixy, voskovky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, jídla, druhy automobilů a pochopitelně i leopard :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, zvířátka nebo také písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bořek stavitel, Šmoulové, Lion King, Equestria Girls nebo též My little pony. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: vláček, raketa, plachetnice, astronaut případně pes. Ať si vaše dítko užije malování leoparda.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů