Nejstahovanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kráva k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem kráva k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka kráva je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kráva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kráva - A5            Omalovánka - Kráva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kráva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, zadarmo, k vytisknutí, online, zdarma, omalovánka, k vytištění, omalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, pro děti, domalovánky, k tisku, ke stáhnutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Kráva k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s krávou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, zvýrazňovače, fixy, pastelové tužky nebo voskovky. Malovacích potřeb je pro chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kráva lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s krávou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. pera, zvýrazňovače a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, různé sporty, zaměstnání a pochopitelně i krávu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, postavy z pohádek a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Hulk, Superman, Pocahontas, Trollové anebo Bambi. Je ale velmi problematické je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, astronaut, auta, princezna a nebo drak. Ať omalovánka kráva přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů