Výběr omalovánek


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kráva k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná kráva k obarvení pro malá děcka. Omalovánka kráva je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kráva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kráva - A5            Omalovánka - Kráva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kráva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázek, obrázky, ke stažení, zdarma, Kráva, online, k vybarvení, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, Zvířata

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Kráva k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s krávou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelové tužky, olejové pastely, křídy a propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici pestrá škála. Obrázek kráva lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s krávou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, pastelové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata a pochopitelně i krávu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, lidské profese nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Peter Pan, Tlapková patrola, Zootropolis, Sněhurka nebo také Anna a Elsa. Ty zde však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, loď, kočka, piráti případně lokomotiva s vagónky. Nechť vám omalovánka s krávou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů