Doporučené


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka skřet k tisku, vytisknutí

Omalovánka nazvaná skřet k obarvování pro holčičky. Omalovánka skřet je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Skřet - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skřet - A5            Omalovánka - Skřet - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřet patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: vymalovánky, pro děti, ke stáhnutí, obrázek, k vybarvení, k tisku, omalovánka, online, domalovánky, dětské obrázky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, Skřet, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Skřet k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s skřetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, voskové tužky, tempery, akrylové barvy nebo vodové barvy. Malovacích potřeb je pro nejmenší k dispozici pestrá škála. Omalovánku skřet lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s skřetem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixky, voskové tužky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířata, písmenka a pochopitelně i skřet :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy My little pony, Lady a Tramp, Lion King, Tom a Jerry anebo Na vlásku. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stažení jsou: čert, loď, pes, astronaut a auta. Věříme, že se vám obrázek skřetu bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů