Doporučujeme


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka skřet zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná skřet k omalování pro dospělé. Omalovánka skřet je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skřet - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skřet - A5            Omalovánka - Skřet - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřet patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: vymalovánky, k vytisknutí, obrázek, domalovánky, zadarmo, ke stažení, pro děti, omalovánka, k vytištění, zdarma, k vybarvení, Pohádky, dětské obrázky, ke stáhnutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Skřet k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s skřetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixy, umělecké tužky, propisovací tužky, pastelky a nebo olejové pastely. Malovacích potřeb je pro malá děcka fakt mnoho Obrázek skřet lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s skřetem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, dětské oči anebo čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. fixy, umělecké tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, druhy automobilů, zaměstnání a pochopitelně i skřet :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířata nebo také písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Naruto, Hannah Montana, Action man, Pejsek a kočička anebo Johnny Bravo. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky které tady máme k uložení jsou: princezna, drak, raketa, piráti či draci. Nechť omalovánka s skřetem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů