Nej obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka skřet k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná skřet k vybarvování pro chlapečky. Omalovánka skřet je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Skřet - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skřet - A5            Omalovánka - Skřet - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřet patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: omalovánky, Skřet, zadarmo, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, domalovánky, ke stažení, online, dětské obrázky, omalovánka, Pohádky, vymalovánky, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Skřet k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s skřetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelové tužky, grafitové tužky, temperové barvy a fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky vskutku velmi mnoho. Omalovánku skřet lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s skřetem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, elektřinu nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, pastelové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, rostliny, druhy ptáků a pochopitelně i skřet :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, čísla případně jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Angry birds, Marvel Rocket, Elena z Avaloru, Mickey mouse nebo také Batman. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, draci, loď, lokomotiva a koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s skřetem.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů