Výběr omalovánek


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka skřet k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem skřet k obarvení pro holčičky. Omalovánka skřet je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skřet - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skřet - A5            Omalovánka - Skřet - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřet patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Skřet, k tisku, obrázek, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, pro děti, online, obrázky, Pohádky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Skřet k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s skřetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, fixy, tužky, olejové pastely a pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti fakt mnoho Omalovánku skřet lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s skřetem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peněženku anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba akrylové barvy, fixy případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i skřet :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, různá zvířátka a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Bratz panenky, Červená Karkulka, Bořek stavitel, Superman anebo Monster High. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tady máme k uložení jsou: raketa, houby, koně, piráti nebo též plachetnice. Nechť omalovánka s skřetem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů