Nejstahovanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno I k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem Písmeno I k obarvování pro menší i větší děti. Omalovánka Písmeno I je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno I - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno I - A5            Omalovánka - Písmeno I - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno I patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, online, Znaky, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, k vytištění, obrázek, k vybarvení, k tisku, zdarma, Písmeno I

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno I k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Písmeno I je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, uhlíky, pera, olejové pastely a tužky. Možností je pro školáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Písmeno I lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Písmeno I má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, počítač anebo peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pastelky, uhlíky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy jídel, zaměstnání a pochopitelně i Písmeno I :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, pohádkové postavy nebo také lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Frozen, Aladin, Ferda mravenec, Power Strangers anebo Hledá se Nemo. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, draci, sněhulák, netopýr nebo koně. Nechť vám omalovánka s Písmeno I přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů