Nejstahovanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno I k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Písmeno I k vybarvení pro ratolesti. Omalovánka Písmeno I je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno I - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno I - A5            Omalovánka - Písmeno I - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno I patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vytisknutí, Znaky, Písmeno I, k tisku, zdarma, online, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno I k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Písmeno I je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, propisovací tužky, temperové barvy, tužky anebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku Písmeno I lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Písmeno I má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří oči dětí, peníze nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. křídy, propisovací tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, písmenka, rostliny a pochopitelně i Písmeno I :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, různé sporty a různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Pan Včelka, Budulínek, Krteček, Šmoulové nebo Angelína balerína. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, piráti, liška, Popeláři případně mašinka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Písmeno I líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů