Top pět


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno I zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem Písmeno I k obarvení pro prcky. Omalovánka Písmeno I je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno I - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Písmeno I - A5            Omalovánka - Písmeno I - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno I patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, obrázek, elektronické omalovánky, omalovánky, zdarma, ke stažení, obrázky, ke stáhnutí, domalovánky, pro děti, vymalovánky, k vytištění, k vybarvení, Znaky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno I k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Písmeno I je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, křídy, grafitové tužky, tužky nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici celá škála. Obrázek Písmeno I lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Písmeno I má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, křídy a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, pohádkové postavy a pochopitelně i Písmeno I :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, různá zvířátka a různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Království lesních strážců, Mašinka Tomáš, Zvonilka nebo také Ferda mravenec. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: draci, astronaut, Popeláři, drak či liška. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Písmeno I líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů