Nej obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka písmeno I k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem Písmeno I ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka Písmeno I je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno I - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno I - A5            Omalovánka - Písmeno I - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno I patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno I, online, zdarma, ke stažení, obrázky, k vybarvení, k vytištění, Znaky, k vytisknutí, k tisku, pro děti, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Písmeno I k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Písmeno I je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, temperové barvy, vodové barvy, olejové pastely nebo také fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Písmeno I lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Písmeno I má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peněženku, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, temperové barvy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i Písmeno I :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy rostlin a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Shrek, Pocahontas, Brawl stars, Budulínek a Krteček. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, auto, piráti, mašinka nebo astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku Písmeno I.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů