Výběr obrázků


Obrázek psa k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka písmeno I k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená Písmeno I k obarvení pro malé i větší děti. Omalovánka Písmeno I je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno I - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno I - A5            Omalovánka - Písmeno I - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno I patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, Písmeno I, obrázek, k tisku, k vybarvení, obrázky, online, pro děti, Znaky, zdarma, k vytištění, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno I k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Písmeno I je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, pera, křídy, fixy a nebo fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku Písmeno I lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Písmeno I má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tužky, pera anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, hudební nástroje, květiny a pochopitelně i Písmeno I :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, různé sporty případně kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Gumídci, Littlest Pet Shop, Locika, Bořek stavitel a Simpsonovi. Je ale velmi náročné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme k uložení jsou: loď, Popeláři, houby, liška a psi. Ať vám omalovánka Písmeno I přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů