Doporučujeme


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno I k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Písmeno I k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka Písmeno I je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno I - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno I - A5            Omalovánka - Písmeno I - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno I patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, k tisku, k vybarvení, vymalovánky, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, zadarmo, obrázek, dětské obrázky, Písmeno I, omalovánky, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno I k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Písmeno I je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, křídy, olejové pastely, umělecké tužky a nebo fixky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Písmeno I lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Písmeno I má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tužky, křídy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Písmeno I :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy automobilů a různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Plamínek a čtyřkoláci, Avatar, Myška Minie a Teletubbies. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holky které zde máme k uložení jsou: astronaut, kočka, lokomotiva, dinosauři nebo pes. Ať si vaše dítě užije obrázek Písmeno I.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů