Doporučené


Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno I k tisku, vytisknutí

Omalovánka nazvaná Písmeno I k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka Písmeno I je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno I - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno I - A5            Omalovánka - Písmeno I - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno I patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, Znaky, k tisku, omalovánka, obrázky, online, zdarma, domalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, k vytištění, k vybarvení, zadarmo, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Písmeno I k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Písmeno I je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixky, zvýrazňovače, křídy, voskové tužky nebo též pera. Možností je pro nejmenší k dispozici široká škála. Obrázek Písmeno I lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Písmeno I má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. fixky, zvýrazňovače a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i Písmeno I :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, zvířata nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Boule a Bill, Život brouka, Plants vs. Zombies, Lví král a Superman. Ty tu však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: princezna a princ, čert, draci, hasiči a Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek Písmeno I bude líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů