Nej pět


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno I k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Písmeno I ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka Písmeno I je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno I - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Písmeno I - A5            Omalovánka - Písmeno I - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno I patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, pro děti, k vytištění, ke stažení, obrázky, obrázek, k tisku, Znaky, Písmeno I, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno I k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Písmeno I je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhlíky, umělecké tužky, pastelové tužky, křídy nebo též voskovky. Malovacích potřeb je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Obrázek Písmeno I lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Písmeno I má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhlíky, umělecké tužky a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i Písmeno I :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, postavy z pohádek a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Lego, Ledové království, Lego příběh a Anna a Elsa. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, netopýr, loď, traktor nebo mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Písmeno I.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů