Nejlepší


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno I k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pojmenovaná Písmeno I k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka Písmeno I je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno I - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno I - A5            Omalovánka - Písmeno I - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno I patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, Písmeno I, k vytištění, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, online, ke stažení, zdarma, obrázky, obrázek, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno I k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Písmeno I je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, akrylové barvy, fixky, temperové barvy nebo též uhlíky. Možností je pro kluky i holky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Písmeno I lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Písmeno I má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tužky, akrylové barvy nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy automobilů, písmenka a pochopitelně i Písmeno I :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, písmena či jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Shimmer a Shine, Locika, Tlapková patrola nebo Ledové království. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, houby, raketa, vláček a traktor. Ať si vaše dítko užije malování Písmeno I.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů