Výběr omalovánek


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka písmeno I k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem Písmeno I k omalování pro chlapce. Omalovánka Písmeno I je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno I - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno I - A5            Omalovánka - Písmeno I - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno I patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: vymalovánky, online, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, omalovánka, ke stáhnutí, obrázky, k vybarvení, k tisku, zadarmo, Znaky, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno I k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Písmeno I je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, křídy, umělecké tužky, akrylové barvy a tempery. Možností je dnes pro nejmenší k dispozici pestrá škála. Omalovánku Písmeno I lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Písmeno I má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, oči dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, křídy anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Písmeno I :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, květiny či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Adiboo, Příšerky s.r.o., Among Us, Piráti z Karibiku a nebo Medvědí bratři. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, čert, kočka, traktor a auta. Věříme, že se vám obrázek Písmeno I bude líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů