Nejlepší


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sud k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná sud k omalování pro chlapce i dívky. Sud na pivo, víno nebo jiné nápoje. Jednoduchá omalovánka pro nejmenší děti k vybarvení. Omalovánka sud je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sud - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sud - A5            Omalovánka - Sud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sud patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, Ostatní, ke stažení, k vybarvení, online, Sud, zdarma, k tisku, pro děti, obrázek, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Sud k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s sudem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, pera, vodové barvy, tužky či temperové barvy. Pomůcek na malování je pro menší i větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku sud lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s sudem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, čas anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. křídy, pera a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířata, květiny a pochopitelně i sud :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, sporty a rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy panenka Winx, Medvídek Pú, Bořek stavitel anebo Hello Kitty. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, dinosauři, mašinka, traktor nebo také lokomotiva. Věříme, že se vám obrázek sudu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů