Nejstahovanější


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sud k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná sud k obarvování pro děti. Sud na pivo, víno nebo jiné nápoje. Jednoduchá omalovánka pro nejmenší děti k vybarvení. Omalovánka sud je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Sud - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sud - A5            Omalovánka - Sud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sud patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázky, Sud, obrázek, ke stažení, zdarma, online, Ostatní, k vytisknutí, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Sud k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s sudem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako křídy, voskové tužky, temperové barvy, tužky a akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku sud lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s sudem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, oči dětí či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například křídy, voskové tužky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i sud :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, písmena nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Ferda mravenec, Frozen, Power Strangers, Lion King či Blesk McQueen. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: miminko, pes, slon, loď a raketa. Věříme, že se vám obrázek sudu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů