Výběr obrázků


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sud k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem sud k obarvení pro malé děti. Sud na pivo, víno nebo jiné nápoje. Jednoduchá omalovánka pro nejmenší děti k vybarvení. Omalovánka sud je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Sud - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sud - A5            Omalovánka - Sud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sud patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Ostatní, ke stažení, k vytištění, k tisku, obrázky, k vybarvení, Sud, obrázek, pro děti, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Sud k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s sudem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, grafitové tužky, vodové barvy, temperové barvy a fixy. Možností je pro ratolesti fakt mnoho Omalovánku sud lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s sudem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například voskovky, grafitové tužky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i sud :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, druhy sportů či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Pošťák Pat, Hledá se Dory, Teletubbies a Medvídek Pú. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, slon, lokomotiva s vagónky, koně nebo též psi. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou sud.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů