Výběr omalovánek


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sud k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem sud ke kreslení pro předškolní děti. Sud na pivo, víno nebo jiné nápoje. Jednoduchá omalovánka pro nejmenší děti k vybarvení. Omalovánka sud je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Sud - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Sud - A5            Omalovánka - Sud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sud patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, domalovánky, online, ke stáhnutí, k vytisknutí, vymalovánky, ke stažení, obrázek, k tisku, zadarmo, zdarma, elektronické omalovánky, k vytištění, omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Sud k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s sudem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, fixky, uhly, voskové tužky a temperové barvy. Pomůcek na malování je pro seniory opravdu mnoho. Omalovánku sud lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s sudem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba vodové barvy, fixky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i sud :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a nebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Kouzelná beruška a černý kocour, Asterix a Obelix, Medvídek Pú a Avatar. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, mašinka, Santa Klaus, plachetnice nebo také liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou sud.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů