Doporučujeme


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka sud zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná sud k vybarvování pro kluky. Sud na pivo, víno nebo jiné nápoje. Jednoduchá omalovánka pro nejmenší děti k vybarvení. Omalovánka sud je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sud - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sud - A5            Omalovánka - Sud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sud patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: elektronické omalovánky, domalovánky, k vytisknutí, Sud, obrázek, Ostatní, obrázky, omalovánka, zdarma, dětské obrázky, ke stažení, vymalovánky, online, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Sud k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s sudem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, voskové tužky, pastelky, vodové barvy či pera. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku sud lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s sudem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tempery, voskové tužky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, květiny, druhy sportů a pochopitelně i sud :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, zvířata nebo též rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Chuggington, Spiderman, Krteček, Lego příběh nebo Plamínek a čtyřkoláci. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: pes, houby, lokomotiva s vagónky, drak anebo Santa Klaus. Nechť omalovánka s sudem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů