Top obrázky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka sud k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem sud k omalování pro předškolní děti. Sud na pivo, víno nebo jiné nápoje. Jednoduchá omalovánka pro nejmenší děti k vybarvení. Omalovánka sud je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sud - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sud - A5            Omalovánka - Sud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sud patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, omalovánka, online, k vybarvení, zdarma, obrázek, ke stažení, omalovánky, Sud, Ostatní, vymalovánky, domalovánky, dětské obrázky, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Sud k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s sudem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, uhly, tužky, umělecké tužky a zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro prcky k dispozici celá škála. Omalovánku sud lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s sudem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku nebo též čas. Omalovánky nejsou pro prcky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, uhly a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, zvířata, sporty a pochopitelně i sud :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků či druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy panenka Winx, Fifi z Květíkova, Hot Wheels, Panenka Barbie nebo též Pocahontas. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, netopýr, princezna, vláček nebo také pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s sudem líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů