Top pět


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek jukeboxu

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka archa Noemova k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem archa Noemova k omalování pro školáky. Omalovánka archa Noemova je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Archa Noemova - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Archa Noemova - A5            Omalovánka - Archa Noemova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Archa Noemova patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, online, ke stažení, Archa Noemova, obrázky, k vytištění, pro děti, zdarma, k tisku, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Archa Noemova k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s archou Noemovou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, uhlíky, akrylové barvy, propisovací tužky případně temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Omalovánku archa Noemova lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s archou Noemovou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, oči dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, uhlíky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různá zvířata, písmena a pochopitelně i archu Noemovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, hudební nástroje nebo též kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Bezzubka, Indiana Jones, Locika, Šmoulové a nebo Equestria Girls. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: princezna, liška, auta, pes či loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou archa Noemova.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů