Doporučené


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka archa Noemova k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem archa Noemova k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka archa Noemova je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Archa Noemova - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Archa Noemova - A5            Omalovánka - Archa Noemova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Archa Noemova patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, Archa Noemova, obrázky, k tisku, k vybarvení, k vytištění, online, obrázek, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Archa Noemova k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s archou Noemovou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, grafitové tužky, křídy, vodové barvy nebo též pera. Malovacích potřeb je pro kluky a holky k dispozici široká škála. Obrázek archa Noemova lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s archou Noemovou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu anebo čas. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například akrylové barvy, grafitové tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, lidské profese, rostliny a pochopitelně i archu Noemovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, čísla nebo také zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kuře Calimero, Peter Pan, Kung Fu Panda, Panenka Barbie anebo Hledá se Dory. Je ale velmi náročné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, plachetnice, čert, dinosauři a draci. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s archou Noemovou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů