Doporučené


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka archa Noemova k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem archa Noemova k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka archa Noemova je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Archa Noemova - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Archa Noemova - A5            Omalovánka - Archa Noemova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Archa Noemova patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, obrázky, Archa Noemova, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, k tisku, k vybarvení, zdarma, pro děti, online, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Archa Noemova k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s archou Noemovou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, temperové barvy, fixky, křídy a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro seniory opravdu mnoho. Omalovánku archa Noemova lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s archou Noemovou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, peníze případně počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, temperové barvy anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, dopravní prostředky, zaměstnání a pochopitelně i archu Noemovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, postavy z pohádek a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Pinocchio, Panenka Barbie, Ledové království případně Superčarodějnice. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stažení jsou: čert, slon, kočka, netopýr nebo také piráti. Nechť omalovánka s archou Noemovou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů