Doporučujeme


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka archa Noemova k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná archa Noemova k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka archa Noemova je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Archa Noemova - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Archa Noemova - A5            Omalovánka - Archa Noemova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Archa Noemova patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, Bible a křesťanství, obrázky, k vybarvení, obrázek, k tisku, Archa Noemova, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Archa Noemova k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s archou Noemovou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, uhlíky, pastelky, uhly nebo také propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku archa Noemova lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s archou Noemovou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, oči dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba olejové pastely, uhlíky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i archu Noemovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, druhy sportů a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Gormiti, Angry birds, Ratatouille, Křemílek a Vochomůrka nebo též IronMan. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, netopýr, raketa, slon a loď. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou archa Noemova.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů