Nej omalovánky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka archa Noemova k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná archa Noemova k omalování pro puberťáky. Omalovánka archa Noemova je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Archa Noemova - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Archa Noemova - A5            Omalovánka - Archa Noemova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Archa Noemova patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, k vytištění, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k tisku, domalovánky, obrázky, Archa Noemova, omalovánka, zadarmo, k vybarvení, online, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Archa Noemova k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s archou Noemovou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, vodové barvy, pera, křídy a tužky. Výtvarných potřeb je pro dívky k dispozici ohromné množství. Omalovánku archa Noemova lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s archou Noemovou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro dívky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, vodové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, sporty, rostliny a pochopitelně i archu Noemovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, písmena případně písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy My little pony, pes Pluto, U nás na farmě, Pan Včelka anebo Angelína balerína. Je ale nákladné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, čert, sněhulák, traktor a nebo mašinka. Ať omalovánka archa Noemova přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů