Nejoblíbenější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka archa Noemova k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná archa Noemova k obarvování pro malá děcka. Omalovánka archa Noemova je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Archa Noemova - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Archa Noemova - A5            Omalovánka - Archa Noemova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Archa Noemova patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, dětské obrázky, k vytištění, k tisku, omalovánka, obrázek, zadarmo, online, zdarma, domalovánky, vymalovánky, ke stažení, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Archa Noemova k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s archou Noemovou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, propisovací tužky, uhly, vodové barvy nebo uhlíky. Možností je dnes pro nejmenší k dispozici ohromující množství. Omalovánku archa Noemova lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s archou Noemovou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, peníze případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, propisovací tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy, různá zvířata a pochopitelně i archu Noemovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, postavy z pohádek nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Fortnite, Sněhurka, Bezzubka, Indiana Jones případně Bratz panenky. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které zde máme ke stažení jsou: Popeláři, raketa, auta, astronaut a netopýr. Ať si vaše dítě užije omalovánku archy Noemovy.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů