Nejlepší


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka archa Noemova k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem archa Noemova k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka archa Noemova je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Archa Noemova - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Archa Noemova - A5            Omalovánka - Archa Noemova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Archa Noemova patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: elektronické omalovánky, omalovánky, domalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, vymalovánky, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, zadarmo, obrázky, Archa Noemova, zdarma, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Archa Noemova k vytištění pro děti

Omalovánka s archou Noemovou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixky, akrylové barvy, voskovky a uhly. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek archa Noemova lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s archou Noemovou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. grafitové tužky, fixky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, čísla, jídla a pochopitelně i archu Noemovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, zaměstnání nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Pošťák Pat, Bob a Bobek, Krtek, Lví hlídka a Toy Story. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které tady máme k uložení jsou: hasiči, pes, princezna, astronaut a nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s archou Noemovou.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů