Nejhledanější


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka archa Noemova k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem archa Noemova k vybarvení pro holky i kluky. Omalovánka archa Noemova je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Archa Noemova - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Archa Noemova - A5            Omalovánka - Archa Noemova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Archa Noemova patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, obrázek, ke stažení, pro děti, k vybarvení, Archa Noemova, Bible a křesťanství, obrázky, zdarma, online, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Archa Noemova k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s archou Noemovou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, fixy, olejové pastely či vodové barvy. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Obrázek archa Noemova lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s archou Noemovou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, počítač nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například voskové tužky, tempery a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje, zaměstnání a pochopitelně i archu Noemovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, květiny a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Indiana Jones, Křemílek a Vochomůrka, Madagaskar, Červená Karkulka nebo též Spongebob. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: piráti, hasiči, Santa Klaus, plachetnice nebo lokomotiva. Nechť vám omalovánka s archou Noemovou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů