Nejvyhledávanější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka neviditelné letadlo zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem neviditelné letadlo k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka neviditelné letadlo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Neviditelné letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Neviditelné letadlo - A5            Omalovánka - Neviditelné letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Neviditelné letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: omalovánka, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, vymalovánky, ke stažení, online, zdarma, omalovánky, obrázky, k vytištění, zadarmo, dětské obrázky, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Neviditelné letadlo k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s neviditelným letadlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, temperové barvy, tempery, zvýrazňovače případně propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro seniory k dispozici vskutku hodně. Omalovánku neviditelné letadlo lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s neviditelným letadlem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, peníze a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, temperové barvy anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, rostliny, kytky a pochopitelně i neviditelné letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Lion King, Na vlásku, Equestria Girls a nebo Blesk McQueen. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stažení jsou: koně, čert, auto, princezna a princ nebo hasiči. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou neviditelné letadlo.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů