Nej pět


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka neviditelné letadlo k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná neviditelné letadlo k omalování pro děti. Omalovánka neviditelné letadlo je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Neviditelné letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Neviditelné letadlo - A5            Omalovánka - Neviditelné letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Neviditelné letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, Neviditelné letadlo, k tisku, k vytištění, zdarma, k vybarvení, online, obrázek, pro děti, obrázky, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Neviditelné letadlo k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s neviditelným letadlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, tužky, akrylové barvy, voskové tužky a tempery. Pomůcek na malování je pro prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku neviditelné letadlo lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s neviditelným letadlem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří čas, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například grafitové tužky, tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy automobilů, postavy z pohádek a pochopitelně i neviditelné letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, lidské profese anebo různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Hannah Montana, Medvídek Pú, Harley Quinn, Furby a Červená Karkulka. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro slečny které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, auta, hasiči, čert nebo též pes. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou neviditelné letadlo.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů