Doporučujeme


Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka neviditelné letadlo zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem neviditelné letadlo k vybarvení pro starší děti. Omalovánka neviditelné letadlo je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Neviditelné letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Neviditelné letadlo - A5            Omalovánka - Neviditelné letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Neviditelné letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, dětské obrázky, Neviditelné letadlo, k tisku, omalovánky, elektronické omalovánky, k vybarvení, domalovánky, k vytištění, online, pro děti, omalovánka, zadarmo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Neviditelné letadlo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s neviditelným letadlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskovky, temperové barvy, uhly, fixky a voskové tužky. Možností je dnes pro děti k dispozici široká škála. Obrázek neviditelné letadlo lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s neviditelným letadlem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například voskovky, temperové barvy případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, hudební nástroje, jednotlivá zvířata a pochopitelně i neviditelné letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, dopravní prostředky nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Pan Včelka, Teletubbies, Bob a Bobek a Lady a Tramp. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, princezna, astronaut, houby nebo astronaut. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka neviditelného letadla bude líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů