Nejlepší


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kocour k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem kocour k vybarvení pro větší děti. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC. Omalovánka kocour je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kocour - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kocour - A5            Omalovánka - Kocour - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kocour patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, k tisku, k vytisknutí, omalovánky, Kocour, Zvířata, omalovánka, obrázek, zdarma, k vybarvení, k vytištění, pro děti, vymalovánky, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kocour k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s kocourem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, temperové barvy, zvýrazňovače, pastelové tužky anebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku kocour lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kocourem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tužky, temperové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různé kytky, různá zvířátka a pochopitelně i kocour :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, květiny a postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lego friends, Ninjago, Zhu Zhu Pets, Princezna a žabák nebo též Hot Wheels. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, čert, astronaut, psi a nebo hasiči. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kocouru.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů