Nejlepší


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kocour k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná kocour k vybarvování pro tatínky. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC. Omalovánka kocour je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kocour - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kocour - A5            Omalovánka - Kocour - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kocour patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, ke stáhnutí, online, obrázek, k vybarvení, obrázky, k vytištění, omalovánky, domalovánky, Kocour, k vytisknutí, pro děti, omalovánka, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kocour k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kocourem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskovky, uhly, fixy případně tempery. Možností je pro malé děti k dispozici celá škála. Obrázek kocour lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kocourem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, počítač anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, voskovky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, dopravní prostředky, zaměstnání a pochopitelně i kocour :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, sporty či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Spiderman, Kamarád Timmy, Equestria Girls anebo Méďa Béďa. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti které tady máme k uložení jsou: auta, miminko, koně, astronaut nebo též lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kocouru.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů