Nejhledanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kocour k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem kocour k obarvování pro slečny. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC. Omalovánka kocour je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kocour - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kocour - A5            Omalovánka - Kocour - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kocour patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, online, domalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka, dětské obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, omalovánky, obrázky, k tisku, vymalovánky, Zvířata, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kocour k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s kocourem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pastelky, uhlíky, tužky a voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku kocour lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s kocourem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, pastelky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, postavy z pohádek, čísla a pochopitelně i kocour :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Pocahontas, Scooby Doo, Frozen a Máša a medvěd. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, mašinka, Popeláři, koně a nebo princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kocourem.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů