Nejvyhledávanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kocour k vytisknutí

Omalovánka se jménem kocour k vybarvení pro děti. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC. Omalovánka kocour je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kocour - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kocour - A5            Omalovánka - Kocour - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kocour patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, ke stažení, zdarma, Kocour, obrázek, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kocour k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kocourem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelové tužky, olejové pastely, uhlíky, voskovky a grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici pestrá škála. Obrázek kocour lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kocourem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektřinu, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, olejové pastely či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy rostlin, písmena a pochopitelně i kocour :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, květiny a nebo různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Monster high, Equestria Girls, Krtek, Mimoni anebo Simpsonovi. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: raketa, lokomotiva, piráti, koně nebo mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kocouru.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů