Nejoblíbenější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kocour k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem kocour k vybarvování pro chlapce i dívky. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC. Omalovánka kocour je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kocour - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kocour - A5            Omalovánka - Kocour - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kocour patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, Kocour, k tisku, obrázky, k vytištění, ke stažení, zdarma, online, obrázek, k vytisknutí, pro děti, Zvířata

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kocour k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kocourem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, propisovací tužky, pastelky, temperové barvy anebo tužky. Potřeb na malování je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku kocour lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kocourem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. fixky, propisovací tužky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání lidí, sporty a pochopitelně i kocour :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy sportů a zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bořek stavitel, Spiderman, Monster high, Ferda mravenec či Lví král. Je však těžké je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: kočka, princezna, koně, houby a dinosauři. Ať omalovánka kocour přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů