Top obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka kocour k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem kocour k vybarvení pro menší i větší děti. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC. Omalovánka kocour je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kocour - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kocour - A5            Omalovánka - Kocour - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kocour patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázky, Zvířata, k tisku, ke stažení, zdarma, Kocour, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kocour k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kocourem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, pera, propisovací tužky, umělecké tužky a temperové barvy. Možností je pro kluky i holky opravdu mnoho. Omalovánku kocour lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s kocourem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, dětské oči anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. křídy, pera či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, sporty, dopravní prostředky a pochopitelně i kocour :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata a nebo písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Stašpytlík, Tom a Jerry, Anna a Elsa, Harry Potter anebo Power Strangers. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, princezna a princ, psi, draci nebo auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kocour.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů