Top obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kocour k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem kocour ke kreslení pro předškolní děti. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC. Omalovánka kocour je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kocour - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kocour - A5            Omalovánka - Kocour - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kocour patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, pro děti, obrázky, zdarma, k vybarvení, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, Kocour, k vytištění, k tisku, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kocour k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kocourem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, temperové barvy, fixy, křídy nebo také pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro ženy fakt mnoho Obrázek kocour lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kocourem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, temperové barvy nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i kocour :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, postavy z pohádek nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Sněhurka, Teletubbies, Prasátko peppa a Minecraft. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: slon, traktor, loď, lokomotiva případně kočka. Nechť vám omalovánka s kocourem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů