Nejlepší


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kocour k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem kocour ke kreslení pro holky i kluky. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC. Omalovánka kocour je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kocour - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kocour - A5            Omalovánka - Kocour - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kocour patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vybarvení, Zvířata, k tisku, obrázek, zdarma, k vytištění, online, k vytisknutí, Kocour, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kocour k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s kocourem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskovky, křídy, tužky či propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici celá škála. Obrázek kocour lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kocourem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, voskovky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, kytky, sporty a pochopitelně i kocour :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, druhy automobilů nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Alf, Rio, Peter Pan, Indiana Jones a Bezzubka. Je ale problematické je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, lokomotiva, liška, traktor a draci. Užijte si omalovánku kocouru, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů