Výběr omalovánek


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kocour k tisku, vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem kocour k obarvování pro kluky. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC. Omalovánka kocour je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kocour - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kocour - A5            Omalovánka - Kocour - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kocour patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, pro děti, ke stažení, elektronické omalovánky, omalovánky, zadarmo, k tisku, obrázky, k vytištění, zdarma, ke stáhnutí, k vybarvení, k vytisknutí, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kocour k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kocourem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, tužky, grafitové tužky, temperové barvy a nebo pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro puberťáky k dispozici ohromující množství. Obrázek kocour lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kocourem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektřinu či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba olejové pastely, tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, dopravní prostředky, sporty a pochopitelně i kocour :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, jídla a druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Pokémon, Astroboy, Boule a Bill, Křemílek a Vochomůrka či Medvědí bratři. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tady máme k uložení jsou: princezna, traktor, princezna, princezna a princ a sněhulák. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kocourem.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů