Nejvyhledávanější


Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka kocour zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená kocour k vybarvování pro puberťáky. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC. Omalovánka kocour je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kocour - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kocour - A5            Omalovánka - Kocour - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kocour patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, online, vymalovánky, Kocour, obrázky, k tisku, elektronické omalovánky, zadarmo, omalovánka, zdarma, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kocour k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kocourem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, voskovky, olejové pastely, tužky nebo pastelky. Malovacích potřeb je pro seniory k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kocour lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kocourem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například pera, voskovky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i kocour :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různé kytky nebo též zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Star Wars, Naruto, Ice Age, Bob a Bobek a Plamínek a čtyřkoláci. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, lokomotiva s vagónky, čert, sněhulák a hasiči. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kocourem líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů