Top omalovánky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pistole k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem pistole k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka pistole je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pistole - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pistole - A5            Omalovánka - Pistole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pistole patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, zdarma, k vybarvení, ke stažení, Pistole, obrázky, pro děti, Ostatní, obrázek, k vytisknutí, k tisku, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Pistole k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s pistolí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, pera, grafitové tužky, propisovací tužky nebo též voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Obrázek pistole lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s pistolí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peníze nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například tempery, pera či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, pohádkové postavy, různá zvířata a pochopitelně i pistoli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, květiny a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Bakugan, Život brouka, Stašpytlík nebo Křemílek a Vochomůrka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, lokomotiva, kočka, Popeláři a traktor. Nechť omalovánka s pistolí přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů