Výběr omalovánek


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pistole k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem pistole ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka pistole je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pistole - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pistole - A5            Omalovánka - Pistole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pistole patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, obrázky, k vybarvení, k tisku, Ostatní, pro děti, zdarma, obrázek, Pistole, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Pistole k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s pistolí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, voskové tužky, propisovací tužky, tužky a pera. Potřeb na malování je pro kluky i holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku pistole lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s pistolí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, voskové tužky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, postavy z pohádek, čísla a pochopitelně i pistoli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, písmenka a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Equestria Girls, panenka Winx, IronMan nebo také Mimoni. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, miminko, lokomotiva, auta a kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s pistolí.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů