Výběr obrázků


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pistole k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod jménem pistole ke kreslení pro menší i větší děti. Omalovánka pistole je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pistole - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pistole - A5            Omalovánka - Pistole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pistole patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, Pistole, obrázek, ke stažení, pro děti, k vybarvení, obrázky, online, zdarma, k tisku, k vytištění, Ostatní

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Pistole k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s pistolí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, pastelky, uhlíky, uhly nebo voskovky. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku pistole lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s pistolí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba fixky, pastelky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy automobilů, písmenka a pochopitelně i pistoli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, hudební nástroje anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy panenka Winx, Lego příběh, Kačer Donald, Hot Wheels a nebo Zootropolis. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, houby, netopýr, dinosauři a sněhulák. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pistole.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů