Nejstahovanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka pistole k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená pistole k obarvování pro kluky. Omalovánka pistole je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pistole - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pistole - A5            Omalovánka - Pistole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pistole patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: dětské obrázky, k vybarvení, k vytištění, zdarma, vymalovánky, k tisku, online, omalovánky, obrázky, omalovánka, zadarmo, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, Pistole

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Pistole k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s pistolí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, vodové barvy, akrylové barvy, tempery a zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro předškolní děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku pistole lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s pistolí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii či čas. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, vodové barvy nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivá zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i pistoli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Rio, Among Us, Pat a Mat, Rumcajs či Život brouka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: traktor, mašinka, auta, koně případně princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s pistolí.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů