Top obrázky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pistole k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem pistole k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka pistole je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pistole - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pistole - A5            Omalovánka - Pistole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pistole patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, Ostatní, Pistole, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, online, obrázky, k vybarvení, pro děti, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Pistole k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s pistolí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, olejové pastely, uhly, pera a uhlíky. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku pistole lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s pistolí má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba propisovací tužky, olejové pastely nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i pistoli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků anebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Monster high, Bugs Bunny, Ferda mravenec, Tom a Jerry případně Bob a Bobek. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, kočka, houby, liška či princezna. Věříme, že se vám obrázek pistole bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů