Nej šest


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pistole k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem pistole k vybarvení pro chlapce. Omalovánka pistole je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pistole - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pistole - A5            Omalovánka - Pistole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pistole patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, obrázek, ke stažení, Ostatní, omalovánky, k vytisknutí, omalovánka, ke stáhnutí, k vybarvení, dětské obrázky, obrázky, Pistole, zdarma, zadarmo

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Pistole k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s pistolí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelky, pera, temperové barvy a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky fakt mnoho Obrázek pistole lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s pistolí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například vodové barvy, pastelky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, rostliny, druhy automobilů a pochopitelně i pistoli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Minecraft, Star Wars, Požárník Sam, Stašpytlík nebo Křemílek a Vochomůrka. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, houby, raketa, liška či auta. Nechť vám omalovánka s pistolí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů