Nejhledanější


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka pistole k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená pistole k obarvování pro maminky. Omalovánka pistole je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pistole - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pistole - A5            Omalovánka - Pistole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pistole patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, pro děti, elektronické omalovánky, k tisku, domalovánky, dětské obrázky, vymalovánky, Pistole, obrázek, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, online, omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Pistole k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s pistolí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, uhlíky, umělecké tužky, křídy a nebo fixky. Možností je pro předškolní děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku pistole lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s pistolí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, čas nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. tempery, uhlíky nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivá zvířata, různé kytky a pochopitelně i pistoli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, písmenka nebo také sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Trollové, Shimmer a Shine, Hledá se Nemo nebo Angry birds. Je však velmi těžké je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, kočka, astronaut, koně či psi. Ať vám omalovánka pistole přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů