Nej obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka pistole k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem pistole k omalování pro školáky. Omalovánka pistole je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pistole - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pistole - A5            Omalovánka - Pistole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pistole patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, obrázek, online, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, Ostatní, pro děti, ke stažení, Pistole, k tisku, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Pistole k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s pistolí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, pastelky, fixy, voskovky případně fixky. Výtvarných potřeb je pro chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku pistole lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s pistolí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například temperové barvy, pastelky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, dopravní prostředky, různé kytky a pochopitelně i pistoli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, sporty nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Rumcajs, Harry Potter, Monster High a Budulínek. Je však problematické je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: liška, princezna, slon, sněhulák a dinosauři. Ať vám omalovánka pistole přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů