Top omalovánky


Obrázek slepice k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek jukeboxu

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka brusička k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem brusička k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka ženy - brusičky. Omalovánka brusička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Brusička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Brusička - A5            Omalovánka - Brusička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, k tisku, online, Lidé, Brusička, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, obrázky, k vytištění, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusička k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s brusičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, fixky, tempery, propisovací tužky a zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku brusička lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s brusičkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, fixky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, různá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i brusičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, sporty a nebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Superman, Power Strangers, Frozen, Teletubbies a Lego příběh. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: kočka, koně, plachetnice, Santa Klaus či astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s brusičkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů