Nejstahovanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka brusička k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem brusička ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka ženy - brusičky. Omalovánka brusička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Brusička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brusička - A5            Omalovánka - Brusička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, k tisku, zdarma, k vytisknutí, obrázek, Brusička, ke stažení, pro děti, k vytištění, obrázky, k vybarvení, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s brusičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K omalování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tužky, uhly, temperové barvy a pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro holky i kluky fakt mnoho Obrázek brusička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s brusičkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, tužky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, čísla, písmenka a pochopitelně i brusičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, různé kytky nebo též písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Avengers, Fifi z Květíkova, Bakugan, pes Pluto případně Hledá se Nemo. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: čert, lokomotiva s vagónky, auto, loď či liška. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku brusička.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů