Top obrázky


Obrázek štěněte

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka brusička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná brusička k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka ženy - brusičky. Omalovánka brusička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Brusička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Brusička - A5            Omalovánka - Brusička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, Lidé, ke stažení, k vybarvení, k tisku, obrázky, online, Brusička, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s brusičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, akrylové barvy, křídy, uhlíky a pastelové tužky. Možností je dnes pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku brusička lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s brusičkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. tužky, akrylové barvy nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel a pochopitelně i brusičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Paw patrol, Sněhurka, Křemílek a Vochomůrka, Včelka Mája a IronMan. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stažení jsou: miminko, drak, auta, pes nebo též sněhulák. Ať omalovánka brusička přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů