Výběr omalovánek


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka brusička k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem brusička k omalování pro učitelky. Omalovánka ženy - brusičky. Omalovánka brusička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Brusička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Brusička - A5            Omalovánka - Brusička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, ke stažení, k vybarvení, online, obrázky, elektronické omalovánky, omalovánka, k vytištění, vymalovánky, zdarma, zadarmo, k vytisknutí, Brusička, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s brusičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, uhlíky, tempery, umělecké tužky a voskovky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku brusička lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s brusičkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhly, uhlíky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, rostliny, druhy automobilů a pochopitelně i brusičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, různá zvířata nebo také různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Lego friends, Piráti z Karibiku, Bratz panenky a Atlantida: Tajemná říše. Je ale velmi složité je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, auta, astronaut, auta nebo též vláček. Ať omalovánka brusička přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů