Doporučujeme


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka brusička k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem brusička k omalování pro větší děti. Omalovánka ženy - brusičky. Omalovánka brusička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Brusička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Brusička - A5            Omalovánka - Brusička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, Lidé, obrázky, k tisku, Brusička, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, pro děti, k vytištění, online, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s brusičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, pastelky, vodové barvy, olejové pastely a nebo tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty fakt mnoho Obrázek brusička lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s brusičkou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskovky, pastelky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, pohádkové postavy, lidské profese a pochopitelně i brusičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, kytky anebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Trollové, Bakugan, Červená Karkulka, Včelka Mája a Teletubbies. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, hasiči, traktor, auta a koně. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem brusička.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů