Nejvyhledávanější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka brusička k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem brusička k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka ženy - brusičky. Omalovánka brusička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Brusička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Brusička - A5            Omalovánka - Brusička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, zdarma, Lidé, pro děti, online, Brusička, k vytištění, k tisku, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s brusičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, uhly, křídy, grafitové tužky a propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro kluky a holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku brusička lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s brusičkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například akrylové barvy, uhly a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, rostliny, různá zvířata a pochopitelně i brusičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, dopravní prostředky nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Lego, Pat a Mat, Včelka Mája, Tarzan či Bořek stavitel. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, piráti, Popeláři, čert a nebo princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek brusičky bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů