Top šest


Obrázek raketoplánu

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka brusička k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem brusička k vybarvení pro chlapce. Omalovánka ženy - brusičky. Omalovánka brusička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Brusička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Brusička - A5            Omalovánka - Brusička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Brusička, vymalovánky, Lidé, k vybarvení, pro děti, elektronické omalovánky, zadarmo, domalovánky, k tisku, ke stáhnutí, online, dětské obrázky, obrázek, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s brusičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelové tužky, pera, tužky nebo také fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku brusička lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s brusičkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, pastelové tužky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i brusičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, zvířátka a sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Power Strangers, Plamínek a čtyřkoláci, Ninjago a Brawl stars. Ty tady však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, koně, loď, mašinka nebo pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou brusičky.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů