Nej pět


Obrázek raketoplánu

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka brusička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem brusička k omalování pro dívky. Omalovánka ženy - brusičky. Omalovánka brusička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Brusička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brusička - A5            Omalovánka - Brusička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, zdarma, Brusička, k tisku, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, Lidé, obrázky, online, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s brusičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, akrylové barvy, pastelky, temperové barvy anebo voskovky. Malovacích potřeb je pro starší děti vskutku mnoho. Obrázek brusička lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s brusičkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří oči dětí, čas nebo počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, akrylové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, čísla, druhy sportů a pochopitelně i brusičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, dopravní prostředky případně rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Hot Wheels, Méďa Béďa, Simpsonovi, Tarzan nebo Shrek. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, koně, Santa Klaus, auta či drak. Užijte si omalovánku brusičky, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů