Nejhledanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka brusička k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná brusička k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka ženy - brusičky. Omalovánka brusička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Brusička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Brusička - A5            Omalovánka - Brusička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Lidé, k vytištění, ke stažení, online, obrázky, k tisku, k vybarvení, obrázek, zdarma, pro děti, Brusička

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s brusičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, vodové barvy, pera, temperové barvy či olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Obrázek brusička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s brusičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhly, vodové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, různé sporty, hudební nástroje a pochopitelně i brusičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, písmenka případně zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bořek stavitel, panenka Winx, Frozen, Furby nebo též Šmoulové. Je však velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stažení jsou: princezna, vláček, sněhulák, liška anebo netopýr. Ať vám omalovánka brusička přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů