Nejstahovanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka brusička zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná brusička k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka ženy - brusičky. Omalovánka brusička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Brusička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Brusička - A5            Omalovánka - Brusička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, pro děti, ke stažení, k vytištění, omalovánky, dětské obrázky, k tisku, vymalovánky, ke stáhnutí, zadarmo, obrázek, Brusička, zdarma, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s brusičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, tužky, grafitové tužky, zvýrazňovače nebo také uhlíky. Malovacích potřeb je pro předškolní děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek brusička lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s brusičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelky, tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i brusičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, pohádkové postavy a druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Shrek, Lví král, Bořek stavitel, Krtek nebo Prasátko peppa. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro slečny které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, vláček, princezna, auto anebo lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku brusička.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů