Nej omalovánky


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka banán zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem banán k omalování pro dívky i chlapce. Omalovánka banán je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Banán - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Banán - A5            Omalovánka - Banán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banán patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, Banán, obrázek, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, k tisku, Ovoce, k vytištění, online, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Banán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s banánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, propisovací tužky, uhlíky, temperové barvy případně zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku banán lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s banánem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, propisovací tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, druhy automobilů a pochopitelně i banán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, zvířátka nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Budulínek, Aladin, Tom a Jerry, Toy Story a panenka Winx. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: princezna, auta, Popeláři, Santa Klaus anebo slon. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou banán.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů