Nejlepší


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka banán zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem banán k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka banán je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Banán - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Banán - A5            Omalovánka - Banán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banán patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázky, k tisku, zdarma, k vytisknutí, Banán, k vytištění, pro děti, k vybarvení, Ovoce, obrázek, ke stažení, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Banán k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s banánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, tempery, olejové pastely, grafitové tužky případně uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku banán lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s banánem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. fixy, tempery anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, postavy z pohádek, různé kytky a pochopitelně i banán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Medvídek Pú, Šmoulové, Shimmer a Shine, Spongebob a Hledá se Nemo. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, auto, astronaut, princezna a princ nebo také princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou banánu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů