Nejstahovanější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka banán zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná banán ke kreslení pro malé děti. Omalovánka banán je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Banán - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Banán - A5            Omalovánka - Banán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banán patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: vymalovánky, pro děti, k vytisknutí, omalovánka, ke stažení, zadarmo, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k vybarvení, obrázky, k tisku, k vytištění, omalovánky, Banán

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Banán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s banánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelové tužky, fixky, uhlíky nebo též olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Obrázek banán lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s banánem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, pastelové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, rostliny, druhy ptáků a pochopitelně i banán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, jídla a různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Fortnite, Kocour Garfield, Locika, My little pony nebo Mašinka Tomáš. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, traktor, dinosauři, astronaut a sněhulák. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku banán.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů