Nej omalovánky


Obrázek slepice k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka banán zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem banán k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka banán je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Banán - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Banán - A5            Omalovánka - Banán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banán patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, Banán, zdarma, k tisku, k vytištění, Ovoce, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, online, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Banán k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s banánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, akrylové barvy, umělecké tužky, temperové barvy anebo fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku banán lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s banánem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku případně počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba olejové pastely, akrylové barvy či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, čísla, různé sporty a pochopitelně i banán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, kytky a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lion King, Ferda mravenec, Kniha džunglí, Včelka Mája případně Shimmer a Shine. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, auta, kočka, koně a auto. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka banánu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů