Top šest


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek štěněte

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka banán k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem banán k omalování pro kluky. Omalovánka banán je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Banán - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Banán - A5            Omalovánka - Banán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banán patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: vymalovánky, ke stažení, obrázek, pro děti, Ovoce, domalovánky, zdarma, ke stáhnutí, k tisku, omalovánka, Banán, dětské obrázky, zadarmo, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Banán k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s banánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, pastelové tužky, akrylové barvy, vodové barvy nebo také olejové pastely. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku banán lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s banánem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peněženku a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pera, pastelové tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, různé kytky, postavy z pohádek a pochopitelně i banán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata nebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Alenka v říši divů, Alf, Furby, Mašinka Tomáš a nebo Ice Age. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, auto, drak, miminko či sněhulák. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou banán.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů