Top omalovánky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka banán zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná banán k omalování pro děti. Omalovánka banán je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Banán - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Banán - A5            Omalovánka - Banán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banán patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, obrázek, online, Ovoce, k tisku, zdarma, k vybarvení, Banán

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Banán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s banánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, fixy, zvýrazňovače, pera anebo uhly. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku banán lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s banánem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, fixy případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, jednotlivá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i banán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, jídla nebo též lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy panenka Winx, Rio, Kung Fu Panda, Včelka Mája nebo Požárník Sam. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: vláček, miminko, slon, princezna a nebo astronaut. Nechť omalovánka s banánem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů