Nej omalovánky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka banán zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná banán k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka banán je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Banán - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Banán - A5            Omalovánka - Banán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banán patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, pro děti, k tisku, obrázek, k vytištění, online, ke stažení, Ovoce, k vytisknutí, obrázky, Banán

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Banán k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s banánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, vodové barvy, grafitové tužky či temperové barvy. Možností je dnes pro holky i kluky vskutku mnoho. Omalovánku banán lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s banánem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, dětské oči anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, pastelové tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i banán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, dopravní prostředky a nebo kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Spiderman, Paw patrol, princezna Sofie, Anna a Elsa anebo Madagaskar. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme k uložení jsou: kočka, čert, traktor, princezna nebo piráti. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka banánu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů