Nejhledanější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka banán k vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná banán k vybarvení pro školáky. Omalovánka banán je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Banán - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Banán - A5            Omalovánka - Banán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banán patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, k tisku, dětské obrázky, k vytištění, zadarmo, k vytisknutí, Banán, omalovánky, obrázky, omalovánka, online, vymalovánky, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Banán k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s banánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, uhlíky, grafitové tužky, propisovací tužky a tužky. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku banán lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s banánem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pera, uhlíky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, hudební nástroje, pohádkové postavy a pochopitelně i banán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, různá zvířátka nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Teletubbies, Equestria Girls, Shimmer a Shine, Bob a Bobek případně Kuře Calimero. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, raketa, pes, Santa Klaus nebo netopýr. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou banánu.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů