Nej obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka banán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem banán ke kreslení pro prcky. Omalovánka banán je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Banán - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Banán - A5            Omalovánka - Banán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banán patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, dětské obrázky, Ovoce, omalovánky, ke stažení, elektronické omalovánky, domalovánky, pro děti, vymalovánky, Banán, k vytisknutí, k vybarvení, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Banán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s banánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, uhly, fixky nebo také propisovací tužky. Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku banán lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s banánem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, peníze případně čas. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskovky, pastelové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, čísla a pochopitelně i banán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, různá zvířátka a květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Kuře Calimero, Lví hlídka, Pixel art, Harry Potter případně My little pony. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, auto, netopýr, auta a nebo lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítko užije malování banánu.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů