Nej obrázky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka budova k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem budova k omalování pro puberťáky. Omalovánka budova je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Budova - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Budova - A5            Omalovánka - Budova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Budova patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, dětské obrázky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, zadarmo, online, k tisku, k vytištění, obrázky, vymalovánky, omalovánky, omalovánka, obrázek, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Budova k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s budovou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, olejové pastely, voskovky, akrylové barvy a propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Obrázek budova lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s budovou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, olejové pastely nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i budovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, druhy sportů nebo také jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Červená Karkulka, Kačer Donald, Zvonilka, Budulínek případně Alf. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, vláček, psi, princezna a princ a slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem budova.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů