Nejlepší


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budova k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná budova k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka budova je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Budova - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Budova - A5            Omalovánka - Budova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Budova patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, online, Budovy, ke stažení, k tisku, Budova, k vytištění, k vybarvení, zdarma, pro děti, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Budova k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s budovou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelové tužky, pastelky, křídy případně voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Obrázek budova lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s budovou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peněženku, peníze nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. vodové barvy, pastelové tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé kytky, písmena a pochopitelně i budovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, pohádkové postavy anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Gormiti, Harry Potter, Equestria Girls, Hot Wheels nebo též Pinocchio. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, drak, koně, kočka či slon. Ať si vaše dítko užije malování budovy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů