Nej pět


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budova k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem budova k obarvování pro holky. Omalovánka budova je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Budova - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Budova - A5            Omalovánka - Budova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Budova patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, k vytisknutí, elektronické omalovánky, omalovánka, Budova, Budovy, obrázek, ke stáhnutí, vymalovánky, dětské obrázky, obrázky, zdarma, zadarmo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Budova k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s budovou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, tempery, pastelky, pera anebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro kluky k dispozici ohromné množství. Omalovánku budova lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s budovou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, peníze případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. křídy, tempery a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, zvířata, jídla a pochopitelně i budovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, pohádkové postavy či různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lion King, Spiderman, Princezna a žabák, Harry Potter případně Kačer Donald. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tu máme k uložení jsou: draci, drak, sněhulák, čert a auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s budovou líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů