Top obrázky


Obrázek štěněte

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka budova k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná budova k omalování pro malá děcka. Omalovánka budova je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Budova - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Budova - A5            Omalovánka - Budova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Budova patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, obrázek, obrázky, k vytisknutí, zadarmo, zdarma, k tisku, k vytištění, online, dětské obrázky, omalovánky, vymalovánky, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Budova k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s budovou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, křídy, propisovací tužky, umělecké tužky nebo též zvýrazňovače. Možností je dnes pro seniory k dispozici ohromné množství. Omalovánku budova lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s budovou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, křídy případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, lidské profese, kytky a pochopitelně i budovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, druhy ptáků či sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Kuře Calimero, Kniha džunglí, Plants vs. Zombies a nebo Království lesních strážců. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, miminko, čert, sněhulák a netopýr. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou budova.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů