Nejhledanější


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka budova k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem budova ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka budova je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Budova - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Budova - A5            Omalovánka - Budova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Budova patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, Budova, zdarma, k vytištění, obrázek, obrázky, k tisku, ke stažení, Budovy, online, k vybarvení, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Budova k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s budovou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pera, fixy, voskové tužky nebo grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro kluky a holky fakt mnoho Obrázek budova lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s budovou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, pera nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i budovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, jednotlivé druhy rostlin či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Hello Kitty, Mimoni, Fortnite a Pinocchio. Ty tady však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stažení jsou: princezna, koně, auta, astronaut a houby. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou budovy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů