Nejvyhledávanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budova k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená budova ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka budova je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Budova - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Budova - A5            Omalovánka - Budova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Budova patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, Budovy, obrázky, pro děti, zdarma, online, k tisku, ke stažení, Budova, obrázek, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Budova k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s budovou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, pastelky, pera, voskové tužky či tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky vskutku velmi mnoho. Obrázek budova lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s budovou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixky, pastelky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i budovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, sporty případně druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Zootropolis, Locika, Avengers, Equestria Girls anebo Roblox. Je však těžké je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: vláček, auta, pes, koně a nebo astronaut. Ať omalovánka budova přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů