Top omalovánky


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budova k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem budova k vybarvení pro děti. Omalovánka budova je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Budova - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Budova - A5            Omalovánka - Budova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Budova patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, Budovy, k vytištění, k vybarvení, zdarma, obrázky, online, k tisku, pro děti, k vytisknutí, Budova

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Budova k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s budovou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, propisovací tužky, voskovky, uhly a zvýrazňovače. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky fakt mnoho Omalovánku budova lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s budovou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, zrak dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskové tužky, propisovací tužky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání, jídla a pochopitelně i budovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, dopravní prostředky nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Anna a Elsa, Lego příběh, Tarzan, Kamarád Timmy nebo také Zvonilka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stažení jsou: liška, princezna a princ, hasiči, houby a plachetnice. Nechť vám omalovánka s budovou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů