Top šest


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka budova k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem budova k omalování pro dívky. Omalovánka budova je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Budova - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Budova - A5            Omalovánka - Budova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Budova patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, online, k vytisknutí, ke stáhnutí, obrázky, omalovánka, domalovánky, k vybarvení, zadarmo, omalovánky, obrázek, k vytištění, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Budova k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s budovou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, temperové barvy, pastelky, olejové pastely a křídy. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku budova lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s budovou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelové tužky, temperové barvy případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, květiny, zaměstnání lidí a pochopitelně i budovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, různá zvířata a nebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Alenka v říši divů, Dumbo, Prasátko peppa, Simpsonovi a Království lesních strážců. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme k uložení jsou: raketa, pes, mašinka, lokomotiva s vagónky anebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou budova.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů