Nej omalovánky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budova k vytištění pro děti

Omalovánka pojmenovaná budova k omalování pro předškoláky. Omalovánka budova je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Budova - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Budova - A5            Omalovánka - Budova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Budova patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Budovy, k vytištění, ke stažení, dětské obrázky, zdarma, online, domalovánky, obrázky, pro děti, omalovánka, k vytisknutí, omalovánky, elektronické omalovánky, vymalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Budova k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s budovou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskovky, tempery, zvýrazňovače, fixky nebo také grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro ženy k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek budova lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s budovou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, peněženku nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro ženy jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, tempery anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, sporty, zvířátka a pochopitelně i budovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Požárník Sam, Locika, Gumídci, Kuře Calimero nebo též Pocahontas. Ty tu však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stažení jsou: mašinka, pes, psi, princezna a plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou budovy.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů