Nej omalovánky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka budova k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem budova k vybarvení pro předškolní děti. Omalovánka budova je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Budova - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Budova - A5            Omalovánka - Budova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Budova patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, online, pro děti, k vytištění, k tisku, Budova, obrázek, obrázky, ke stažení, Budovy, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Budova k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s budovou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhlíky, zvýrazňovače, vodové barvy a tempery. Pomůcek na malování je pro dívky vskutku mnoho. Omalovánku budova lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s budovou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, uhlíky nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i budovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, jídla a hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Krtek, Kung Fu Panda, Pejsek a kočička, Superman nebo též Včelka Mája. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: hasiči, draci, auta, raketa a nebo pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s budovou líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů