Doporučujeme


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budova k vytištění pro děti

Omalovánka pojmenovaná budova ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka budova je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Budova - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Budova - A5            Omalovánka - Budova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Budova patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, pro děti, Budovy, k vybarvení, online, obrázky, k tisku, ke stažení, Budova, zdarma, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Budova k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s budovou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, vodové barvy, tužky, grafitové tužky nebo fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti fakt mnoho Omalovánku budova lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s budovou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. fixky, vodové barvy či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, sporty, květiny a pochopitelně i budovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, zvířátka a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Indiana Jones, Aladin, Flintstoneovi, Superčarodějnice a Zootropolis. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: mašinka, Santa Klaus, princezna a princ, miminko anebo plachetnice. Užijte si omalovánku budovy, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů