Nejhledanější


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budova k vytištění pro děti

Omalovánka s názvem budova k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka budova je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Budova - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Budova - A5            Omalovánka - Budova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Budova patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, k tisku, online, ke stažení, Budova, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, Budovy, k vytištění, obrázek, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Budova k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s budovou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako voskovky, umělecké tužky, fixy, tempery a tužky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku budova lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s budovou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. voskovky, umělecké tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, rostliny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i budovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy jídel nebo též lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Indiana Jones, Kniha džunglí, Budulínek, Jak vycvičit draka a Zootropolis. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, čert, princezna, psi nebo plachetnice. Užijte si omalovánku budovy, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů