Výběr obrázků


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka bible zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem bible k obarvování pro učitelky. Omalovánka bible je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bible - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bible - A5            Omalovánka - Bible - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bible patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí, obrázky, zdarma, Bible, k tisku, pro děti, Bible a křesťanství, elektronické omalovánky, k vytištění, zadarmo, ke stažení, vymalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bible k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s biblí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, grafitové tužky, zvýrazňovače, uhlíky anebo fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku bible lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s biblí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, grafitové tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i bibli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, hudební nástroje nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Máša a medvěd, Kuře Calimero, Krteček, Harley Quinn nebo též Kamarád Timmy. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, piráti, netopýr, pes či koně. Užijte si omalovánku bible, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů