Doporučené


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bible k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem bible k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka bible je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bible - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Bible - A5            Omalovánka - Bible - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bible patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, Bible, zdarma, k vybarvení, pro děti, obrázky, k tisku, k vytisknutí, Bible a křesťanství, k vytištění, online, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bible k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s biblí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, grafitové tužky, voskové tužky, umělecké tužky nebo také fixky. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky fakt mnoho Obrázek bible lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s biblí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, grafitové tužky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířata, různá zvířata a pochopitelně i bibli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, dopravní prostředky nebo písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Popelka, Červená Karkulka, Krtek, Kim Possible anebo Pocahontas. Je však složité je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, koně, auto, astronaut a pes. Ať omalovánka bible přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů