Nej pět


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bible k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem bible ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka bible je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bible - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bible - A5            Omalovánka - Bible - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bible patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, Bible a křesťanství, k vytištění, online, obrázky, Bible, ke stažení, obrázek, k vybarvení, pro děti, k tisku, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bible k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s biblí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, uhly, umělecké tužky, pastelky anebo uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku bible lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s biblí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, uhly případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, hudební nástroje, lidské profese a pochopitelně i bibli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy jídel nebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy U nás na farmě, Scooby Doo, Bezzubka, Bob a Bobek nebo také Duhová nevěsta. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stažení jsou: miminko, koně, auta, drak a auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s biblí líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů