Nej obrázky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka harfa k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk označená harfa k obarvování pro školáky. Omalovánka harfa je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Harfa - A5            Omalovánka - Harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytištění, Hudba, online, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k tisku, k vybarvení, Harfa, pro děti, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Harfa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s harfou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako křídy, uhly, umělecké tužky, akrylové barvy a uhlíky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku harfa lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s harfou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. křídy, uhly či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, druhy jídel, kytky a pochopitelně i harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířátka anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Méďa Béďa, Indiana Jones, Pocahontas, Červená Karkulka a nebo Kung Fu Panda. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: astronaut, slon, drak, plachetnice a netopýr. Užijte si omalovánku harfy, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů