Nejlepší


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka harfa k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem harfa k obarvování pro holky. Omalovánka harfa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Harfa - A5            Omalovánka - Harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: ke stažení, omalovánka, omalovánky, pro děti, online, Harfa, k vytištění, zdarma, obrázek, k vytisknutí, zadarmo, domalovánky, ke stáhnutí, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Harfa k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s harfou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, tempery, umělecké tužky, zvýrazňovače nebo též pastelky. Možností je pro puberťáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku harfa lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s harfou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří počítač, čas a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. uhlíky, tempery a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy jídel, druhy ptáků a pochopitelně i harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, dopravní prostředky anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Šmoulové, Brawl stars, Fortnite, Kamarád Timmy a nebo Panenka Barbie. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které zde máme k uložení jsou: liška, auto, princezna, houby nebo pes. Užijte si omalovánku harfy, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů