Nejvyhledávanější


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka harfa zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem harfa k vybarvení pro dívky. Omalovánka harfa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Harfa - A5            Omalovánka - Harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Hudba, k vytisknutí, k vybarvení, omalovánky, obrázky, domalovánky, k tisku, k vytištění, online, obrázek, zdarma, Harfa, elektronické omalovánky, vymalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Harfa k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s harfou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixy, uhlíky, uhly, zvýrazňovače a voskovky. Možností je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek harfa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s harfou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu případně počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba fixy, uhlíky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, lidské profese, druhy automobilů a pochopitelně i harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, různé sporty a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Power Rangers, Naruto, Princezna a žabák případně Anabela: Vánoční přání. Ty tady ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, miminko, koně, loď nebo též traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou harfy.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů