Doporučené


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka harfa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená harfa k obarvování pro ratolesti. Omalovánka harfa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Harfa - A5            Omalovánka - Harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, pro děti, Hudba, k vybarvení, obrázky, online, obrázek, k tisku, ke stažení, Harfa, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Harfa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s harfou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, uhlíky, propisovací tužky, fixy a zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku harfa lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s harfou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například tužky, uhlíky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, druhy sportů a pochopitelně i harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, sporty a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Hello Kitty, Doba ledová, Plants vs. Zombies, Bugs Bunny anebo Krteček. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme k uložení jsou: koně, drak, auta, dinosauři a hasiči. Nechť omalovánka s harfou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů