Top šest


Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka harfa k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem harfa k vybarvování pro chlapečky. Omalovánka harfa je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Harfa - A5            Omalovánka - Harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, domalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka, online, k vytištění, k vybarvení, Harfa, obrázek, ke stáhnutí, pro děti, dětské obrázky, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Harfa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s harfou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, tužky, vodové barvy, fixy a uhlíky. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici široká škála. Omalovánku harfa lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s harfou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, čas nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, hudební nástroje nebo též sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Mickey mouse, Power Rangers, Červená Karkulka, Pocahontas nebo Anabela: Vánoční přání. Ty tu však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, liška, pes, mašinka či astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou harfy.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů