Top omalovánky


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka harfa k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem harfa k vybarvení pro malé i větší děti. Omalovánka harfa je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Harfa - A5            Omalovánka - Harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytisknutí, Harfa, zdarma, k tisku, Hudba, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, online, obrázek, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Harfa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s harfou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, fixy, pastelové tužky, voskovky nebo také fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku harfa lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s harfou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například olejové pastely, fixy případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířata, jídla a pochopitelně i harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, zvířátka a postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Pan Včelka, Asterix a Obelix, Aladin, Spongebob a Plants vs. Zombies. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: pes, piráti, miminko, netopýr a raketa. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s harfou líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů