Výběr obrázků


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka s nemocným pejskem

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka harfa zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná harfa k vybarvení pro malé děti. Omalovánka harfa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Harfa - A5            Omalovánka - Harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, zadarmo, ke stažení, obrázek, Hudba, omalovánka, ke stáhnutí, vymalovánky, k tisku, domalovánky, zdarma, elektronické omalovánky, dětské obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Harfa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s harfou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, fixy, propisovací tužky, pastelové tužky a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku harfa lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s harfou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například vodové barvy, fixy anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, sporty, druhy jídel a pochopitelně i harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, zvířata nebo také různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Ledové království, Trollové, Scooby Doo, Adiboo nebo My little pony. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, Santa Klaus, astronaut, slon a Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou harfa.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů