Nejstahovanější


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka harfa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem harfa k obarvování pro menší i větší děti. Omalovánka harfa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Harfa - A5            Omalovánka - Harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, obrázek, zdarma, k vybarvení, Hudba, ke stažení, pro děti, obrázky, online, Harfa, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Harfa k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s harfou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K omalování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelky, olejové pastely, temperové barvy, křídy anebo uhly. Možností je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Obrázek harfa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s harfou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba pastelky, olejové pastely případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin, jídla a pochopitelně i harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, písmena či druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bezzubka, Ninjago, Frozen, Avatar a Aladin. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, auto, draci, Santa Klaus nebo vláček. Věříme, že se vám obrázek harfy bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů