Výběr obrázků


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka harfa k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná harfa k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka harfa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Harfa - A5            Omalovánka - Harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, online, Hudba, obrázky, k tisku, k vytisknutí, Harfa, pro děti, zdarma, obrázek, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Harfa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s harfou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, uhlíky, olejové pastely, temperové barvy či pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku harfa lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s harfou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, čas anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například zvýrazňovače, uhlíky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, různé kytky nebo též čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Simpsonovi, Roblox, Blesk McQueen, Gumídci anebo Tom a Jerry. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: slon, sněhulák, traktor, plachetnice nebo také draci. Ať si vaše dítě užije omalovánku harfy.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů