Nejoblíbenější


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka harfa k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná harfa k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka harfa je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Harfa - A5            Omalovánka - Harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, obrázky, online, zdarma, k vybarvení, Harfa, obrázek, k vytisknutí, pro děti, Hudba, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Harfa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s harfou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, křídy, pastelové tužky, tužky případně fixky. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Omalovánku harfa lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s harfou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba uhlíky, křídy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, čísla a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Rumcajs, Lví hlídka, Grinch, Hello Kitty a Pejsek a kočička. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, astronaut, psi, koně a nebo liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou harfa.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů