Nejoblíbenější


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka harfa k vytištění pro děti

Omalovánka nazvaná harfa k obarvení pro školáky. Omalovánka harfa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Harfa - A5            Omalovánka - Harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, k vybarvení, Harfa, k tisku, zdarma, online, obrázek, Hudba

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Harfa k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s harfou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako tužky, uhly, voskové tužky, grafitové tužky nebo též pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Omalovánku harfa lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s harfou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii případně peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tužky, uhly a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, různá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, sporty nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Aladin, Tom a Jerry, My little pony, Fortnite případně Frozen. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, lokomotiva s vagónky, psi, loď a nebo plachetnice. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem harfa.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů