Doporučujeme


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka rak k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem rak ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka rak je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rak - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Rak - A5            Omalovánka - Rak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rak patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, Rak, obrázky, k vytisknutí, k tisku, pro děti, zdarma, k vybarvení, online, Zvířata, k vytištění, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Rak k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s rakem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, olejové pastely, propisovací tužky, fixy případně temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti fakt mnoho Omalovánku rak lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s rakem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, olejové pastely nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, dopravní prostředky, sporty a pochopitelně i rak :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek či písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Kačer Donald, Frozen, Fortnite a Pat a Mat. Je ale velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: slon, Popeláři, princezna, miminko anebo dinosauři. Nechť vám omalovánka s rakem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů