Výběr omalovánek


Omalovánka s nemocným pejskem

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka rak zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem rak k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka rak je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rak - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rak - A5            Omalovánka - Rak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rak patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, online, obrázek, zadarmo, k vybarvení, dětské obrázky, k tisku, domalovánky, Rak, elektronické omalovánky, pro děti, k vytištění, omalovánka, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Rak k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s rakem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, křídy, fixy, voskové tužky a nebo pera. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Obrázek rak lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s rakem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, počítač anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, křídy nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, písmena, zaměstnání lidí a pochopitelně i rak :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, druhy sportů nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Brawl stars, Aladin, Myška Minie anebo Pinocchio. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro maminky které zde máme k uložení jsou: liška, Santa Klaus, dinosauři, slon nebo také Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s rakem líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů