Top omalovánky


Obrázek psa k tisku

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka rak k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí označená rak k obarvování pro malé caparty. Omalovánka rak je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Rak - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Rak - A5            Omalovánka - Rak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rak patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Rak, k vytištění, zdarma, ke stažení, pro děti, Zvířata, obrázky, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Rak k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s rakem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, tužky, pera, vodové barvy a umělecké tužky. Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku rak lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s rakem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, tužky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, květiny, čísla a pochopitelně i rak :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, druhy automobilů anebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy My little pony, Fifi z Květíkova, Bob a Bobek, Lion King nebo také Paw patrol. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, pes, liška, princezna a princ nebo též vláček. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou raka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů