Top obrázky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka rak k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem rak k obarvování pro holky. Omalovánka rak je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rak - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rak - A5            Omalovánka - Rak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rak patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, online, obrázek, k vytisknutí, elektronické omalovánky, pro děti, k tisku, obrázky, domalovánky, ke stažení, dětské obrázky, k vybarvení, zadarmo, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Rak k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s rakem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, pastelové tužky, tužky, temperové barvy a nebo křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro starší děti opravdu mnoho. Obrázek rak lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s rakem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například pastelky, pastelové tužky nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, květiny, druhy automobilů a pochopitelně i rak :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, druhy jídel a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Aladin, Toy Story, Ratatouille, Pan Včelka anebo Lego friends. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: houby, plachetnice, drak, kočka případně lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vám obrázek raka bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů