Nejoblíbenější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka rak k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem rak k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka rak je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Rak - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Rak - A5            Omalovánka - Rak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rak patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Rak, k vybarvení, online, k tisku, zdarma, obrázky, pro děti, k vytištění, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Rak k vytištění pro děti

Omalovánka s rakem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, olejové pastely, fixy, tempery nebo též pera. Možností je dnes pro menší i větší děti fakt mnoho Omalovánku rak lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s rakem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, peněženku nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, olejové pastely a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, různá zvířata, různé kytky a pochopitelně i rak :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, jednotlivá zvířata anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Locika, Brawl stars, Madagaskar, Monster high nebo také Avatar. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, pes, princezna a princ, vláček a sněhulák. Věříme, že se vám obrázek raka bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů