Doporučené


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka rak k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená rak k obarvování pro malé děti. Omalovánka rak je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Rak - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rak - A5            Omalovánka - Rak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rak patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, Rak, Zvířata, online, k tisku, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, obrázek, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Rak k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s rakem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, olejové pastely, temperové barvy, vodové barvy a umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro seniory k dispozici ohromné množství. Obrázek rak lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s rakem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, čas nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například pastelky, olejové pastely a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, čísla, jídla a pochopitelně i rak :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, druhy sportů a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Včelka Mája, Angry birds, Prasátko peppa, Aladin nebo též Budulínek. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: pes, psi, Santa Klaus, raketa případně čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem rak.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů