Top obrázky


Omalovánka s vánočním stromem

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka rak k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem rak k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka rak je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rak - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rak - A5            Omalovánka - Rak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rak patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, Rak, Zvířata, k vytištění, online, pro děti, obrázky, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Rak k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s rakem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, temperové barvy, fixy, umělecké tužky či zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku rak lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s rakem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, peníze anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. voskové tužky, temperové barvy nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, dopravní prostředky, zvířata a pochopitelně i rak :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Shrek, panenka Winx, Bugs Bunny, Locika anebo Paw patrol. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: sněhulák, čert, houby, kočka a auta. Nechť omalovánka s rakem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů