Nejhledanější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka rak k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem rak k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka rak je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rak - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rak - A5            Omalovánka - Rak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rak patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, online, zdarma, pro děti, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, Zvířata, k vybarvení, Rak, obrázek, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Rak k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s rakem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, umělecké tužky, voskovky, grafitové tužky a propisovací tužky. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Obrázek rak lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s rakem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, čas nebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba fixy, umělecké tužky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, květiny, různé kytky a pochopitelně i rak :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, druhy automobilů či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Harley Quinn, My little pony, Madagaskar, Princezna a žabák nebo Equestria Girls. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, loď, princezna, pes a psi. Užijte si omalovánku raka, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů