Nejhledanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka rak k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem rak k obarvování pro maminky. Omalovánka rak je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Rak - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rak - A5            Omalovánka - Rak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rak patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k tisku, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, k vybarvení, online, Rak, pro děti, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Rak k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s rakem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, akrylové barvy, pastelové tužky, temperové barvy a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší k dispozici celá škála. Omalovánku rak lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s rakem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, zrak dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pastelky, akrylové barvy případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i rak :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, zvířata a dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Méďa Béďa, Stašpytlík, Marvel Rocket či Křemílek a Vochomůrka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, plachetnice, princezna, auta nebo též čert. Věříme, že se vám obrázek raka bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů