Doporučené


Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek psa k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka rak k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná rak ke kreslení pro školáky. Omalovánka rak je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Rak - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rak - A5            Omalovánka - Rak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rak patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánky, zdarma, Zvířata, k vytištění, vymalovánky, online, k tisku, elektronické omalovánky, obrázky, obrázek, k vybarvení, Rak, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Rak k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s rakem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, akrylové barvy, fixky, zvýrazňovače a nebo pastelky. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku rak lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s rakem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peníze nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, akrylové barvy případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, druhy jídel, jídla a pochopitelně i rak :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, pohádkové postavy nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Johnny Bravo, Pejsek a kočička, Elena z Avaloru, Shimmer a Shine nebo Tarzan. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: pes, hasiči, plachetnice, piráti a lokomotiva s vagónky. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka raka bude líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů