Výběr omalovánek


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek jukeboxu

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tanky k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem tanky k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka tanky je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tanky - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Tanky - A5            Omalovánka - Tanky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tanky patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: omalovánka, k vytisknutí, k vybarvení, Dopravní prostředky, pro děti, elektronické omalovánky, online, Tanky, obrázky, obrázek, vymalovánky, k tisku, omalovánky, ke stáhnutí

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Tanky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelky, vodové barvy, akrylové barvy, uhlíky a nebo voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici široká škála. Omalovánku tanky lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s ? má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, elektrickou energii či peníze. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba pastelky, vodové barvy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé kytky, rostliny a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání případně druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Naruto, Na vlásku, Aladin, Ledové království či Šmoulové. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, astronaut, liška, plachetnice nebo též sněhulák. Věříme, že se vám obrázek ? bude líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů