Nej obrázky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zloděj k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem zloděj k omalování pro holčičky. Omalovánka zloděj je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zloděj - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zloděj - A5            Omalovánka - Zloděj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zloděj patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, ke stáhnutí, Lidé, domalovánky, vymalovánky, obrázky, obrázek, k tisku, online, zadarmo, pro děti, zdarma, elektronické omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zloděj k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s zlodějem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, propisovací tužky, uhlíky, zvýrazňovače a nebo uhly. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Obrázek zloděj lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s zlodějem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, oči dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, propisovací tužky nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířata, kytky a pochopitelně i zloděj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, druhy sportů nebo též zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Myška Minie, Pinocchio, Příběh hraček, Plants vs. Zombies anebo Zvonilka. Je však těžké a složité je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: loď, čert, piráti, Santa Klaus či princezna. Ať omalovánka zloděj přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů