Výběr omalovánek


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek s elfem k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka zloděj k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná zloděj k vybarvení pro ženy. Omalovánka zloděj je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zloděj - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zloděj - A5            Omalovánka - Zloděj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zloděj patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánka, k vytisknutí, obrázek, online, Zloděj, domalovánky, k tisku, k vybarvení, dětské obrázky, k vytištění, elektronické omalovánky, omalovánky, vymalovánky, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zloděj k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s zlodějem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, voskovky, pastelové tužky, fixky anebo propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku zloděj lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s zlodějem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, čas případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tužky, voskovky nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i zloděj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zvířata či jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Budulínek, Angry birds, Adiboo, Panenka Barbie případně Madagaskar. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které tu máme k uložení jsou: dinosauři, astronaut, netopýr, princezna a princ a piráti. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka zloděje bude líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů