Doporučujeme


Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zloděj zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem zloděj k obarvování pro holčičky. Omalovánka zloděj je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zloděj - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zloděj - A5            Omalovánka - Zloděj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zloděj patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, zadarmo, Lidé, Zloděj, online, pro děti, domalovánky, k vybarvení, ke stažení, zdarma, omalovánky, k vytištění, vymalovánky, ke stáhnutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zloděj k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s zlodějem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, fixky, zvýrazňovače, pera a grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici ohromné množství. Obrázek zloděj lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s zlodějem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, elektřinu případně peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, fixky a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, hudební nástroje, čísla a pochopitelně i zloděj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, květiny a druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy pes Pluto, Šmoulové, Littlest Pet Shop, Paw patrol případně Rio. Ty tady ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: traktor, koně, Santa Klaus, hasiči anebo houby. Nechť vám omalovánka s zlodějem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů