Top obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zloděj k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná zloděj k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka zloděj je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zloděj - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Zloděj - A5            Omalovánka - Zloděj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zloděj patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, omalovánky, Lidé, obrázek, obrázky, k vytisknutí, Zloděj, omalovánka, zdarma, domalovánky, k vybarvení, pro děti, k vytištění, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zloděj k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s zlodějem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, umělecké tužky, uhly, voskovky anebo pastelky. Pomůcek na malování je pro nejmenší k dispozici ohromné množství. Obrázek zloděj lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s zlodějem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, zrak dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například tempery, umělecké tužky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, rostliny, různá zvířata a pochopitelně i zloděj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, písmena a nebo zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Kim Possible, Avengers, Doba ledová, Furby či Power Rangers. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, princezna, netopýr, loď a princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku zloděj.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů