Nej omalovánky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka tenistky

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zloděj zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem zloděj k obarvení pro seniory. Omalovánka zloděj je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zloděj - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zloděj - A5            Omalovánka - Zloděj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zloděj patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, online, k vybarvení, k tisku, obrázky, pro děti, k vytisknutí, Zloděj, obrázek, zdarma, Lidé

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Zloděj k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s zlodějem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, olejové pastely, uhly, grafitové tužky nebo též voskové tužky. Potřeb na malování je pro starší děti vskutku mnoho. Obrázek zloděj lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s zlodějem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, čas nebo počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, olejové pastely případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i zloděj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, různá zvířátka anebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Fortnite, Pošťák Pat, Život brouka, Stašpytlík nebo Angelína balerína. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro maminky které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, princezna, sněhulák, Popeláři a auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s zlodějem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů