Nejstahovanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zbroj k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem zbroj k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka zbroje rytíře. Rytíři byli známí tím, že nosili těžké brnění na svoji ochranu. Omalovánka zbroj je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zbroj - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zbroj - A5            Omalovánka - Zbroj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zbroj patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, zdarma, elektronické omalovánky, omalovánka, Lidé, obrázky, vymalovánky, zadarmo, domalovánky, Zbroj, omalovánky, ke stáhnutí

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek k vybarvení Zbroj k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s zbrojí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, umělecké tužky, pera, propisovací tužky anebo tempery. Možností je dnes pro nejmenší k dispozici ohromné množství. Obrázek zbroj lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s zbrojí má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například pastelky, umělecké tužky nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmena, různé kytky a pochopitelně i zbroj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, lidské profese či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pan Včelka, Gumídci, Ferda mravenec, Červená Karkulka případně Alenka v říši divů. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro maminky které tu máme ke stažení jsou: pes, mašinka, princezna, lokomotiva s vagónky a koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku zbroj.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů