Výběr obrázků


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka stíhačka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem stíhačka ke kreslení pro nejmenší děti. Stíhačka z druhé světové války. Omalovánka stíhačka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stíhačka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Stíhačka - A5            Omalovánka - Stíhačka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stíhačka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: omalovánky, online, k tisku, obrázek, elektronické omalovánky, pro děti, Dopravní prostředky, Stíhačka, zdarma, dětské obrázky, k vytištění, obrázky, ke stáhnutí, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stíhačka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se stíhačkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, voskové tužky, uhly, grafitové tužky nebo tužky. Možností je pro ženy opravdu mnoho. Omalovánku stíhačka lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku se stíhačkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peněženku anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, voskové tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i stíhačku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, kytky nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy pes Pluto, princezna Sofie, Batman, Shimmer a Shine anebo Kamarád Timmy. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: astronaut, slon, psi, kočka případně princezna a princ. Nechť omalovánka se stíhačkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů