Nejvyhledávanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stíhačka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná stíhačka k obarvení pro školáky. Stíhačka z druhé světové války. Omalovánka stíhačka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Stíhačka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stíhačka - A5            Omalovánka - Stíhačka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stíhačka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, k vytištění, obrázek, ke stažení, k vybarvení, k tisku, online, Stíhačka, obrázky, pro děti, zdarma, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stíhačka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí se stíhačkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, pera, temperové barvy, uhlíky nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku stíhačka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se stíhačkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, pera anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé kytky, sporty a pochopitelně i stíhačku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, písmena případně druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Tarzan, Království lesních strážců, Lego příběh, Madagaskar a Princezna Leonora. Je ale velmi problematické je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, lokomotiva, auta, houby a netopýr. Ať vám omalovánka stíhačka přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů