Výběr omalovánek


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek psa k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka stíhačka zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená stíhačka k omalování pro holky i kluky. Stíhačka z druhé světové války. Omalovánka stíhačka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Stíhačka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stíhačka - A5            Omalovánka - Stíhačka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stíhačka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, k vytištění, Stíhačka, Dopravní prostředky, zdarma, online, pro děti, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stíhačka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí se stíhačkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, temperové barvy, fixky, voskové tužky a pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku stíhačka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti se stíhačkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, oči dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba tempery, temperové barvy a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, postavy z pohádek, dopravní prostředky a pochopitelně i stíhačku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, jednotlivá zvířata anebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Roblox, Flintstoneovi, Gumídci, Aladin nebo Kamarád Timmy. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, miminko, draci, houby či kočka. Ať si vaše dítě užije obrázek stíhačky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů