Top pět


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka stíhačka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem stíhačka k vybarvení pro kluky i holky. Stíhačka z druhé světové války. Omalovánka stíhačka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stíhačka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stíhačka - A5            Omalovánka - Stíhačka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stíhačka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: online, Stíhačka, zdarma, k vytisknutí, k tisku, pro děti, k vytištění, ke stažení, obrázek, k vybarvení, Dopravní prostředky, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stíhačka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění se stíhačkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, temperové barvy, tempery, umělecké tužky či pastelky. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici ohromující množství. Obrázek stíhačka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti se stíhačkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pera, temperové barvy nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, rostliny, písmenka a pochopitelně i stíhačku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, sporty a čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Frozen, Stašpytlík, Princezna Leonora, Astroboy nebo Fortnite. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které zde máme k uložení jsou: raketa, loď, lokomotiva s vagónky, pes anebo astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku stíhačka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů