Top obrázky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka stíhačka zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná stíhačka ke kreslení pro nejmenší děti. Stíhačka z druhé světové války. Omalovánka stíhačka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stíhačka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stíhačka - A5            Omalovánka - Stíhačka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stíhačka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, pro děti, k tisku, Dopravní prostředky, k vytisknutí, k vybarvení, Stíhačka, k vytištění, obrázky, online, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stíhačka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění se stíhačkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, pera, tempery, olejové pastely či pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Obrázek stíhačka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se stíhačkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, zrak dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. voskovky, pera a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, květiny, různé kytky a pochopitelně i stíhačku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, pohádkové postavy nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Bakugan, Avengers, Harry Potter, Gumídci nebo také Sněhurka. Je však nákladné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, princezna a princ, netopýr, hasiči a piráti. Ať vám omalovánka stíhačka přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů