Top obrázky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka stíhačka k vytisknutí

Omalovánka označená stíhačka k vybarvování pro prcky. Stíhačka z druhé světové války. Omalovánka stíhačka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stíhačka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stíhačka - A5            Omalovánka - Stíhačka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stíhačka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k vytisknutí, zadarmo, k vytištění, online, obrázky, k tisku, omalovánky, Dopravní prostředky, obrázek, k vybarvení, domalovánky, pro děti, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Stíhačka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se stíhačkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, křídy, fixy, fixky nebo také zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro seniory k dispozici dlouhá řada. Omalovánku stíhačka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti se stíhačkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskovky, křídy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i stíhačku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, různé kytky případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Ledové království, Pejsek a kočička, Sněhurka, Angelína balerína nebo též Teletubbies. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, auto, draci, astronaut a slon. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou stíhačka.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů