Nej šest


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stíhačka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená stíhačka k obarvování pro starší děti. Stíhačka z druhé světové války. Omalovánka stíhačka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Stíhačka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stíhačka - A5            Omalovánka - Stíhačka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stíhačka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, ke stáhnutí, k vybarvení, pro děti, k vytištění, zdarma, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánka, omalovánky, Stíhačka, obrázky, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Stíhačka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se stíhačkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, akrylové barvy, tužky, grafitové tužky a temperové barvy. Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici ohromující množství. Omalovánku stíhačka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka se stíhačkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí či čas. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, akrylové barvy a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i stíhačku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, písmenka nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Monster High, Power Strangers, Bambi, Teletubbies či Budulínek. Je ale složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, vláček, auta, houby nebo auta. Užijte si omalovánku stíhačky, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů