Výběr obrázků


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka stíhačka zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem stíhačka k obarvování pro malé caparty. Stíhačka z druhé světové války. Omalovánka stíhačka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stíhačka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stíhačka - A5            Omalovánka - Stíhačka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stíhačka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Stíhačka, pro děti, obrázky, zdarma, k vytištění, obrázek, k vybarvení, Dopravní prostředky, k vytisknutí, k tisku, online, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stíhačka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se stíhačkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pastelky, křídy, uhlíky nebo fixky. Malovacích potřeb je pro školáky vskutku velmi mnoho. Omalovánku stíhačka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka se stíhačkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například fixy, pastelky anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání, pohádkové postavy a pochopitelně i stíhačku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, písmena a zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Krteček, Paw patrol, Indiana Jones, Hledá se Nemo nebo též Superman. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, kočka, drak, psi a nebo raketa. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou stíhačka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů