Nej obrázky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stíhačka zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná stíhačka k obarvování pro malé ratolesti. Stíhačka z druhé světové války. Omalovánka stíhačka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stíhačka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Stíhačka - A5            Omalovánka - Stíhačka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stíhačka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, Stíhačka, k vybarvení, k vytištění, zdarma, online, k tisku, pro děti, k vytisknutí, obrázky, Dopravní prostředky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stíhačka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se stíhačkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhlíky, voskovky, pastelky, tužky a umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek stíhačka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se stíhačkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, peněženku anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba uhlíky, voskovky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i stíhačku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířátka nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy My little pony, Batman, Příšerky s.r.o., Bugs Bunny anebo Na vlásku. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: princezna, Santa Klaus, astronaut, psi či slon. Nechť vám omalovánka se stíhačkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů