Nejstahovanější


Obrázek štěněte

Omalovánka Rakety určená k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka stíhačka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem stíhačka k vybarvování pro malá děcka. Stíhačka z druhé světové války. Omalovánka stíhačka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stíhačka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stíhačka - A5            Omalovánka - Stíhačka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stíhačka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, obrázky, zdarma, k vytištění, pro děti, Stíhačka, ke stažení, k tisku, Dopravní prostředky, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stíhačka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk se stíhačkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskovky, uhly, umělecké tužky případně uhlíky. Malovacích potřeb je pro slečny vskutku velmi mnoho. Omalovánku stíhačka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se stíhačkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, voskovky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání, lidské profese a pochopitelně i stíhačku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, druhy jídel a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Lego příběh, Méďa Béďa, Rumcajs, Monster High nebo také Duhová nevěsta. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, Santa Klaus, koně, Popeláři a slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se stíhačkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů