Výběr obrázků


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka stíhačka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem stíhačka k obarvení pro tatínky. Stíhačka z druhé světové války. Omalovánka stíhačka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stíhačka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stíhačka - A5            Omalovánka - Stíhačka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stíhačka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, domalovánky, online, ke stáhnutí, pro děti, k vybarvení, zadarmo, obrázky, k tisku, k vytisknutí, vymalovánky, omalovánka, obrázek, Dopravní prostředky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stíhačka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění se stíhačkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, vodové barvy, pastelky, uhly anebo zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro předškolní děti vskutku mnoho. Omalovánku stíhačka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk se stíhačkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, vodové barvy případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, čísla, různá zvířátka a pochopitelně i stíhačku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zaměstnání a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Ice Age, Tom a Jerry, Among Us, Krtek nebo také Spiderman. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které tu máme k uložení jsou: psi, čert, drak, auto nebo též astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou stíhačka.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů