Nej pět


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka stíhačka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka nazvaná stíhačka k vybarvení pro malé caparty. Stíhačka z druhé světové války. Omalovánka stíhačka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stíhačka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stíhačka - A5            Omalovánka - Stíhačka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stíhačka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, zdarma, online, ke stažení, pro děti, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, Dopravní prostředky, obrázky, Stíhačka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stíhačka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se stíhačkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako křídy, vodové barvy, fixky, uhly případně voskovky. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici široká škála. Obrázek stíhačka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí se stíhačkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. křídy, vodové barvy a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, druhy sportů, různé sporty a pochopitelně i stíhačku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, různé kytky nebo též kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Brawl stars, princezna Sofie, Hot Wheels, Avatar nebo také Hello Kitty. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: koně, princezna a princ, netopýr, pes či hasiči. Ať si vaše dítě užije obrázek stíhačky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů