Nej pět


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka teniska k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem teniska k omalování pro ratolesti. Omalovánka teniska je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Teniska - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Teniska - A5            Omalovánka - Teniska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Teniska patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, obrázky, Teniska, zdarma, k vybarvení, Oděvy, k tisku, k vytištění, obrázek, online, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Teniska k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s teniskou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, fixky, křídy, zvýrazňovače nebo tempery. Možností je dnes pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku teniska lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s teniskou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tužky, fixky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, jednotlivá zvířata, různé kytky a pochopitelně i tenisku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, rostliny anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Ledové království, Madagaskar, Hello Kitty nebo též Mašinka Tomáš. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, auta, plachetnice, draci či astronaut. Nechť vám omalovánka s teniskou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů