Výběr obrázků


Omalovánka s nemocným pejskem

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka teniska k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem teniska k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka teniska je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Teniska - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Teniska - A5            Omalovánka - Teniska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Teniska patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: omalovánka, zdarma, ke stáhnutí, k vytisknutí, Teniska, online, omalovánky, obrázky, obrázek, elektronické omalovánky, k tisku, ke stažení, pro děti, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Teniska k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s teniskou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, umělecké tužky, propisovací tužky nebo tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapečky k dispozici dlouhá řada. Obrázek teniska lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s teniskou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, počítač nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tempery, vodové barvy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, sporty, zvířátka a pochopitelně i tenisku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy sportů či postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Grinch, Ninjago, Power Strangers, Duhová nevěsta nebo též Bezzubka. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, čert, slon, princezna anebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku teniska.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů