Výběr omalovánek


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka teniska k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem teniska k omalování pro malé děti. Omalovánka teniska je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Teniska - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Teniska - A5            Omalovánka - Teniska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Teniska patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, obrázek, dětské obrázky, omalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, k vytisknutí, zdarma, elektronické omalovánky, Teniska, online, obrázky, Oděvy

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Teniska k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s teniskou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, grafitové tužky, pastelové tužky, umělecké tužky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro seniory k dispozici ohromující množství. Omalovánku teniska lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s teniskou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pera, grafitové tužky nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, různá zvířata, druhy jídel a pochopitelně i tenisku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, květiny a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Gumídci, Roblox, Aladin, U nás na farmě a Blesk McQueen. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které tady máme ke stažení jsou: netopýr, pes, plachetnice, traktor či auta. Ať si vaše dítě užije obrázek tenisky.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů