Doporučujeme


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka teniska k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem teniska k vybarvování pro kluky i holky. Omalovánka teniska je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Teniska - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Teniska - A5            Omalovánka - Teniska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Teniska patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, Teniska, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, online, Oděvy, obrázky, k vybarvení, k tisku, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Teniska k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s teniskou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, zvýrazňovače, grafitové tužky, fixy či fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku teniska lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s teniskou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba vodové barvy, zvýrazňovače a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, různé sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i tenisku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, jídla anebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy IronMan, Fifi z Květíkova, Hannah Montana, Bratz panenky a Lego. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, loď, mašinka, plachetnice nebo také drak. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou teniska.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů