Top omalovánky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka teniska k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem teniska k vybarvení pro kluky i holky. Omalovánka teniska je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Teniska - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Teniska - A5            Omalovánka - Teniska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Teniska patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: zdarma, online, Teniska, obrázek, obrázky, k vybarvení, k tisku, ke stažení, k vytištění, Oděvy, k vytisknutí, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Teniska k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s teniskou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelové tužky, propisovací tužky, zvýrazňovače či pastelky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku teniska lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s teniskou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, pastelové tužky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různá zvířátka, písmenka a pochopitelně i tenisku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, druhy ptáků nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy princezna Sofie, Příběh hraček, My little pony, panenka Winx a Lví král. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: traktor, princezna a princ, princezna, kočka a drak. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem teniska.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů