Nejhledanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka teniska k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem teniska k omalování pro dívky i chlapce. Omalovánka teniska je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Teniska - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Teniska - A5            Omalovánka - Teniska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Teniska patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Teniska, obrázek, zdarma, k vytištění, k vybarvení, Oděvy, online, ke stažení, pro děti, k tisku, k vytisknutí, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Teniska k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s teniskou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, tužky, voskovky, uhly a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku teniska lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s teniskou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhlíky, tužky a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání lidí, druhy sportů a pochopitelně i tenisku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, sporty či různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Krtek, Frozen, Ledové království, Lion King a Locika. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, pes, čert, vláček nebo též astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem teniska.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů