Výběr omalovánek


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka teniska k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem teniska k obarvení pro seniory. Omalovánka teniska je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Teniska - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Teniska - A5            Omalovánka - Teniska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Teniska patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, online, Teniska, k vytištění, obrázky, Oděvy, k tisku, pro děti, zdarma, obrázek, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Teniska k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s teniskou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, umělecké tužky, pera, akrylové barvy nebo též olejové pastely. Potřeb na malování je pro maminky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku teniska lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s teniskou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří čas, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, umělecké tužky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek a pochopitelně i tenisku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání a nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Shrek, Toy Story, Panenka Barbie, Alf a Hello Kitty. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, auta, piráti, plachetnice a houby. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s teniskou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů