Nej pět


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka teniska k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená teniska k omalování pro chlapečky. Omalovánka teniska je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Teniska - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Teniska - A5            Omalovánka - Teniska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Teniska patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: online, zdarma, obrázek, domalovánky, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, omalovánky, k tisku, k vybarvení, dětské obrázky, Oděvy, Teniska, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Teniska k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s teniskou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, voskovky, uhly, pastelové tužky či pera. Pomůcek na malování je pro holky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku teniska lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s teniskou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například voskové tužky, voskovky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání, lidské profese a pochopitelně i tenisku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, hudební nástroje a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Lego, Méďa Béďa, Bořek stavitel, Batman a Shrek. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: traktor, slon, raketa, princezna a vláček. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem teniska.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů