Nejhledanější


Obrázek štěněte

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka teniska k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená teniska k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka teniska je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Teniska - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Teniska - A5            Omalovánka - Teniska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Teniska patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: zdarma, online, obrázek, k vytisknutí, Oděvy, k vytištění, k tisku, ke stažení, obrázky, Teniska, pro děti, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Teniska k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s teniskou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, umělecké tužky, olejové pastely, pastelky případně pera. Kreslících Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici široká škála. Omalovánku teniska lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s teniskou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. zvýrazňovače, umělecké tužky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířata, jídla a pochopitelně i tenisku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, písmenka anebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Stašpytlík, Adiboo, Kocour Garfield, Hello Kitty a Duhová nevěsta. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: Popeláři, dinosauři, lokomotiva, lokomotiva s vagónky a princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou teniska.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů