Top šest


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka teniska k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem teniska k vybarvení pro prcky. Omalovánka teniska je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Teniska - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Teniska - A5            Omalovánka - Teniska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Teniska patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vybarvení, domalovánky, pro děti, vymalovánky, k vytisknutí, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Oděvy, k tisku, omalovánka, zdarma, obrázky, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Teniska k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s teniskou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, fixky, pastelové tužky, umělecké tužky či vodové barvy. Možností je pro dospělé k dispozici ohromující množství. Obrázek teniska lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s teniskou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, dětské oči případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dospělé jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, fixky anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i tenisku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, jídla nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bob a Bobek, Super Mario, Fifi z Květíkova, Teletubbies případně princezna Sofie. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stažení jsou: draci, sněhulák, astronaut, princezna a princ a liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou tenisky.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů