Nejstahovanější


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka teniska k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem teniska k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka teniska je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Teniska - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Teniska - A5            Omalovánka - Teniska - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Teniska patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: pro děti, online, obrázek, Teniska, obrázky, k vybarvení, k tisku, ke stažení, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, Oděvy

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Teniska k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s teniskou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, vodové barvy, pera, tempery a tužky. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek teniska lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s teniskou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, peněženku případně čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, vodové barvy či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, druhy jídel a pochopitelně i tenisku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka a čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Šmoulové, Království lesních strážců, Myška Minie, Anna a Elsa případně Spiderman. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, slon, plachetnice, traktor nebo auta. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka tenisky bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů