Top pět


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka růžička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem růžička k obarvení pro maminky. Omalovánka růže k vytisknutí určené nejen pro dívky. Omalovánka růžička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Růžička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Růžička - A5            Omalovánka - Růžička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růžička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, ke stažení, k vybarvení, Květiny, obrázek, k vytištění, k tisku, Růžička, obrázky, online, zdarma

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Růžička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s růžičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, tužky, tempery či olejové pastely. Malovacích potřeb je pro dospělé k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku růžička lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s růžičkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například voskovky, vodové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivá zvířata, kytky a pochopitelně i růžičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, lidské profese nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Hledá se Dory, Pejsek a kočička, Aladin, Bob a Bobek a Rio. Je ale velmi složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, dinosauři, loď, miminko nebo mašinka. Nechť omalovánka s růžičkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů