Výběr obrázků


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka růžička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem růžička ke kreslení pro slečny. Omalovánka růže k vytisknutí určené nejen pro dívky. Omalovánka růžička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Růžička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Růžička - A5            Omalovánka - Růžička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růžička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, obrázky, elektronické omalovánky, online, pro děti, domalovánky, ke stažení, Květiny, zadarmo, Růžička, obrázek, omalovánky, omalovánka

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Růžička k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s růžičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, fixky, pastelové tužky, pera či voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku růžička lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s růžičkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, čas a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, fixky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, rostliny, zaměstnání lidí a pochopitelně i růžičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, písmena a různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Equestria Girls, Avatar, Želvy Ninja a nebo Hannah Montana. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, koně, Santa Klaus, kočka anebo miminko. Užijte si omalovánku růžičky, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů