Nejlepší


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka růžička k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná růžička k omalování pro malá děcka. Omalovánka růže k vytisknutí určené nejen pro dívky. Omalovánka růžička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Růžička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Růžička - A5            Omalovánka - Růžička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růžička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, Květiny, Růžička, obrázek, ke stažení, online, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, obrázky, k vybarvení, k tisku

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Růžička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s růžičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, propisovací tužky, temperové barvy, zvýrazňovače a vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku růžička lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s růžičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, počítač či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba olejové pastely, propisovací tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, postavy z pohádek, různá zvířata a pochopitelně i růžičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, sporty a nebo jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Křemílek a Vochomůrka, Krteček, Kačer Donald či Lego. Je ale velmi problematické je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, princezna, astronaut, draci nebo také astronaut. Nechť omalovánka s růžičkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů