Nejvyhledávanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka růžička zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná růžička ke kreslení pro tatínky. Omalovánka růže k vytisknutí určené nejen pro dívky. Omalovánka růžička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Růžička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Růžička - A5            Omalovánka - Růžička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růžička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: dětské obrázky, k vytisknutí, obrázek, zdarma, Květiny, pro děti, omalovánky, k vybarvení, k vytištění, vymalovánky, omalovánka, zadarmo, online, domalovánky

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Růžička k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s růžičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskové tužky, vodové barvy, pastelky a nebo tempery. Výtvarných potřeb je pro slečny k dispozici vskutku hodně. Omalovánku růžička lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s růžičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, dětské oči nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba olejové pastely, voskové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy automobilů, lidské profese a pochopitelně i růžičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, zaměstnání či kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Prasátko peppa, Bolt – pes pro každý případ, Popelka, Pat a Mat nebo také Diddl. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: auto, netopýr, drak, raketa nebo též kočka. Nechť omalovánka s růžičkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů