Nej obrázky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka růžička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná růžička k omalování pro kluky a holky. Omalovánka růže k vytisknutí určené nejen pro dívky. Omalovánka růžička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Růžička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Růžička - A5            Omalovánka - Růžička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růžička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, online, ke stažení, Růžička, k vybarvení, obrázky, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, Květiny, zdarma, k tisku

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Růžička k vytištění pro děti

Omalovánka s růžičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, olejové pastely, pastelové tužky, tužky nebo také uhlíky. Výtvarných potřeb je pro školáky vskutku mnoho. Obrázek růžička lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s růžičkou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, počítač případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, olejové pastely a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, pohádkové postavy, jídla a pochopitelně i růžičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, zvířata a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Ninjago, Požárník Sam, Shrek, Mašinka Tomáš případně Equestria Girls. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, vláček, psi, astronaut či mašinka. Ať omalovánka růžička přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů