Top omalovánky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka růžička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem růžička k obarvování pro slečny. Omalovánka růže k vytisknutí určené nejen pro dívky. Omalovánka růžička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Růžička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Růžička - A5            Omalovánka - Růžička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růžička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, zadarmo, domalovánky, vymalovánky, online, k vytištění, elektronické omalovánky, ke stažení, zdarma, Květiny, omalovánka, k tisku

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Růžička k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s růžičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, fixky, pastelové tužky, olejové pastely a vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici pestrá škála. Obrázek růžička lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s růžičkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba fixy, fixky a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy rostlin, písmena a pochopitelně i růžičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířátka a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Gumídci, Ratatouille, Toy Story, Pocahontas nebo také Peter Pan. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, vláček, miminko, auta a auto. Ať si vaše dítě užije obrázek růžičky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů