Nej obrázky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka růžička k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem růžička k vybarvení pro prcky. Omalovánka růže k vytisknutí určené nejen pro dívky. Omalovánka růžička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Růžička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Růžička - A5            Omalovánka - Růžička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růžička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, ke stažení, Růžička, zdarma, online, obrázky, k vytištění, k vybarvení, pro děti, k tisku, Květiny

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Růžička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s růžičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, voskové tužky, olejové pastely, tempery případně křídy. Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici pestrá škála. Omalovánku růžička lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s růžičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, voskové tužky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, jídla, písmenka a pochopitelně i růžičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, různá zvířata nebo zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Lego, Paw patrol, Teletubbies anebo Příběh hraček. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holky které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, koně, princezna, Santa Klaus a lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vám obrázek růžičky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů