Nejlepší


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka jednička k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná jednička ke kreslení pro malé ratolesti. Jednoduchá omalovánka čísla 1. Obrázek ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka jednička je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jednička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Jednička - A5            Omalovánka - Jednička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, omalovánka, ke stáhnutí, online, dětské obrázky, omalovánky, obrázek, vymalovánky, k vytištění, pro děti, zdarma, domalovánky, obrázky, elektronické omalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Jednička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s jedničkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, fixy, pastelové tužky, voskovky a nebo akrylové barvy. Možností je pro předškolní děti k dispozici ohromující množství. Obrázek jednička lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s jedničkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, fixy nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, dopravní prostředky, zaměstnání a pochopitelně i jedničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, písmenka či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Batman, Hot Wheels, Hulk a Shrek. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tady máme ke stažení jsou: houby, mašinka, princezna a princ, vláček nebo také draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou jedničky.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů