Nej omalovánky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka jednička k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem jednička k omalování pro seniory. Jednoduchá omalovánka čísla 1. Obrázek ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka jednička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jednička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Jednička - A5            Omalovánka - Jednička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, Jednička, k vytištění, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, k tisku, pro děti, Znaky, ke stažení, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Jednička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s jedničkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, křídy, umělecké tužky, voskové tužky a tempery. Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici celá škála. Omalovánku jednička lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s jedničkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peníze anebo počítač. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pera, křídy či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, písmena, druhy jídel a pochopitelně i jedničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, písmenka nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Fortnite, Sněhurka, Méďa Béďa anebo Ferda mravenec. Je však velmi problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: auto, pes, psi, lokomotiva případně Popeláři. Ať omalovánka jednička přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů