Nej obrázky


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jednička k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem jednička k omalování pro malé caparty. Jednoduchá omalovánka čísla 1. Obrázek ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka jednička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jednička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jednička - A5            Omalovánka - Jednička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, online, vymalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, domalovánky, omalovánky, k tisku, zdarma, obrázky, Znaky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Jednička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s jedničkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, zvýrazňovače, vodové barvy, fixy případně akrylové barvy. Potřeb na malování je pro seniory vskutku velmi mnoho. Obrázek jednička lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s jedničkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. uhlíky, zvýrazňovače anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, lidské profese, různé kytky a pochopitelně i jedničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, různá zvířátka a různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Indiana Jones, My little pony, Fortnite, Furby nebo také Rexík. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, Popeláři, piráti, vláček či auto. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou jedničky.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů