Top pět


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jednička k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem jednička ke kreslení pro nejmenší děti. Jednoduchá omalovánka čísla 1. Obrázek ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka jednička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jednička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Jednička - A5            Omalovánka - Jednička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, Jednička, k vybarvení, k vytištění, online, k tisku, zdarma, ke stažení, obrázek, Znaky, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Jednička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s jedničkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, grafitové tužky, vodové barvy, fixky a akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku jednička lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s jedničkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo také čas. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, grafitové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy jídel, květiny a pochopitelně i jedničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, čísla a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Spongebob, Duhová nevěsta, Asterix a Obelix, IronMan nebo také Hannah Montana. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: drak, mašinka, princezna a princ, miminko případně psi. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou jedničky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů