Top obrázky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jednička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná jednička k omalování pro dívky. Jednoduchá omalovánka čísla 1. Obrázek ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka jednička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jednička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Jednička - A5            Omalovánka - Jednička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, domalovánky, omalovánka, ke stažení, dětské obrázky, obrázek, elektronické omalovánky, pro děti, obrázky, Jednička, zdarma, zadarmo, Znaky, omalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Jednička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s jedničkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pastelové tužky, křídy, tempery nebo též pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku jednička lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s jedničkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, pastelové tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i jedničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, zaměstnání nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Pan Včelka, Prasátko peppa, Plants vs. Zombies, Jak vycvičit draka a Hledá se Dory. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, sněhulák, vláček, Santa Klaus či čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem jednička.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů