Doporučujeme


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jednička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná jednička k vybarvení pro menší i větší děti. Jednoduchá omalovánka čísla 1. Obrázek ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka jednička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jednička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jednička - A5            Omalovánka - Jednička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, k tisku, k vybarvení, pro děti, online, zdarma, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, Jednička, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Jednička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s jedničkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, temperové barvy, uhlíky, vodové barvy nebo též fixky. Malovacích potřeb je pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Obrázek jednička lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s jedničkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tužky, temperové barvy a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy automobilů, kytky a pochopitelně i jedničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, druhy jídel a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Rumcajs, Bezzubka, Avatar a Hot Wheels. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, draci, houby, auto případně netopýr. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku jednička.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů