Výběr obrázků


Obrázek s elfem k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jednička k vytisknutí

Dětská omalovánka označená jednička k vybarvování pro školáky. Jednoduchá omalovánka čísla 1. Obrázek ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka jednička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jednička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jednička - A5            Omalovánka - Jednička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, pro děti, k vybarvení, obrázky, k vytištění, k tisku, Znaky, ke stažení, Jednička

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Jednička k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s jedničkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, uhly, umělecké tužky, pera a vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku jednička lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s jedničkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, uhly či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, lidské profese, dopravní prostředky a pochopitelně i jedničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, kytky a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Kim Possible, Paw patrol, Lego příběh, Alf nebo Rumcajs. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: traktor, houby, dinosauři, mašinka a miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jedničkou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů