Top šest


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka jednička k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem jednička k vybarvování pro dívky. Jednoduchá omalovánka čísla 1. Obrázek ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka jednička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jednička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Jednička - A5            Omalovánka - Jednička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, online, dětské obrázky, obrázek, vymalovánky, Znaky, Jednička, pro děti, omalovánky, domalovánky, ke stažení, zadarmo, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Jednička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s jedničkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pera, voskovky, pastelky případně fixy. Výtvarných potřeb je pro kluky fakt mnoho Omalovánku jednička lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s jedničkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo také čas. Omalovánky nejsou pro kluky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, pera a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i jedničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, dopravní prostředky a sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Power Rangers, Superčarodějnice, Bratz panenky, U nás na farmě nebo také Elena z Avaloru. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: psi, traktor, lokomotiva s vagónky, lokomotiva či kočka. Ať si vaše dítě užije obrázek jedničky.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů