Nejvyhledávanější


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jednička k vytisknutí

Omalovánka s názvem jednička k obarvování pro holky i kluky. Jednoduchá omalovánka čísla 1. Obrázek ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka jednička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jednička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Jednička - A5            Omalovánka - Jednička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, Znaky, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, zdarma, obrázky, pro děti, k vytištění, online, k vybarvení, Jednička

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Jednička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s jedničkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pera, olejové pastely, tempery a nebo zvýrazňovače. Možností je dnes pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku jednička lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s jedničkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peněženku či dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, pera a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, druhy ptáků, čísla a pochopitelně i jedničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, jednotlivá zvířata anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lion King, Myška Minie, Zootropolis, Lví král či Paw patrol. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: auta, hasiči, dinosauři, netopýr nebo také vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou jednička.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů