Doporučené


Obrázek štěněte

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka pohádková kačenka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná pohádková kačenka k obarvení pro malé děti. Omalovánka pohádková kačenka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pohádková kačenka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pohádková kačenka - A5            Omalovánka - Pohádková kačenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pohádková kačenka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádková kačenka, pro děti, vymalovánky, dětské obrázky, obrázek, zadarmo, obrázky, k vytištění, Pohádky, k vytisknutí, k vybarvení, elektronické omalovánky, domalovánky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pohádková kačenka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s pohádkovou kačenkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, umělecké tužky, tužky, vodové barvy nebo též fixky. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku pohádková kačenka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s pohádkovou kačenkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze případně peněženku. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, umělecké tužky nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy jídel, druhy ptáků a pochopitelně i pohádkovou kačenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, postavy z pohádek nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy panenka Winx, U nás na farmě, Lví král, Bambi případně Teletubbies. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stažení jsou: astronaut, hasiči, miminko, pes či netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s pohádkovou kačenkou líbit.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů