Top omalovánky


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pohádková kačenka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pojmenovaná pohádková kačenka k omalování pro chlapečky. Omalovánka pohádková kačenka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pohádková kačenka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pohádková kačenka - A5            Omalovánka - Pohádková kačenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pohádková kačenka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádková kačenka, zdarma, online, Pohádky, obrázek, ke stažení, k vybarvení, k tisku, pro děti, obrázky, k vytisknutí, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Pohádková kačenka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s pohádkovou kačenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, grafitové tužky, tužky a vodové barvy. Pomůcek na malování je pro seniory opravdu mnoho. Omalovánku pohádková kačenka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s pohádkovou kačenkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například olejové pastely, křídy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé kytky, květiny a pochopitelně i pohádkovou kačenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, rostliny či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Toy Story, Mimoni, Avengers, Lego příběh případně Hledá se Dory. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, koně, Santa Klaus, auta nebo také draci. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s pohádkovou kačenkou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů