Výběr obrázků


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka Číslo 6 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Číslo 6 k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka Číslo 6 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 6 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Číslo 6 - A5            Omalovánka - Číslo 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 6 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, obrázek, ke stažení, zdarma, k vybarvení, obrázky, online, k vytisknutí, Znaky, Číslo 6, k tisku

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Číslo 6 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Číslo 6 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, voskovky, umělecké tužky, grafitové tužky a nebo akrylové barvy. Možností je pro dívky i chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Číslo 6 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Číslo 6 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, voskovky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, pohádkové postavy a pochopitelně i Číslo 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, rostliny nebo též kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Alf, Mašinka Tomáš, Anna a Elsa, Život brouka a Hot Wheels. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: loď, netopýr, houby, auta či astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo 6.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů