Top obrázky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 6 k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Číslo 6 k vybarvení pro holčičky. Omalovánka Číslo 6 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 6 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 6 - A5            Omalovánka - Číslo 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 6 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, domalovánky, zdarma, omalovánky, obrázky, ke stažení, dětské obrázky, ke stáhnutí, Znaky, pro děti, online, omalovánka, Číslo 6, elektronické omalovánky

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Číslo 6 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Číslo 6 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, propisovací tužky, voskové tužky, uhlíky a zvýrazňovače. Možností je dnes pro dívky opravdu mnoho. Omalovánku Číslo 6 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 6 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, propisovací tužky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, druhy automobilů a pochopitelně i Číslo 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, zaměstnání lidí nebo též různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Kim Possible, Avengers, Pinocchio, Sněhurka anebo Bezzubka. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky které tady máme ke stažení jsou: piráti, čert, netopýr, sněhulák a loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Číslo 6.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů