Doporučené


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 6 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Číslo 6 k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka Číslo 6 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 6 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 6 - A5            Omalovánka - Číslo 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 6 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, Číslo 6, k vytisknutí, Znaky, k vytištění, ke stažení, online, obrázek, k tisku, zdarma, obrázky, k vybarvení

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Číslo 6 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Číslo 6 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pera, uhly, propisovací tužky nebo též uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše ratolesti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Číslo 6 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 6 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří čas, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, pera nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i Číslo 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, zvířata nebo také jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Pinocchio, Toy Story, Pocahontas, Lego a Harley Quinn. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: princezna, houby, slon, loď anebo čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Číslo 6 líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů