Top pět


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka Číslo 6 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem Číslo 6 k obarvení pro holky i kluky. Omalovánka Číslo 6 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 6 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Číslo 6 - A5            Omalovánka - Číslo 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 6 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, k vytištění, k vybarvení, obrázky, zdarma, k tisku, ke stažení, pro děti, Znaky, Číslo 6

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Číslo 6 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Číslo 6 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, grafitové tužky, voskové tužky, fixky nebo též fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Číslo 6 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Číslo 6 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, grafitové tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i Číslo 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, různá zvířátka a nebo různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Hannah Montana, Pan Včelka, Bezzubka, Pinocchio a Flintstoneovi. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, loď, drak, netopýr anebo slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Číslo 6.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů