Top šest


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 6 k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Číslo 6 k vybarvování pro učitelky. Omalovánka Číslo 6 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 6 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 6 - A5            Omalovánka - Číslo 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 6 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, online, vymalovánky, zadarmo, k vybarvení, ke stažení, Znaky, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, pro děti, omalovánka

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Číslo 6 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Číslo 6 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, pastelové tužky, uhlíky, tužky či fixky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Číslo 6 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Číslo 6 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektřinu a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, pastelové tužky nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmenka, lidské profese a pochopitelně i Číslo 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, druhy jídel a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Tlapková patrola, Duhová nevěsta, Alf, Fifi z Květíkova a nebo Alenka v říši divů. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna, psi, draci případně mašinka. Nechť omalovánka s Číslo 6 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů