Nejhledanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tryskáč zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná tryskáč k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka tryskáč je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tryskáč - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tryskáč - A5            Omalovánka - Tryskáč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tryskáč patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vybarvení, Dopravní prostředky, Tryskáč, zdarma, ke stažení, k tisku, obrázky, pro děti, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tryskáč k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s tryskáčem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tužky, tempery, akrylové barvy případně olejové pastely. Možností je dnes pro malé děti k dispozici ohromující množství. Obrázek tryskáč lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s tryskáčem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například temperové barvy, tužky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmenka, kytky a pochopitelně i tryskáče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, hudební nástroje nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Shrek, Příběh hraček, Budulínek, Lion King a Bambi. Je však problematické je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme k uložení jsou: princezna, dinosauři, miminko, psi anebo auta. Nechť vám omalovánka s tryskáčem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů