Top pět


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tryskáč zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem tryskáč k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka tryskáč je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tryskáč - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tryskáč - A5            Omalovánka - Tryskáč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tryskáč patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, obrázek, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, Tryskáč, Dopravní prostředky, zdarma, k tisku, online, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tryskáč k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s tryskáčem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, vodové barvy, olejové pastely, tužky anebo tempery. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Omalovánku tryskáč lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s tryskáčem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peněženku, dětské oči případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba fixy, vodové barvy nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i tryskáče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, pohádkové postavy a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Superčarodějnice, Locika, Princezna Leonora případně U nás na farmě. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, lokomotiva s vagónky, sněhulák, Popeláři a plachetnice. Ať si vaše dítě užije omalovánku tryskáče.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů