Nej šest


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek raketoplánu

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka tryskáč k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší označená tryskáč k vybarvování pro dívky. Omalovánka tryskáč je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tryskáč - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tryskáč - A5            Omalovánka - Tryskáč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tryskáč patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k vybarvení, domalovánky, ke stažení, omalovánka, dětské obrázky, zdarma, online, k tisku, k vytisknutí, Tryskáč, vymalovánky, obrázek, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tryskáč k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s tryskáčem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, uhly, olejové pastely, propisovací tužky anebo tužky. Možností je dnes pro chlapce k dispozici celá škála. Obrázek tryskáč lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s tryskáčem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba fixky, uhly a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zaměstnání lidí, různé kytky a pochopitelně i tryskáče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, lidské profese a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Alenka v říši divů, Myška Minie, Brawl stars, Spongebob a Littlest Pet Shop. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, auto, vláček, Santa Klaus nebo slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s tryskáčem.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů