Nej omalovánky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tryskáč zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem tryskáč k vybarvování pro kluky a holky. Omalovánka tryskáč je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tryskáč - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tryskáč - A5            Omalovánka - Tryskáč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tryskáč patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, Dopravní prostředky, k tisku, online, pro děti, ke stažení, obrázek, k vybarvení, zdarma, k vytištění, Tryskáč, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tryskáč k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s tryskáčem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, tužky, uhly, pastelky a propisovací tužky. Možností je dnes pro malé i větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku tryskáč lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s tryskáčem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, peněženku nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, tužky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, zvířátka, rostliny a pochopitelně i tryskáče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy jídel nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Medvídek Pú, Ratatouille, Včelka Mája nebo Krteček. Je však těžké a složité je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: auta, traktor, sněhulák, lokomotiva s vagónky a mašinka. Ať vám omalovánka tryskáč přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů