Nejlepší


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka požárník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem požárník ke kreslení pro malé děti. Omalovánka požárník je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Požárník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Požárník - A5            Omalovánka - Požárník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Požárník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, obrázky, k tisku, online, elektronické omalovánky, k vybarvení, ke stažení, Lidé, ke stáhnutí, pro děti, domalovánky, obrázek, vymalovánky, dětské obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Požárník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s požárníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, voskovky, propisovací tužky, pastelky a vodové barvy. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku požárník lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s požárníkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, voskovky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, jídla, druhy sportů a pochopitelně i požárník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání lidí a nebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Dumbo, 101 dalmatinů, Méďa Béďa, Prasátko peppa a Harry Potter. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, houby, piráti, čert nebo koně. Ať si vaše dítě užije omalovánku požárníku.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů