Nejhledanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka požárník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka označená požárník ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka požárník je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Požárník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Požárník - A5            Omalovánka - Požárník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Požárník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vybarvení, obrázek, k vytištění, obrázky, Požárník, Lidé, pro děti, zdarma, k vytisknutí, k tisku, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Požárník k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s požárníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, tužky, olejové pastely, uhly případně voskovky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek požárník lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s požárníkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu nebo peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba grafitové tužky, tužky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata a pochopitelně i požárník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, pohádkové postavy a nebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Frozen, Stašpytlík, Červená Karkulka nebo Budulínek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, liška, mašinka, dinosauři a miminko. Nechť omalovánka s požárníkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů