Nej obrázky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka požárník k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem požárník k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka požárník je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Požárník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Požárník - A5            Omalovánka - Požárník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Požárník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, online, ke stažení, Požárník, k vytištění, obrázky, zdarma, pro děti, Lidé, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Požárník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s požárníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskové tužky, zvýrazňovače, propisovací tužky nebo též vodové barvy. Možností je dnes pro dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek požárník lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s požárníkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, počítač anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, voskové tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jídla, různá zvířata a pochopitelně i požárník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zvířátka a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Scooby Doo, Lego příběh, Tarzan anebo Littlest Pet Shop. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tady máme k uložení jsou: netopýr, čert, princezna, draci a nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s požárníkem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů