Doporučujeme


Omalovánka s nemocným pejskem

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka požárník zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem požárník k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka požárník je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Požárník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Požárník - A5            Omalovánka - Požárník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Požárník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, omalovánka, vymalovánky, obrázek, zadarmo, obrázky, omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, elektronické omalovánky, zdarma, Požárník, pro děti, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Požárník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s požárníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, fixky, tužky a pera. Možností je pro děti fakt mnoho Omalovánku požárník lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s požárníkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, vodové barvy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířátka, rostliny a pochopitelně i požárník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, druhy ptáků anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Princezna a žabák, Šmoulové, Superman, Locika nebo též Kniha džunglí. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro seniory které tu máme k uložení jsou: princezna, auto, Santa Klaus, pes a drak. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou požárník.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů