Nejvyhledávanější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka požárník k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem požárník k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka požárník je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Požárník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Požárník - A5            Omalovánka - Požárník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Požárník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, online, k tisku, Požárník, obrázek, zdarma, Lidé, k vybarvení, obrázky, pro děti, k vytištění, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Požárník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s požárníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, vodové barvy, voskové tužky, pera nebo též pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku požárník lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s požárníkem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. fixky, vodové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, hudební nástroje, zaměstnání lidí a pochopitelně i požárník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, postavy z pohádek anebo zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Doba ledová, Avatar, Plants vs. Zombies, Bugs Bunny a Máša a medvěd. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, houby, loď, traktor či piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem požárník.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů