Doporučené


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka požárník k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem požárník k vybarvování pro seniory. Omalovánka požárník je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Požárník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Požárník - A5            Omalovánka - Požárník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Požárník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, zadarmo, k vytisknutí, online, domalovánky, ke stažení, ke stáhnutí, k vytištění, omalovánka, omalovánky, vymalovánky, pro děti, k tisku, Lidé

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Požárník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s požárníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, fixky, zvýrazňovače, vodové barvy anebo pera. Pomůcek na malování je pro slečny fakt mnoho Omalovánku požárník lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s požárníkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, fixky či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, dopravní prostředky, jídla a pochopitelně i požárník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, zvířátka a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Aladin, Máša a medvěd, Lego, Stašpytlík a Jak vycvičit draka. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, auta, čert, lokomotiva nebo psi. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou požárníku.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů