Nej šest


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka požárník k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená požárník k vybarvování pro tatínky. Omalovánka požárník je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Požárník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Požárník - A5            Omalovánka - Požárník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Požárník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, omalovánka, ke stažení, omalovánky, online, zadarmo, Požárník, k vytisknutí, k tisku, Lidé, vymalovánky, k vytištění, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Požárník k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s požárníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, zvýrazňovače, fixky, křídy anebo uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Obrázek požárník lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s požárníkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například vodové barvy, zvýrazňovače nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy automobilů, čísla a pochopitelně i požárník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, druhy jídel případně různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Doba ledová, Superčarodějnice, Bořek stavitel, Krteček a Mimoni. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, astronaut, mašinka, dinosauři a nebo houby. Ať si vaše dítko užije malování požárníku.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů