Top omalovánky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka požárník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem požárník k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka požárník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Požárník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Požárník - A5            Omalovánka - Požárník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Požárník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, Lidé, obrázek, obrázky, pro děti, ke stažení, k tisku, k vytištění, online, Požárník, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Požárník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s požárníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, temperové barvy, zvýrazňovače, fixy a nebo voskové tužky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku požárník lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s požárníkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, čas či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, temperové barvy nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i požárník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, rostliny případně sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Rumcajs, Lego, Na vlásku či Pan Včelka. Ty tady ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, slon, astronaut, houby nebo též lokomotiva. Věříme, že se vám obrázek požárníku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů