Nejoblíbenější


Omalovánka tenistky

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka požárník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší se jménem požárník ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka požárník je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Požárník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Požárník - A5            Omalovánka - Požárník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Požárník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, ke stažení, Lidé, online, k vybarvení, zdarma, obrázek, pro děti, k vytištění, Požárník, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Požárník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s požárníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, vodové barvy, pastelové tužky, zvýrazňovače nebo též tužky. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku požárník lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s požárníkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, vodové barvy nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířátka, lidské profese a pochopitelně i požárník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, písmenka a nebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Flintstoneovi, Hot Wheels, Mickey mouse, Kačer Donald a Batman. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, psi, loď, dinosauři anebo liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem požárník.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů