Nej pět


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka požárník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem požárník k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka požárník je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Požárník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Požárník - A5            Omalovánka - Požárník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Požárník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, Požárník, zdarma, online, ke stažení, k tisku, obrázky, k vybarvení, pro děti, Lidé, obrázek, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Požárník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s požárníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, fixky, vodové barvy, uhly a olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Omalovánku požárník lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s požárníkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, fixky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i požárník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířata a nebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Mimoni, Anna a Elsa, Sněhurka, Bugs Bunny nebo Avatar. Je ale velmi těžké je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, miminko, traktor, loď případně draci. Ať vám omalovánka požárník přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů