Výběr obrázků


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek psa k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka nátržník husí zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk se jménem nátržník husí k omalování pro seniory. Omalovánka nátržník husí je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Nátržník husí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Nátržník husí - A5            Omalovánka - Nátržník husí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nátržník husí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, omalovánky, domalovánky, k vybarvení, online, k vytisknutí, obrázek, vymalovánky, k tisku, ke stažení, dětské obrázky, Nátržník husí, omalovánka, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Nátržník husí k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s nátržník husím je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, voskové tužky, vodové barvy, propisovací tužky anebo umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku nátržník husí lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s nátržník husím má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, voskové tužky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i nátržník husí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, zvířata a rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Požárník Sam, Mimoni, Medvědí bratři, Anna a Elsa a Trollové. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, netopýr, Santa Klaus, princezna nebo také hasiči. Ať si vaše dítko užije malování nátržník husí.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů