Nejoblíbenější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nátržník husí k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem nátržník husí k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka nátržník husí je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Nátržník husí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nátržník husí - A5            Omalovánka - Nátržník husí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nátržník husí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, obrázky, Nátržník husí, Květiny, pro děti, obrázek, ke stažení, online, k vytisknutí, k tisku, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Nátržník husí k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s nátržník husím je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, umělecké tužky, voskové tužky, pastelky nebo také grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky k dispozici široká škála. Obrázek nátržník husí lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s nátržník husím má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například křídy, umělecké tužky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmenka, zvířata a pochopitelně i nátržník husí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, různé kytky a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Madagaskar, Spongebob, Fortnite, My little pony a Hello Kitty. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, astronaut, vláček, čert nebo též liška. Věříme, že se vám obrázek nátržník husí bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů