Top šest


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka nátržník husí k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná nátržník husí k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka nátržník husí je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nátržník husí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nátržník husí - A5            Omalovánka - Nátržník husí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nátržník husí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánka, k vytisknutí, obrázky, zdarma, dětské obrázky, obrázek, k tisku, zadarmo, pro děti, k vytištění, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k vybarvení, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Nátržník husí k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s nátržník husím je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, voskové tužky, uhlíky, akrylové barvy a umělecké tužky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku nátržník husí lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s nátržník husím má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač či peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, voskové tužky nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivá zvířata, různé kytky a pochopitelně i nátržník husí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, zaměstnání lidí a nebo lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Gumídci, Shimmer a Shine, Duhová nevěsta, Kocour Garfield či Kamarád Timmy. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, raketa, čert, auta případně houby. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou nátržník husí.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů