Top obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nátržník husí k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem nátržník husí ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka nátržník husí je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nátržník husí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nátržník husí - A5            Omalovánka - Nátržník husí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nátržník husí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, obrázek, Nátržník husí, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, Květiny, online, k vytištění, pro děti, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Nátržník husí k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s nátržník husím je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, zvýrazňovače, pera, pastelové tužky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku nátržník husí lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s nátržník husím má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, oči dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskovky, zvýrazňovače nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i nátržník husí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, druhy ptáků případně květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Pan Včelka, Doba ledová, Medvídek Pú nebo také Bezzubka. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme k uložení jsou: slon, princezna, loď, sněhulák anebo princezna a princ. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou nátržník husí.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů