Nejstahovanější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka nátržník husí k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná nátržník husí k vybarvování pro dívky. Omalovánka nátržník husí je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nátržník husí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Nátržník husí - A5            Omalovánka - Nátržník husí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nátržník husí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, Květiny, k vytištění, zdarma, obrázek, k vytisknutí, online, ke stažení, k vybarvení, pro děti, Nátržník husí, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Nátržník husí k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s nátržník husím je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, křídy, pastelové tužky, fixy a uhly. Možností je dnes pro dospělé k dispozici pestrá škála. Omalovánku nátržník husí lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s nátržník husím má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například pastelky, křídy a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i nátržník husí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, hudební nástroje a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bob a Bobek, Ninjago, Lví hlídka, Mašinka Tomáš nebo Pejsek a kočička. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, auta, traktor, vláček nebo též pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou nátržník husí.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů