Nej pět


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nátržník husí k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem nátržník husí k obarvování pro malé caparty. Omalovánka nátržník husí je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nátržník husí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nátržník husí - A5            Omalovánka - Nátržník husí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nátržník husí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, Květiny, ke stažení, pro děti, obrázek, Nátržník husí, online, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k vytištění, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Nátržník husí k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s nátržník husím je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, temperové barvy, olejové pastely, pastelky a uhly. Pomůcek na malování je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku nátržník husí lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s nátržník husím má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například grafitové tužky, temperové barvy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, různé kytky, čísla a pochopitelně i nátržník husí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, květiny nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Astroboy, Pixel art, Zvonilka, Gormiti případně Marvel Rocket. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: drak, sněhulák, astronaut, traktor a liška. Nechť omalovánka s nátržník husím přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů