Doporučujeme


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka nátržník husí zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná nátržník husí k omalování pro tatínky. Omalovánka nátržník husí je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nátržník husí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nátržník husí - A5            Omalovánka - Nátržník husí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nátržník husí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, Květiny, zdarma, obrázky, domalovánky, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, Nátržník husí, vymalovánky, dětské obrázky, ke stažení, omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Nátržník husí k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s nátržník husím je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, zvýrazňovače, fixy, uhly nebo též temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku nátržník husí lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s nátržník husím má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. umělecké tužky, zvýrazňovače případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, druhy jídel, druhy sportů a pochopitelně i nátržník husí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy princezna Sofie, Equestria Girls, Bugs Bunny, Fifi z Květíkova a Ninjago. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, houby, slon, dinosauři či raketa. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou nátržník husí.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů