Top pět


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka nátržník husí k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem nátržník husí k obarvování pro kluky i holky. Omalovánka nátržník husí je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nátržník husí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Nátržník husí - A5            Omalovánka - Nátržník husí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nátržník husí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Nátržník husí, zdarma, k tisku, pro děti, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, obrázky, online, Květiny

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Nátržník husí k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s nátržník husím je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, uhlíky, akrylové barvy, olejové pastely a nebo vodové barvy. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Obrázek nátržník husí lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s nátržník husím má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, uhlíky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i nátržník husí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, čísla a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Paw patrol, Krteček, U nás na farmě, Lego či Angry birds. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, houby, hasiči, raketa anebo koně. Ať si vaše dítko užije malování nátržník husí.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů