Nejhledanější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka symbol pi zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Symbol pi k vybarvení pro menší i větší děti. Obrázek znaku pí, Ludolfova čísla, které začíná: 3,14159265358979323846 264338327950288419716939937510. Omalovánka k vytištění pro děti a dospělé, kteří mají rády matematiku. Omalovánka Symbol pi je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Symbol pi - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Symbol pi - A5            Omalovánka - Symbol pi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Symbol pi patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, obrázek, k vytištění, Znaky, Symbol pi, k tisku, obrázky, k vytisknutí, online, zdarma, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Symbol pi k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Symbol pi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tužky, vodové barvy, pera, grafitové tužky a umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Obrázek Symbol pi lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Symbol pi má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, dětské oči anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. tužky, vodové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, postavy z pohádek, druhy jídel a pochopitelně i Symbol pi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, kytky nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Brawl stars, Mašinka Tomáš, Ninjago, Mickey mouse anebo Krteček. Ty zde však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme k uložení jsou: traktor, raketa, koně, lokomotiva s vagónky a nebo Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Symbol pi.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů