Výběr obrázků


Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka symbol pi zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná Symbol pi k vybarvování pro předškolní děti. Obrázek znaku pí, Ludolfova čísla, které začíná: 3,14159265358979323846 264338327950288419716939937510. Omalovánka k vytištění pro děti a dospělé, kteří mají rády matematiku. Omalovánka Symbol pi je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Symbol pi - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Symbol pi - A5            Omalovánka - Symbol pi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Symbol pi patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, dětské obrázky, omalovánka, k vybarvení, obrázky, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, pro děti, k vytištění, Znaky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Symbol pi k vytištění pro děti

Omalovánka s Symbol pi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, propisovací tužky, uhlíky, umělecké tužky nebo též pera. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti vskutku mnoho. Obrázek Symbol pi lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Symbol pi má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, elektrickou energii či čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba voskové tužky, propisovací tužky a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, písmenka a pochopitelně i Symbol pi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, dopravní prostředky a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Monster High, Mickey mouse, Kamarád Timmy, Ledové království či Madagaskar. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které tu máme k uložení jsou: traktor, loď, vláček, auto a plachetnice. Ať si vaše dítko užije malování Symbol pi.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů