Top šest


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka banány k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem banány ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka banány je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Banány - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Banány - A5            Omalovánka - Banány - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banány patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: zadarmo, Ovoce, omalovánky, ke stažení, domalovánky, obrázek, omalovánka, k vytištění, online, k vytisknutí, k tisku, Banány, ke stáhnutí, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Banány k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s banány je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, propisovací tužky, grafitové tužky, uhly anebo vodové barvy. Možností je pro slečny vskutku velmi mnoho. Omalovánku banány lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s banány má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, oči dětí případně peníze. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, propisovací tužky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i banány :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, různé sporty nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Action man, Grinch, Shimmer a Shine, Budulínek případně Plamínek a čtyřkoláci. Je ale problematické je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, auta, piráti, lokomotiva a nebo mašinka. Nechť vám omalovánka s banány přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů