Nejvyhledávanější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka banány zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem banány k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka banány je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Banány - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Banány - A5            Omalovánka - Banány - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banány patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: vymalovánky, Banány, k tisku, ke stáhnutí, obrázky, omalovánka, ke stažení, zdarma, omalovánky, k vytištění, zadarmo, k vybarvení, online, Ovoce

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Banány k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s banány je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, pastelové tužky, vodové barvy, propisovací tužky a uhlíky. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku banány lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s banány má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, zrak dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba pastelky, pastelové tužky nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy jídel, lidské profese a pochopitelně i banány :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, písmenka či zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Hot Wheels, Piráti z Karibiku, Popelka, Jonas Brothers anebo Flintstoneovi. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: čert, astronaut, dinosauři, plachetnice nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou banány.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů