Výběr omalovánek


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka banány k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem banány k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka banány je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Banány - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Banány - A5            Omalovánka - Banány - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banány patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytištění, online, pro děti, Banány, k vytisknutí, zdarma, obrázek, ke stažení, k vybarvení, obrázky, Ovoce, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Banány k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s banány je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, pastelové tužky, tempery nebo také olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Obrázek banány lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s banány má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixy, temperové barvy či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, různé sporty, lidské profese a pochopitelně i banány :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířátka a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Gormiti, Harry Potter, Spiderman, Pošťák Pat a nebo Stašpytlík. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stažení jsou: auta, princezna a princ, vláček, plachetnice nebo též lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije omalovánku banánů.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů