Doporučujeme


Omalovánka tenistky

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka banány k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem banány ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka banány je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Banány - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Banány - A5            Omalovánka - Banány - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banány patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázek, online, Banány, k vytisknutí, zdarma, Ovoce, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, k tisku, obrázky, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Banány k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s banány je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, fixky, pastelky, propisovací tužky nebo vodové barvy. Možností je pro holku i kluka k dispozici ohromné množství. Omalovánku banány lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s banány má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, čas a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například voskovky, fixky nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i banány :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, sporty případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Sněhurka, Shimmer a Shine, Tarzan, Mimoni a nebo Chuggington. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: hasiči, houby, koně, piráti anebo mašinka. Ať si vaše dítě užije omalovánku banánů.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů