Doporučené


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka banány k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem banány ke kreslení pro holky. Omalovánka banány je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Banány - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Banány - A5            Omalovánka - Banány - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banány patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stáhnutí, k tisku, obrázky, domalovánky, k vytisknutí, Ovoce, vymalovánky, obrázek, zdarma, Banány, k vybarvení, omalovánka, zadarmo, omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Banány k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s banány je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, umělecké tužky, křídy, propisovací tužky nebo též voskovky. Pomůcek na malování je pro puberťáky k dispozici ohromné množství. Obrázek banány lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s banány má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektřinu případně počítač. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, umělecké tužky či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, květiny, zvířata a pochopitelně i banány :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, druhy jídel nebo také sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Trollové, Hello Kitty, Zvonilka, Super Mario případně Shrek. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, plachetnice, miminko, auta a houby. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem banány.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů