Doporučujeme


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka banány k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná banány k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka banány je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Banány - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Banány - A5            Omalovánka - Banány - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banány patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: zdarma, Banány, pro děti, online, k vytisknutí, k tisku, obrázky, k vybarvení, obrázek, Ovoce, k vytištění, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Banány k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s banány je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pastelky, vodové barvy, fixy a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku banány lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s banány má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, pastelky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání, druhy ptáků a pochopitelně i banány :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, dopravní prostředky a sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Mickey mouse, Popelka, Bořek stavitel, Superčarodějnice případně Hot Wheels. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: loď, čert, sněhulák, hasiči nebo dinosauři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem banány.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů