Top obrázky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka banány k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená banány k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka banány je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Banány - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Banány - A5            Omalovánka - Banány - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banány patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Ovoce, pro děti, obrázky, zdarma, obrázek, k vytištění, k tisku, Banány, ke stažení, k vybarvení, online, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Banány k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s banány je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, akrylové barvy, umělecké tužky, křídy a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku banány lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s banány má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, peněženku nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, akrylové barvy nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i banány :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, jednotlivá zvířata a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Shrek, Hello Kitty nebo Včelka Mája. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: vláček, draci, loď, auta nebo též princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou banány.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů