Top pět


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka banány k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem banány k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka banány je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Banány - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Banány - A5            Omalovánka - Banány - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banány patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: pro děti, obrázek, obrázky, zdarma, Ovoce, k vybarvení, Banány, k tisku, k vytištění, online, k vytisknutí, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Banány k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s banány je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, grafitové tužky, temperové barvy, fixky nebo uhlíky. Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku banány lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s banány má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba olejové pastely, grafitové tužky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání lidí, kytky a pochopitelně i banány :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, druhy automobilů nebo také čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Ninjago, panenka Winx, Bořek stavitel, Anna a Elsa a princezna Sofie. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: raketa, psi, astronaut, auto anebo auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s banány.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů