Nej pět


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka větrný mlýn k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem větrný mlýn k obarvení pro kluky. Omalovánka větrný mlýn je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Větrný mlýn - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Větrný mlýn - A5            Omalovánka - Větrný mlýn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Větrný mlýn patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, Budovy, k vytištění, k vybarvení, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, online, Větrný mlýn, obrázek, obrázky, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Větrný mlýn k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s větrným mlýnem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, grafitové tužky, tužky, propisovací tužky nebo uhlíky. Možností je pro učitelky k dispozici pestrá škála. Omalovánku větrný mlýn lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s větrným mlýnem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, grafitové tužky anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířata, sporty a pochopitelně i větrný mlýn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata a rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Medvídek Pú, Princezna a žabák, Superman, Zhu Zhu Pets a Toy Story. Ty tu však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, hasiči, astronaut, raketa či sněhulák. Nechť omalovánka s větrným mlýnem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů