Nejoblíbenější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka větrný mlýn k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem větrný mlýn k obarvení pro školáky. Omalovánka větrný mlýn je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Větrný mlýn - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Větrný mlýn - A5            Omalovánka - Větrný mlýn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Větrný mlýn patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, obrázky, elektronické omalovánky, k vytištění, zadarmo, Větrný mlýn, k vytisknutí, ke stažení, domalovánky, vymalovánky, omalovánka, dětské obrázky, Budovy, k tisku

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Větrný mlýn k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s větrným mlýnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelové tužky, umělecké tužky, olejové pastely nebo též pera. Výtvarných potřeb je pro učitelky k dispozici široká škála. Obrázek větrný mlýn lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s větrným mlýnem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo počítač. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, pastelové tužky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé sporty, písmenka a pochopitelně i větrný mlýn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, jednotlivá zvířata a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Rexík, Piráti z Karibiku, Alf, Kocour Garfield nebo Život brouka. Je ale těžké je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, draci, liška, Santa Klaus a mašinka. Ať omalovánka větrný mlýn přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů