Doporučujeme


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka větrný mlýn k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem větrný mlýn k obarvení pro ratolesti. Omalovánka větrný mlýn je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Větrný mlýn - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Větrný mlýn - A5            Omalovánka - Větrný mlýn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Větrný mlýn patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, Větrný mlýn, obrázek, zdarma, k tisku, ke stažení, obrázky, online, Budovy, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Větrný mlýn k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s větrným mlýnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskové tužky, propisovací tužky, uhly, tempery a pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Obrázek větrný mlýn lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s větrným mlýnem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. voskové tužky, propisovací tužky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířata, čísla a pochopitelně i větrný mlýn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, zvířata nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy pes Pluto, Anna a Elsa, Angry birds, Hot Wheels a Mašinka Tomáš. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stažení jsou: hasiči, psi, vláček, čert a traktor. Věříme, že se vám obrázek větrného mlýnu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů