Doporučujeme


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka větrný mlýn zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem větrný mlýn k obarvení pro dívky. Omalovánka větrný mlýn je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Větrný mlýn - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Větrný mlýn - A5            Omalovánka - Větrný mlýn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Větrný mlýn patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vybarvení, ke stáhnutí, obrázek, omalovánky, Budovy, omalovánka, k vytištění, pro děti, elektronické omalovánky, vymalovánky, k vytisknutí, k tisku, obrázky, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Větrný mlýn k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s větrným mlýnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, temperové barvy, pera, uhlíky a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici pestrá škála. Omalovánku větrný mlýn lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s větrným mlýnem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči případně počítač. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelky, temperové barvy nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, různá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i větrný mlýn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, druhy ptáků a druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Madagaskar, panenka Winx, Pinocchio, Monster High případně Bakugan. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, draci, netopýr, lokomotiva nebo též princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s větrným mlýnem.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů