Nejoblíbenější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koledníci zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená Koledníci ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka k vytisknutí s motivem koledníků zpívajících vánoční koledy. Omalovánka Koledníci je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Koledníci - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koledníci - A5            Omalovánka - Koledníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koledníci patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, zdarma, pro děti, obrázky, Vánoce, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, Koledníci, online, k vytištění, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Koledníci k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Koledníci je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, fixy, zvýrazňovače, fixky a vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro kluky i holky fakt mnoho Omalovánku Koledníci lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Koledníci má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, dětské oči či oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například voskové tužky, fixy nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, lidské profese, druhy sportů a pochopitelně i Koledníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, různé kytky a zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Lego, Lví král, panenka Winx či Doba ledová. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: koně, mašinka, plachetnice, kočka nebo také sněhulák. Ať si vaše dítko užije malování Koledníci.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů