Top obrázky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka koledníci zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná Koledníci k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka k vytisknutí s motivem koledníků zpívajících vánoční koledy. Omalovánka Koledníci je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Koledníci - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koledníci - A5            Omalovánka - Koledníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koledníci patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, k vybarvení, k vytištění, obrázky, Vánoce, zdarma, k tisku, ke stažení, obrázek, pro děti, k vytisknutí, Koledníci

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Koledníci k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Koledníci je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, uhlíky, pastelové tužky, voskové tužky případně pastelky. Možností je pro chlapce i dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Koledníci lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Koledníci má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba uhly, uhlíky anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy jídel, druhy ptáků a pochopitelně i Koledníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířata a sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Tlapková patrola, Bořek stavitel, Život brouka, Avatar nebo také Shimmer a Shine. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: traktor, princezna, lokomotiva, netopýr či draci. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Koledníci bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů