Top šest


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka koledníci k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Koledníci k omalování pro holčičky. Omalovánka k vytisknutí s motivem koledníků zpívajících vánoční koledy. Omalovánka Koledníci je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koledníci - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koledníci - A5            Omalovánka - Koledníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koledníci patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stáhnutí, k tisku, k vytisknutí, online, omalovánka, zdarma, zadarmo, obrázek, dětské obrázky, omalovánky, vymalovánky, pro děti, k vybarvení, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Koledníci k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Koledníci je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelky, vodové barvy, temperové barvy nebo také tempery. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Koledníci lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Koledníci má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peněženku, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, pastelky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, jednotlivé druhy rostlin, kytky a pochopitelně i Koledníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, lidské profese anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Atlantida: Tajemná říše, Chuggington, princezna Sofie případně Bob a Bobek. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro dívky které tu máme ke stažení jsou: auta, dinosauři, kočka, hasiči a psi. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Koledníci.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů