Top obrázky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka koledníci zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná Koledníci ke kreslení pro chlapce. Omalovánka k vytisknutí s motivem koledníků zpívajících vánoční koledy. Omalovánka Koledníci je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koledníci - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koledníci - A5            Omalovánka - Koledníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koledníci patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, k tisku, ke stažení, pro děti, obrázky, k vybarvení, online, zdarma, obrázek, Koledníci, k vytisknutí, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Koledníci k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Koledníci je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, umělecké tužky, voskové tužky, fixy a nebo pera. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek Koledníci lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Koledníci má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, elektřinu či počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. fixky, umělecké tužky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i Koledníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, rostliny a písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lví král, Ledové království, Panenka Barbie, Kouzelná beruška a černý kocour či Prasátko peppa. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro maminky které tu máme k uložení jsou: dinosauři, hasiči, mašinka, netopýr nebo také koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Koledníci.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů