Nejoblíbenější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka koledníci zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Koledníci k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka k vytisknutí s motivem koledníků zpívajících vánoční koledy. Omalovánka Koledníci je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koledníci - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koledníci - A5            Omalovánka - Koledníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koledníci patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, online, Koledníci, obrázky, zdarma, k vytisknutí, Vánoce, pro děti, obrázek, ke stažení, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Koledníci k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Koledníci je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, umělecké tužky, pastelky, pastelové tužky nebo též voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku Koledníci lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Koledníci má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. uhly, umělecké tužky a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, lidské profese, zaměstnání lidí a pochopitelně i Koledníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy rostlin nebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Sněhurka, Popelka, Ferda mravenec, Rio a Superman. Je ale nákladné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme k uložení jsou: kočka, vláček, miminko, princezna a astronaut. Ať vám omalovánka Koledníci přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů