Top obrázky


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek jukeboxu

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka koledníci k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Koledníci k obarvování pro tatínky. Omalovánka k vytisknutí s motivem koledníků zpívajících vánoční koledy. Omalovánka Koledníci je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Koledníci - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koledníci - A5            Omalovánka - Koledníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koledníci patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, k tisku, ke stažení, elektronické omalovánky, Koledníci, ke stáhnutí, zadarmo, Vánoce, k vytisknutí, pro děti, domalovánky, omalovánky, k vybarvení, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Koledníci k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Koledníci je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, tužky, olejové pastely, tempery a pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Koledníci lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Koledníci má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peněženku anebo peníze. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například propisovací tužky, tužky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i Koledníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířata nebo také sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Prasátko peppa, Krtek, Rumcajs, Bambi anebo Mickey mouse. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, netopýr, houby, lokomotiva a princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Koledníci.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů