Nej pět


Omalovánka tenistky

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka koledníci k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Koledníci k vybarvování pro malé děti. Omalovánka k vytisknutí s motivem koledníků zpívajících vánoční koledy. Omalovánka Koledníci je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koledníci - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koledníci - A5            Omalovánka - Koledníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koledníci patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, dětské obrázky, obrázky, domalovánky, zdarma, ke stáhnutí, omalovánky, ke stažení, k vytištění, vymalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka, zadarmo, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Koledníci k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Koledníci je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, zvýrazňovače, tužky, vodové barvy anebo olejové pastely. Pomůcek na malování je pro kluky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Koledníci lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Koledníci má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, čas nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixky, zvýrazňovače případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Koledníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Rumcajs, Lion King, Angry birds, Křemílek a Vochomůrka nebo též Fifi z Květíkova. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, traktor, sněhulák, drak a nebo netopýr. Nechť vám omalovánka s Koledníci přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů