Výběr omalovánek


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka koledníci zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem Koledníci k vybarvování pro děti. Omalovánka k vytisknutí s motivem koledníků zpívajících vánoční koledy. Omalovánka Koledníci je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koledníci - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koledníci - A5            Omalovánka - Koledníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koledníci patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, Koledníci, ke stažení, pro děti, Vánoce, obrázky, zdarma, online, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Koledníci k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Koledníci je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, zvýrazňovače, pera a fixky. Pomůcek na malování je pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Obrázek Koledníci lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Koledníci má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, peněženku či počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například fixy, grafitové tužky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, pohádkové postavy, různé sporty a pochopitelně i Koledníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, písmenka a nebo sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Lego, Superčarodějnice, Tarzan, Budulínek či Popelka. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, drak, auta, loď nebo také mašinka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Koledníci líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů