Doporučujeme


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka koledníci zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná Koledníci k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka k vytisknutí s motivem koledníků zpívajících vánoční koledy. Omalovánka Koledníci je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koledníci - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koledníci - A5            Omalovánka - Koledníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koledníci patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, zdarma, online, pro děti, obrázek, Koledníci, Vánoce, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Koledníci k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Koledníci je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, zvýrazňovače, voskovky, vodové barvy a uhly. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Koledníci lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Koledníci má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, zvýrazňovače a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků, jídla a pochopitelně i Koledníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, druhy automobilů nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Spongebob, Doba ledová, Kačer Donald a Tom a Jerry. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stažení jsou: kočka, dinosauři, princezna, mašinka anebo lokomotiva. Ať si vaše dítě užije omalovánku Koledníci.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů