Doporučené


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koledníci k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Koledníci k vybarvování pro prcky. Omalovánka k vytisknutí s motivem koledníků zpívajících vánoční koledy. Omalovánka Koledníci je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koledníci - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Koledníci - A5            Omalovánka - Koledníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koledníci patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, k tisku, ke stáhnutí, obrázek, omalovánka, zadarmo, k vybarvení, Koledníci, pro děti, k vytisknutí, domalovánky, online, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Koledníci k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Koledníci je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, uhlíky, umělecké tužky, temperové barvy nebo také vodové barvy. Možností je pro školáky k dispozici celá škála. Omalovánku Koledníci lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Koledníci má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, uhlíky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, pohádkové postavy, zvířata a pochopitelně i Koledníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, kytky a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Angelína balerína, Lion King, Alf, Superman a Požárník Sam. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, drak, netopýr, plachetnice anebo houby. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Koledníci.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů