Nejvyhledávanější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kreveta k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem kreveta k obarvení pro malé caparty. Omalovánka kreveta je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kreveta - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kreveta - A5            Omalovánka - Kreveta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreveta patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, online, obrázky, Zvířata, obrázek, k vytištění, zdarma, k tisku, Kreveta, pro děti, k vytisknutí

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kreveta k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s krevetou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, fixy, uhly, grafitové tužky nebo také křídy. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku kreveta lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s krevetou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peníze anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, fixy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, písmenka, písmena a pochopitelně i krevetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, dopravní prostředky či hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Aladin, Pixel art, Hello Kitty, Hledá se Nemo anebo Angry birds. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, dinosauři, koně, kočka případně čert. Nechť omalovánka s krevetou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů