Top obrázky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kreveta k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená kreveta k obarvení pro předškoláky. Omalovánka kreveta je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kreveta - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kreveta - A5            Omalovánka - Kreveta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreveta patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, Zvířata, ke stažení, k tisku, k vybarvení, obrázky, online, Kreveta, zdarma

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kreveta k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s krevetou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pastelové tužky, uhly, temperové barvy a nebo voskové tužky. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kreveta lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s krevetou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, oči dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, pastelové tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, jídla a pochopitelně i krevetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, zaměstnání a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Kniha džunglí, Plants vs. Zombies, Hello Kitty, Duhová nevěsta nebo také Angry birds. Ty tu však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, raketa, auta, mašinka případně princezna. Nechť omalovánka s krevetou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů