Top obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kreveta k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem kreveta k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka kreveta je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kreveta - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kreveta - A5            Omalovánka - Kreveta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreveta patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zvířata, obrázky, k vybarvení, obrázek, k tisku, ke stažení, zdarma, online, Kreveta, k vytištění, pro děti

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Kreveta k vytištění pro děti

Omalovánka s krevetou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelové tužky, zvýrazňovače, uhlíky případně tempery. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku kreveta lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s krevetou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, pastelové tužky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, zvířata, čísla a pochopitelně i krevetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání lidí či písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Scooby Doo, Kocour Garfield, Myška Minie nebo také Šmoulové. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, čert, liška, kočka nebo drak. Nechť omalovánka s krevetou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů