Doporučujeme


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kreveta k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pojmenovaná kreveta k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka kreveta je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kreveta - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kreveta - A5            Omalovánka - Kreveta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreveta patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, ke stažení, k vybarvení, obrázek, zdarma, obrázky, k vytisknutí, online, Kreveta, k vytištění, k tisku, pro děti

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kreveta k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s krevetou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, temperové barvy, pastelky, propisovací tužky anebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Obrázek kreveta lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s krevetou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, počítač a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, temperové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i krevetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, pohádkové postavy nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Království lesních strážců, Mimoni, Pinocchio a nebo Bambi. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, princezna, mašinka, dinosauři nebo též piráti. Ať si vaše dítko užije malování krevety.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů