Výběr omalovánek


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kreveta k vytištění pro děti

Omalovánka označená kreveta k omalování pro holku i kluka. Omalovánka kreveta je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kreveta - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kreveta - A5            Omalovánka - Kreveta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreveta patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Kreveta, k vybarvení, Zvířata, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, k tisku, pro děti, online, ke stažení, obrázky, zdarma

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kreveta k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s krevetou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, tempery, pastelové tužky, tužky nebo fixky. Výtvarných potřeb je pro děti fakt mnoho Omalovánku kreveta lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s krevetou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektřinu nebo též čas. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, tempery a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, sporty a pochopitelně i krevetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, písmenka a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Lego příběh, Požárník Sam, Blesk McQueen nebo též Bratz panenky. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, raketa, miminko, auto a nebo mašinka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kreveta.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů