Top šest


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek jukeboxu

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kreveta k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kreveta k obarvování pro předškoláky. Omalovánka kreveta je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kreveta - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Kreveta - A5            Omalovánka - Kreveta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreveta patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k tisku, obrázky, k vybarvení, zadarmo, k vytištění, pro děti, Zvířata, domalovánky, ke stáhnutí, k vytisknutí, ke stažení, elektronické omalovánky, omalovánka

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kreveta k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s krevetou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, temperové barvy, akrylové barvy, uhlíky a pastelové tužky. Možností je dnes pro děti opravdu mnoho. Obrázek kreveta lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s krevetou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, temperové barvy případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i krevetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, čísla či zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Adiboo, Astroboy, Minecraft, princezna Sofie nebo též Bezzubka. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které zde máme k uložení jsou: Popeláři, auto, miminko, princezna a princ a nebo plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kreveta.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů