Nejstahovanější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kreveta k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná kreveta ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka kreveta je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kreveta - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kreveta - A5            Omalovánka - Kreveta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreveta patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, Zvířata, online, Kreveta, pro děti, k tisku, ke stažení, obrázky, obrázek

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kreveta k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s krevetou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, temperové barvy, uhlíky, tužky a akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro kluky a holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kreveta lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s krevetou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, peníze případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba vodové barvy, temperové barvy anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i krevetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, druhy ptáků nebo též sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Bakugan, Angelína balerína, Rio, Rumcajs případně Stašpytlík. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: vláček, piráti, lokomotiva s vagónky, lokomotiva a drak. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kreveta.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů