Nej pět


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zavináč k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem zavináč k vybarvování pro holčičky. Omalovánka zavináč je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zavináč - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zavináč - A5            Omalovánka - Zavináč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zavináč patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, Znaky, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, online, Zavináč, pro děti, obrázek, obrázky, ke stažení, k tisku

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Zavináč k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s zavináčem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, fixky, fixy, uhly či tempery. Výtvarných potřeb je pro holky fakt mnoho Omalovánku zavináč lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s zavináčem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro holky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, fixky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, zvířata, různé kytky a pochopitelně i zavináče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jednotlivá zvířata nebo též lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Pocahontas, Mimoni, Stašpytlík, Hledá se Nemo a Pinocchio. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro maminky které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, sněhulák, vláček, lokomotiva s vagónky případně loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou zavináče.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů