Doporučujeme


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bubák zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná bubák k vybarvování pro dospělé. Omalovánka bubák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bubák - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bubák - A5            Omalovánka - Bubák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bubák patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, Bubák, zdarma, Pohádky, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, pro děti, ke stažení, online, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Bubák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s bubákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, grafitové tužky, propisovací tužky, voskové tužky a nebo voskovky. Možností je pro nejmenší děcka fakt mnoho Obrázek bubák lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s bubákem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. fixky, grafitové tužky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, zvířata, jídla a pochopitelně i bubák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, pohádkové postavy či písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Ratatouille, Adiboo, princezna Sofie nebo také Popelka. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: piráti, auta, netopýr, sněhulák a plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku bubák.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů