Top šest


Obrázek raketoplánu

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka bubák k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená bubák k vybarvování pro dospělé. Omalovánka bubák je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bubák - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bubák - A5            Omalovánka - Bubák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bubák patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, Pohádky, vymalovánky, online, omalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí, zadarmo, k tisku, Bubák, k vytištění, omalovánka, obrázky, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Bubák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s bubákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, pastelové tužky, propisovací tužky, uhly nebo též zvýrazňovače. Možností je pro holčičky k dispozici široká škála. Omalovánku bubák lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s bubákem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peníze a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, pastelové tužky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, postavy z pohádek, hudební nástroje a pochopitelně i bubák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy ptáků či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Želvy Ninja, U nás na farmě, Super Mario, Doraemon a nebo Lego. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které tady máme k uložení jsou: slon, raketa, auta, auta anebo čert. Nechť omalovánka s bubákem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů