Nejhledanější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka student zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem student k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka student je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Student - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Student - A5            Omalovánka - Student - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Student patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, online, Student, k vybarvení, k vytištění, Lidé, k tisku, zdarma, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Student k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s studentem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, pastelky, fixy, voskové tužky či vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku student lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s studentem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, čas nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, pastelky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, různé sporty, kytky a pochopitelně i student :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, různé kytky nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Frozen, IronMan, Na vlásku, Princezna Leonora nebo též Příběh hraček. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, piráti, lokomotiva s vagónky, psi a nebo sněhulák. Ať si vaše dítě užije omalovánku studentu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů