Top šest


Obrázek chlapce k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka student k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená student k vybarvování pro starší děti. Omalovánka student je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Student - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Student - A5            Omalovánka - Student - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Student patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, k vybarvení, k tisku, zadarmo, pro děti, domalovánky, obrázky, Lidé, omalovánky, omalovánka, obrázek, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Student k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s studentem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, fixy, vodové barvy, pastelky či umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek student lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s studentem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba olejové pastely, fixy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jídla, kytky a pochopitelně i student :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, zvířátka nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Flintstones, Příšerky s.r.o., Equestria Girls, Scooby Doo a Naruto. Je však náročné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, Santa Klaus, psi, princezna a houby. Ať omalovánka student přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů