Nejvyhledávanější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka student k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem student k obarvování pro malé caparty. Omalovánka student je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Student - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Student - A5            Omalovánka - Student - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Student patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, online, k vybarvení, elektronické omalovánky, Student, k tisku, obrázky, ke stáhnutí, omalovánky, domalovánky, zdarma, obrázek, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Student k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s studentem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, tempery, fixky, grafitové tužky a zvýrazňovače. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici dlouhá řada. Obrázek student lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s studentem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, tempery případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířata, lidské profese a pochopitelně i student :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, sporty anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Pixel art, Lví král, Lion King, Duhová nevěsta a Život brouka. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, kočka, netopýr, psi či liška. Ať omalovánka student přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů