Nejvyhledávanější


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka student zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná student k vybarvování pro kluky a holky. Omalovánka student je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Student - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Student - A5            Omalovánka - Student - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Student patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, ke stažení, obrázek, Lidé, k vybarvení, k tisku, k vytištění, online, pro děti, Student, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Student k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s studentem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, pera, vodové barvy, pastelky a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek student lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s studentem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, pera případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, pohádkové postavy, kytky a pochopitelně i student :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, různé kytky a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy pes Pluto, Spongebob, Plants vs. Zombies, princezna Sofie a My little pony. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, čert, houby, liška nebo kočka. Nechť omalovánka s studentem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů