Doporučujeme


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka student zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem student k omalování pro malé děti. Omalovánka student je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Student - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Student - A5            Omalovánka - Student - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Student patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, ke stažení, zdarma, Student, Lidé, k tisku, online, pro děti, obrázek, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Student k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s studentem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, olejové pastely, uhlíky, grafitové tužky nebo také akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku student lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s studentem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. tempery, olejové pastely případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i student :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, různé kytky a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Mickey mouse, Locika, Superman, Superčarodějnice nebo Angelína balerína. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, netopýr, piráti, drak anebo raketa. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou student.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů