Výběr omalovánek


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka student zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem student k obarvování pro seniory. Omalovánka student je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Student - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Student - A5            Omalovánka - Student - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Student patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Student, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, obrázky, ke stažení, obrázek, zdarma, Lidé, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Student k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s studentem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, uhlíky, propisovací tužky, křídy a nebo fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici široká škála. Omalovánku student lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s studentem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peníze, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, uhlíky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i student :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, různé sporty či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Tlapková patrola, Alf, Bratz panenky, Asterix a Obelix a Kung Fu Panda. Je ale těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, vláček, sněhulák, auto nebo také auta. Nechť vám omalovánka s studentem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů