Nejlepší


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka student zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem student k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka student je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Student - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Student - A5            Omalovánka - Student - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Student patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, online, Student, obrázky, k tisku, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, Lidé, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Student k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s studentem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, fixy, uhly, křídy a nebo tempery. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek student lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s studentem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například fixky, fixy anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, rostliny, jídla a pochopitelně i student :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, hudební nástroje a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Mimoni, Asterix a Obelix, Batman, Madagaskar a Barbie. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme k uložení jsou: koně, drak, kočka, auto případně princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku student.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů