Nej pět


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka student k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem student k vybarvování pro holčičky. Omalovánka student je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Student - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Student - A5            Omalovánka - Student - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Student patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, vymalovánky, k tisku, k vytisknutí, domalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, ke stažení, k vytištění, pro děti, Lidé, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Student k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s studentem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, temperové barvy, křídy, pastelové tužky nebo také voskovky. Výtvarných potřeb je pro holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku student lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s studentem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například uhly, temperové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pochopitelně i student :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, sporty a nebo různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Chuggington, Aladin, Bratz panenky, Prasátko peppa nebo též Kačer Donald. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, hasiči, koně, miminko a Santa Klaus. Nechť omalovánka s studentem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů