Top obrázky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka oheň k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná oheň k omalování pro učitelky. Omalovánka oheň je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Oheň - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Oheň - A5            Omalovánka - Oheň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oheň patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: dětské obrázky, k vytištění, vymalovánky, online, k vytisknutí, zdarma, Ostatní, zadarmo, ke stažení, domalovánky, k tisku, omalovánky, Oheň, omalovánka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Oheň k vytištění pro děti

Omalovánka s ohní je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, akrylové barvy, temperové barvy, uhlíky a uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku oheň lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ohní má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba tempery, akrylové barvy nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, jídla, druhy ptáků a pochopitelně i oheň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, druhy automobilů nebo též kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Alf, Toy Story, Asterix a Obelix, Hannah Montana nebo Shrek. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva, sněhulák, čert, traktor anebo dinosauři. Nechť vám omalovánka s ohní přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů