Nejvyhledávanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka oheň zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná oheň k vybarvování pro starší děti. Omalovánka oheň je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Oheň - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Oheň - A5            Omalovánka - Oheň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oheň patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: dětské obrázky, pro děti, zadarmo, obrázky, Oheň, vymalovánky, domalovánky, k vytištění, elektronické omalovánky, k vybarvení, omalovánka, online, ke stáhnutí, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Oheň k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s ohní je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tužky, voskovky, křídy a umělecké tužky. Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici ohromné množství. Obrázek oheň lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ohní má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, čas či elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, tužky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, postavy z pohádek, dopravní prostředky a pochopitelně i oheň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy rostlin nebo jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Locika, Hello Kitty, Dragon Ball Z, Alenka v říši divů či Flintstoneovi. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro slečny které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, vláček, princezna, miminko nebo též auta. Ať omalovánka oheň přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů