Doporučené


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka oheň k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem oheň k obarvení pro chlapečky. Omalovánka oheň je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Oheň - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Oheň - A5            Omalovánka - Oheň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oheň patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, Oheň, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, online, Ostatní, pro děti, zdarma, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Oheň k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s ohní je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, křídy, voskovky, vodové barvy nebo též umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku oheň lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s ohní má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, křídy nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i oheň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, různá zvířátka nebo také různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Myška Minie, Hledá se Nemo, Méďa Béďa, Grinch a Tarzan. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro maminky které zde máme k uložení jsou: mašinka, princezna a princ, astronaut, plachetnice případně psi. Věříme, že se vám obrázek ohně bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů