Výběr omalovánek


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka dělo zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem dělo k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka dělo je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dělo - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dělo - A5            Omalovánka - Dělo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dělo patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, omalovánky, elektronické omalovánky, pro děti, domalovánky, k vytištění, k vybarvení, Ostatní, obrázek, k tisku, zdarma, ke stáhnutí, k vytisknutí, Dělo

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dělo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dělem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, voskovky, voskové tužky, fixy a zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky k dispozici široká škála. Omalovánku dělo lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dělem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro učitelky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, voskovky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i dělo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, kytky nebo také písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Princezna a žabák, Mimoni, Spiderman, Equestria Girls a Paw patrol. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: drak, pes, Popeláři, houby nebo sněhulák. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dělo.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů