Nej obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka dělo k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí označená dělo k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka dělo je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dělo - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Dělo - A5            Omalovánka - Dělo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dělo patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, Dělo, obrázky, zdarma, k tisku, k vybarvení, online, pro děti, Ostatní, ke stažení, k vytištění, obrázek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dělo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s dělem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, voskovky, tužky, olejové pastely a nebo pastelové tužky. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku dělo lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s dělem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, počítač anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixy, voskovky případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i dělo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, zvířátka nebo též zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Avengers, Bezzubka, Bob a Bobek, Tlapková patrola anebo Krtek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, drak, slon, princezna a princ a raketa. Ať si vaše dítě užije obrázek děla.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů