Nej obrázky


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění označená Marek 5 k obarvování pro prcky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelium podle Marka 4:35-41 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 5 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 5 - A5            Omalovánka - Marek 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zadarmo, Marek 5, k tisku, k vytištění, obrázky, online, ke stáhnutí, obrázek, elektronické omalovánky, dětské obrázky, vymalovánky, k vytisknutí, ke stažení, omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 5 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Marek 5 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, voskovky, olejové pastely, propisovací tužky anebo fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší k dispozici celá škála. Omalovánku Marek 5 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Marek 5 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba pera, voskovky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, zaměstnání, dopravní prostředky a pochopitelně i Marek 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, druhy jídel a rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Chuggington, Ratatouille, Aladin, Trollové nebo také Pošťák Pat. Je ale těžké je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: princezna, raketa, lokomotiva, princezna a princ a nebo liška. Ať omalovánka Marek 5 přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů