Výběr obrázků


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka Marek 5 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená Marek 5 k obarvení pro malé caparty. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelium podle Marka 4:35-41 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 5 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 5 - A5            Omalovánka - Marek 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, elektronické omalovánky, omalovánka, zadarmo, obrázek, Marek 5, pro děti, k tisku, dětské obrázky, obrázky, online, Bible a křesťanství, k vybarvení, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 5 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Marek 5 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pastelové tužky, voskovky, akrylové barvy nebo také fixky. Možností je dnes pro naše zlatíčka fakt mnoho Omalovánku Marek 5 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 5 má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. grafitové tužky, pastelové tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i Marek 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různé kytky případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Star Wars, Grinch, Letopisy Narnie či Lví hlídka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které zde máme k uložení jsou: kočka, princezna a princ, lokomotiva s vagónky, vláček a nebo hasiči. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Marek 5 bude líbit.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů