Doporučujeme


Obrázek psa k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 5 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Marek 5 k omalování pro naše zlatíčka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelium podle Marka 4:35-41 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 5 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Marek 5 - A5            Omalovánka - Marek 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, omalovánka, obrázek, omalovánky, k vybarvení, online, k vytištění, zadarmo, dětské obrázky, domalovánky, vymalovánky, Marek 5, Bible a křesťanství, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 5 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Marek 5 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, umělecké tužky, fixy, olejové pastely případně akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro maminky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Marek 5 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Marek 5 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, umělecké tužky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Marek 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, lidské profese anebo sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Včelka Mája, Hot Wheels, Stašpytlík, Kocour Garfield a Příšerky s.r.o.. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stažení jsou: netopýr, auto, psi, mašinka nebo také čert. Věříme, že se vám obrázek Marek 5 bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů