Nejoblíbenější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 5 k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Marek 5 k obarvení pro dívky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelium podle Marka 4:35-41 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 5 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 5 - A5            Omalovánka - Marek 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, ke stáhnutí, k tisku, elektronické omalovánky, obrázky, zadarmo, Marek 5, domalovánky, online, dětské obrázky, ke stažení, omalovánky, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 5 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Marek 5 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, akrylové barvy, pera, voskové tužky a pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku Marek 5 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Marek 5 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peněženku, počítač či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, akrylové barvy anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i Marek 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, zaměstnání lidí a druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Tlapková patrola, Angry birds, Rio, Anabela: Vánoční přání či Červená Karkulka. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, loď, pes, liška nebo plachetnice. Nechť omalovánka s Marek 5 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů