Top obrázky


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 5 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná Marek 5 k vybarvování pro děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelium podle Marka 4:35-41 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 5 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 5 - A5            Omalovánka - Marek 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, zdarma, Marek 5, obrázky, ke stažení, Bible a křesťanství, k tisku, pro děti, online, obrázek, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 5 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Marek 5 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, tužky, pastelky, olejové pastely a křídy. Výtvarných potřeb je pro menší i větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku Marek 5 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Marek 5 má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektřinu a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba voskovky, tužky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i Marek 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, druhy automobilů a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Myška Minie, Bob a Bobek, Avatar, Bakugan a nebo Tlapková patrola. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stažení jsou: Santa Klaus, pes, princezna, koně a auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Marek 5.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů