Doporučené


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 5 zdarma k vytištění

Omalovánka uložená pod názvem Marek 5 k obarvení pro nejmenší děcka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelium podle Marka 4:35-41 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 5 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 5 - A5            Omalovánka - Marek 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, online, ke stažení, Marek 5, Bible a křesťanství, zdarma, obrázek, k vytištění, k tisku, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 5 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Marek 5 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, uhlíky, umělecké tužky, grafitové tužky a nebo akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Marek 5 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Marek 5 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba křídy, uhlíky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířátka, čísla a pochopitelně i Marek 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, druhy automobilů anebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Želvy Ninja, Paw patrol, Roblox nebo Doba ledová. Ty tu ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které tady máme k uložení jsou: traktor, netopýr, houby, lokomotiva s vagónky a čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 5.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů