Nejstahovanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka Marek 5 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem Marek 5 k obarvení pro chlapce i dívky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelium podle Marka 4:35-41 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 5 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Marek 5 - A5            Omalovánka - Marek 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, k vytištění, ke stažení, k tisku, obrázky, Bible a křesťanství, zdarma, k vybarvení, pro děti, online, Marek 5

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 5 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Marek 5 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, vodové barvy, křídy, tužky nebo tempery. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku Marek 5 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 5 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, vodové barvy a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a pochopitelně i Marek 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, sporty a květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Rumcajs, Bugs Bunny, Spongebob, Pocahontas anebo Peter Pan. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: sněhulák, princezna, mašinka, auta a astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Marek 5.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů