Výběr obrázků


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka Marek 5 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená Marek 5 k vybarvení pro menší i větší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelium podle Marka 4:35-41 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 5 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 5 - A5            Omalovánka - Marek 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, online, k tisku, obrázek, Marek 5, zdarma, k vybarvení, obrázky, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 5 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Marek 5 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, křídy, tempery, grafitové tužky anebo fixy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku Marek 5 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Marek 5 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, křídy nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, pohádkové postavy, zvířátka a pochopitelně i Marek 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, zvířata a různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Želvy Ninja, princezna Sofie, Simpsonovi, Bob a Bobek a Krtek. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, houby, hasiči, sněhulák nebo Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Marek 5.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů