Výběr omalovánek


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek raketoplánu

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kornout k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená kornout k vybarvování pro malá děcka. Kornout s kopečkem zmrzliny, nebo s něčím jiným? Třeba s tureckým medem? Záleží jen na dětské fantazii. Omalovánka kornout je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kornout - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kornout - A5            Omalovánka - Kornout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kornout patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, obrázky, pro děti, k vybarvení, k tisku, Kornout, online, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kornout k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kornoutem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, tužky, grafitové tužky, pastelky nebo pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku kornout lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kornoutem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, čas případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskové tužky, tužky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, jídla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kornout :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, hudební nástroje či kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Harry Potter, Včelka Mája, Mimoni, Fortnite případně panenka Winx. Je ale hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: astronaut, princezna, drak, koně nebo též traktor. Ať omalovánka kornout přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů