Doporučujeme


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kornout k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kornout k obarvování pro nejmenší. Kornout s kopečkem zmrzliny, nebo s něčím jiným? Třeba s tureckým medem? Záleží jen na dětské fantazii. Omalovánka kornout je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kornout - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kornout - A5            Omalovánka - Kornout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kornout patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Kornout, omalovánky, k vybarvení, omalovánka, online, k tisku, vymalovánky, zdarma, pro děti, k vytištění, ke stažení, elektronické omalovánky, Jídlo, domalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kornout k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kornoutem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, pastelové tužky, voskové tužky případně pera. Výtvarných potřeb je pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku kornout lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kornoutem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například propisovací tužky, vodové barvy či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání lidí, hudební nástroje a pochopitelně i kornout :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Power Strangers, Kniha džunglí, Kuře Calimero, Hannah Montana a Hot Wheels. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tu máme k uložení jsou: liška, lokomotiva s vagónky, sněhulák, vláček nebo koně. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka kornoutu bude líbit.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů