Top omalovánky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kornout k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem kornout k vybarvení pro malé i větší děti. Kornout s kopečkem zmrzliny, nebo s něčím jiným? Třeba s tureckým medem? Záleží jen na dětské fantazii. Omalovánka kornout je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kornout - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kornout - A5            Omalovánka - Kornout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kornout patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, zdarma, online, k vytisknutí, obrázek, Jídlo, k vytištění, pro děti, k tisku, k vybarvení, ke stažení, Kornout

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Kornout k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s kornoutem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, tempery, zvýrazňovače, pastelky a akrylové barvy. Možností je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kornout lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kornoutem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, počítač anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pera, tempery a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy sportů, jídla a pochopitelně i kornout :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, čísla nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Krteček, Simpsonovi, Princezna a žabák, Medvídek Pú anebo Indiana Jones. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stažení jsou: astronaut, auto, princezna, miminko či koně. Užijte si omalovánku kornoutu, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů