Top obrázky


Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Obrázek raketoplánu

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kornout k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem kornout ke kreslení pro malé děti. Kornout s kopečkem zmrzliny, nebo s něčím jiným? Třeba s tureckým medem? Záleží jen na dětské fantazii. Omalovánka kornout je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kornout - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kornout - A5            Omalovánka - Kornout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kornout patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, Jídlo, k vybarvení, ke stáhnutí, Kornout, obrázky, ke stažení, zadarmo, omalovánka, domalovánky, obrázek, vymalovánky, omalovánky, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kornout k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kornoutem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixy, zvýrazňovače, fixky, křídy anebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kornout lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kornoutem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. fixy, zvýrazňovače či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, rostliny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i kornout :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, hudební nástroje a čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., IronMan, Příběh hraček, Rumcajs a nebo Pejsek a kočička. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které tady máme k uložení jsou: auto, netopýr, dinosauři, pes nebo též astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kornout.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů