Top omalovánky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kornout k vytištění pro děti

Omalovánka se jménem kornout k obarvování pro malé caparty. Kornout s kopečkem zmrzliny, nebo s něčím jiným? Třeba s tureckým medem? Záleží jen na dětské fantazii. Omalovánka kornout je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kornout - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kornout - A5            Omalovánka - Kornout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kornout patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k vytištění, pro děti, online, zdarma, obrázek, ke stažení, k tisku, Jídlo, Kornout

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kornout k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kornoutem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, pera, fixky, vodové barvy či olejové pastely. Pomůcek na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku kornout lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kornoutem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku anebo peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. tempery, pera nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, sporty, zvířata a pochopitelně i kornout :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy sportů a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hannah Montana, Požárník Sam, Marvel Rocket, Hledá se Dory anebo Harley Quinn. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, pes, astronaut, piráti nebo také koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kornout.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů