Nejoblíbenější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kornout k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná kornout k vybarvení pro děti. Kornout s kopečkem zmrzliny, nebo s něčím jiným? Třeba s tureckým medem? Záleží jen na dětské fantazii. Omalovánka kornout je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kornout - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kornout - A5            Omalovánka - Kornout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kornout patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vytištění, zdarma, online, k vybarvení, ke stažení, Kornout, Jídlo, k tisku, obrázek, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kornout k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kornoutem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixy, pera, tužky, křídy a grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Obrázek kornout lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kornoutem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, oči dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. fixy, pera nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, zaměstnání, různá zvířata a pochopitelně i kornout :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy rostlin či různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Pat a Mat, Frozen, Tlapková patrola, Superman případně princezna Sofie. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stažení jsou: netopýr, sněhulák, mašinka, Santa Klaus a loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kornoutu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů