Doporučené


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kornout k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná kornout k vybarvování pro malé ratolesti. Kornout s kopečkem zmrzliny, nebo s něčím jiným? Třeba s tureckým medem? Záleží jen na dětské fantazii. Omalovánka kornout je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kornout - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kornout - A5            Omalovánka - Kornout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kornout patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, vymalovánky, k tisku, online, k vytištění, omalovánky, pro děti, ke stáhnutí, Kornout, zadarmo, elektronické omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Kornout k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kornoutem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, zvýrazňovače, olejové pastely, fixky případně propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kornout lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s kornoutem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo také čas. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, zvýrazňovače a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, různé kytky a pochopitelně i kornout :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivá zvířata nebo též rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Teletubbies, Fifi z Květíkova, Anna a Elsa nebo také Ice Age. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, miminko, auto, astronaut anebo sněhulák. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kornout.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů