Nejstahovanější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kornout k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem kornout k obarvování pro malé ratolesti. Kornout s kopečkem zmrzliny, nebo s něčím jiným? Třeba s tureckým medem? Záleží jen na dětské fantazii. Omalovánka kornout je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kornout - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kornout - A5            Omalovánka - Kornout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kornout patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, Kornout, k vytištění, obrázky, k vybarvení, obrázek, Jídlo, pro děti, zdarma, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kornout k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kornoutem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, křídy, uhlíky, propisovací tužky nebo pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku kornout lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kornoutem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, křídy či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivá zvířata, sporty a pochopitelně i kornout :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, druhy automobilů nebo též rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Sněhurka, Furby, Frozen, My little pony a Adiboo. Je ale náročné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, slon, Santa Klaus, piráti a nebo miminko. Ať vám omalovánka kornout přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů