Nejlepší


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hamburger k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná hamburger k omalování pro nejmenší děcka. Hamburger neboli hambáč. Houska ve které je maso, sýr, zeleniny (salát, cibule), někdy i hranolky, kečup, hořčice nebo majonéza. Nic pro zdravé fandy zdravé výživy, ale dětem i mnoha dospělým tato kalorická bomba chutná. Omalovánka hamburger je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hamburger - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hamburger - A5            Omalovánka - Hamburger - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hamburger patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, vymalovánky, k vytištění, obrázky, Jídlo, ke stáhnutí, k tisku, omalovánky, online, k vytisknutí, ke stažení, elektronické omalovánky, omalovánka, Hamburger

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hamburger k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hamburgerem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, pastelové tužky, zvýrazňovače, voskové tužky nebo též akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky opravdu mnoho. Omalovánku hamburger lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s hamburgerem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peníze anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tempery, pastelové tužky či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, pohádkové postavy, zvířata a pochopitelně i hamburger :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, zaměstnání lidí nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Rákosníček, Příběh hraček, Čaroděj Modromír, Bugs Bunny anebo Plamínek a čtyřkoláci. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: loď, kočka, koně, mašinka a princezna a princ. Ať si vaše dítě užije obrázek hamburgeru.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů