Doporučujeme


Obrázek psa k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hamburger zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší se jménem hamburger k obarvení pro holčičky. Hamburger neboli hambáč. Houska ve které je maso, sýr, zeleniny (salát, cibule), někdy i hranolky, kečup, hořčice nebo majonéza. Nic pro zdravé fandy zdravé výživy, ale dětem i mnoha dospělým tato kalorická bomba chutná. Omalovánka hamburger je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hamburger - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Hamburger - A5            Omalovánka - Hamburger - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hamburger patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: dětské obrázky, k tisku, Hamburger, obrázky, vymalovánky, domalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, zadarmo, elektronické omalovánky, obrázek, k vytištění, omalovánky, Jídlo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hamburger k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s hamburgerem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, olejové pastely, tužky, fixy či voskovky. Pomůcek na malování je pro holky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek hamburger lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hamburgerem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, peněženku nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, olejové pastely anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, kytky, zaměstnání a pochopitelně i hamburger :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, postavy z pohádek a nebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Lego, Máša a medvěd, Hot Wheels, Bakugan nebo též U nás na farmě. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tu máme ke stažení jsou: pes, liška, astronaut, piráti a drak. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku hamburger.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů