Nej obrázky


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka hamburger k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem hamburger k vybarvování pro malá děcka. Hamburger neboli hambáč. Houska ve které je maso, sýr, zeleniny (salát, cibule), někdy i hranolky, kečup, hořčice nebo majonéza. Nic pro zdravé fandy zdravé výživy, ale dětem i mnoha dospělým tato kalorická bomba chutná. Omalovánka hamburger je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hamburger - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hamburger - A5            Omalovánka - Hamburger - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hamburger patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vybarvení, online, obrázky, obrázek, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, Jídlo, k vytištění, pro děti, Hamburger

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hamburger k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s hamburgerem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, voskové tužky, křídy, voskovky a fixy. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku hamburger lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hamburgerem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, peníze případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například uhlíky, voskové tužky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířata, písmenka a pochopitelně i hamburger :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků nebo také lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Marvel Rocket, My little pony, Pinocchio případně Angry birds. Je ale velmi složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, lokomotiva, koně, loď či raketa. Ať omalovánka hamburger přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů