Nejvyhledávanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hamburger k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná hamburger ke kreslení pro nejmenší děcka. Hamburger neboli hambáč. Houska ve které je maso, sýr, zeleniny (salát, cibule), někdy i hranolky, kečup, hořčice nebo majonéza. Nic pro zdravé fandy zdravé výživy, ale dětem i mnoha dospělým tato kalorická bomba chutná. Omalovánka hamburger je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hamburger - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hamburger - A5            Omalovánka - Hamburger - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hamburger patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, online, k vybarvení, obrázek, Jídlo, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, Hamburger, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Hamburger k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s hamburgerem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, uhly, tempery, vodové barvy a fixy. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka fakt mnoho Omalovánku hamburger lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hamburgerem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, uhly a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, jídla, postavy z pohádek a pochopitelně i hamburger :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Lego příběh, Aladin, Barbie anebo Kačer Donald. Je však velmi náročné je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: astronaut, čert, dinosauři, loď či miminko. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka hamburgeru bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů