Výběr obrázků


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka hamburger k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem hamburger k obarvování pro menší i větší děti. Hamburger neboli hambáč. Houska ve které je maso, sýr, zeleniny (salát, cibule), někdy i hranolky, kečup, hořčice nebo majonéza. Nic pro zdravé fandy zdravé výživy, ale dětem i mnoha dospělým tato kalorická bomba chutná. Omalovánka hamburger je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hamburger - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hamburger - A5            Omalovánka - Hamburger - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hamburger patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, obrázek, k tisku, Jídlo, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, obrázky, online, pro děti, Hamburger

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hamburger k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s hamburgerem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pera, fixy, temperové barvy případně křídy. Možností je pro dívky i chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek hamburger lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hamburgerem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, pera a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i hamburger :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata nebo čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Popelka, Kocour Garfield, Blesk McQueen, Krteček nebo také Pixel art. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, psi, lokomotiva s vagónky, slon a nebo astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku hamburger.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů