Doporučujeme


Obrázek slepice k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hamburger zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená hamburger k obarvení pro holčičky. Hamburger neboli hambáč. Houska ve které je maso, sýr, zeleniny (salát, cibule), někdy i hranolky, kečup, hořčice nebo majonéza. Nic pro zdravé fandy zdravé výživy, ale dětem i mnoha dospělým tato kalorická bomba chutná. Omalovánka hamburger je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hamburger - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hamburger - A5            Omalovánka - Hamburger - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hamburger patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: dětské obrázky, pro děti, k vytištění, obrázek, Hamburger, obrázky, elektronické omalovánky, domalovánky, k tisku, ke stažení, omalovánka, omalovánky, k vytisknutí, zadarmo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hamburger k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s hamburgerem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, voskovky, propisovací tužky, voskové tužky případně tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškolní děti vskutku mnoho. Omalovánku hamburger lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s hamburgerem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. křídy, voskovky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy sportů, různé sporty a pochopitelně i hamburger :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířata a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Čaroděj Modromír, Lví král, Mašinka Tomáš, pes Pluto nebo též Šmoulové. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, piráti, miminko, princezna nebo také Popeláři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem hamburger.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů