Top obrázky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hamburger k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná hamburger k vybarvování pro menší i větší děti. Hamburger neboli hambáč. Houska ve které je maso, sýr, zeleniny (salát, cibule), někdy i hranolky, kečup, hořčice nebo majonéza. Nic pro zdravé fandy zdravé výživy, ale dětem i mnoha dospělým tato kalorická bomba chutná. Omalovánka hamburger je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hamburger - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Hamburger - A5            Omalovánka - Hamburger - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hamburger patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, Jídlo, k vybarvení, online, k tisku, obrázky, pro děti, zdarma, k vytištění, Hamburger, obrázek, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hamburger k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s hamburgerem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, tempery, fixy, voskovky a nebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka k dispozici celá škála. Omalovánku hamburger lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hamburgerem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba tužky, tempery a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, druhy jídel a pochopitelně i hamburger :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé kytky nebo květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Kniha džunglí, pes Pluto, Shimmer a Shine a Superčarodějnice. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, čert, pes, princezna nebo také kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hamburgerem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů