Doporučujeme


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hamburger k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem hamburger k vybarvení pro školáky. Hamburger neboli hambáč. Houska ve které je maso, sýr, zeleniny (salát, cibule), někdy i hranolky, kečup, hořčice nebo majonéza. Nic pro zdravé fandy zdravé výživy, ale dětem i mnoha dospělým tato kalorická bomba chutná. Omalovánka hamburger je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hamburger - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Hamburger - A5            Omalovánka - Hamburger - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hamburger patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, online, k vybarvení, Jídlo, ke stažení, obrázek, pro děti, zdarma, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, Hamburger

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hamburger k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s hamburgerem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, uhlíky, uhly, pastelky nebo též pastelové tužky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku hamburger lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hamburgerem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tužky, uhlíky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, různá zvířátka, různé sporty a pochopitelně i hamburger :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, čísla a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Požárník Sam, Adiboo, Kačer Donald, Popelka či Harry Potter. Je však náročné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, lokomotiva, astronaut, liška a miminko. Ať omalovánka hamburger přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů