Nejoblíbenější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka hamburger k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná hamburger k omalování pro malá děcka. Hamburger neboli hambáč. Houska ve které je maso, sýr, zeleniny (salát, cibule), někdy i hranolky, kečup, hořčice nebo majonéza. Nic pro zdravé fandy zdravé výživy, ale dětem i mnoha dospělým tato kalorická bomba chutná. Omalovánka hamburger je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hamburger - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hamburger - A5            Omalovánka - Hamburger - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hamburger patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, obrázky, pro děti, ke stažení, Hamburger, k vybarvení, Jídlo, zdarma, k vytištění, online, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hamburger k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s hamburgerem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, voskové tužky, tempery, grafitové tužky a olejové pastely. Možností je pro holku i kluka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku hamburger lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hamburgerem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, čas nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskovky, voskové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, květiny, písmenka a pochopitelně i hamburger :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, čísla a nebo různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Shrek, Ferda mravenec, Paw patrol, princezna Sofie nebo také Equestria Girls. Je však těžké a složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, hasiči, liška, netopýr nebo též slon. Ať vám omalovánka hamburger přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů