Výběr obrázků


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka hamburger k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem hamburger k obarvování pro malé i větší děti. Hamburger neboli hambáč. Houska ve které je maso, sýr, zeleniny (salát, cibule), někdy i hranolky, kečup, hořčice nebo majonéza. Nic pro zdravé fandy zdravé výživy, ale dětem i mnoha dospělým tato kalorická bomba chutná. Omalovánka hamburger je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hamburger - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hamburger - A5            Omalovánka - Hamburger - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hamburger patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, ke stažení, Jídlo, obrázek, Hamburger, k vybarvení, pro děti, k tisku, obrázky, online, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hamburger k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s hamburgerem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, fixky, vodové barvy, umělecké tužky a akrylové barvy. Možností je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek hamburger lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hamburgerem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu či peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například voskovky, fixky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i hamburger :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, různé sporty anebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bugs Bunny, Hot Wheels, Pinocchio, Gormiti či Anna a Elsa. Je však velmi problematické je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme k uložení jsou: kočka, piráti, dinosauři, koně nebo také princezna. Ať vám omalovánka hamburger přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů