Doporučené


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka hamburger k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená hamburger k vybarvení pro ženy. Hamburger neboli hambáč. Houska ve které je maso, sýr, zeleniny (salát, cibule), někdy i hranolky, kečup, hořčice nebo majonéza. Nic pro zdravé fandy zdravé výživy, ale dětem i mnoha dospělým tato kalorická bomba chutná. Omalovánka hamburger je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hamburger - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hamburger - A5            Omalovánka - Hamburger - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hamburger patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: omalovánky, elektronické omalovánky, pro děti, domalovánky, ke stažení, k vybarvení, zdarma, zadarmo, k vytisknutí, omalovánka, obrázky, Jídlo, k tisku, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hamburger k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s hamburgerem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pastelky, umělecké tužky, propisovací tužky nebo uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku hamburger lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hamburgerem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, pastelky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířata, kytky a pochopitelně i hamburger :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, různá zvířátka a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Lego příběh, Teletubbies, Ferda mravenec nebo také Grinch. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, lokomotiva s vagónky, astronaut, kočka či dinosauři. Ať si vaše dítě užije omalovánku hamburgeru.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů