Nej omalovánky


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka hamburger k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem hamburger k omalování pro děti. Hamburger neboli hambáč. Houska ve které je maso, sýr, zeleniny (salát, cibule), někdy i hranolky, kečup, hořčice nebo majonéza. Nic pro zdravé fandy zdravé výživy, ale dětem i mnoha dospělým tato kalorická bomba chutná. Omalovánka hamburger je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hamburger - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Hamburger - A5            Omalovánka - Hamburger - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hamburger patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, k tisku, k vytisknutí, obrázek, obrázky, Hamburger, k vytištění, online, Jídlo, k vybarvení, ke stažení, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hamburger k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s hamburgerem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelky, uhly, fixky, vodové barvy či uhlíky. Možností je dnes pro kluky a holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku hamburger lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hamburgerem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, uhly nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i hamburger :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, písmena nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Zootropolis, Ratatouille, My little pony a Princezna Leonora. Je ale velmi těžké je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stažení jsou: slon, liška, auta, draci anebo kočka. Ať omalovánka hamburger přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů