Doporučené


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Genesis 2 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Kniha Genesis 2 k obarvování pro předškoláky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Genesis 3:1-15. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Genesis 2 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kniha Genesis 2 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, pro děti, Bible a křesťanství, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, k vybarvení, zdarma, obrázky, Kniha Genesis 2, k vytištění, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Kniha Genesis 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, olejové pastely, umělecké tužky či křídy. Možností je pro holčičky i chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Kniha Genesis 2 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Kniha Genesis 2 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, pastelové tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i Kniha Genesis 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, různé kytky nebo též sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bambi, Kung Fu Panda, Budulínek, Šmoulové a Equestria Girls. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stažení jsou: vláček, raketa, netopýr, auta anebo liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Kniha Genesis 2.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů