Výběr omalovánek


Omalovánka s nemocným pejskem

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Genesis 2 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Kniha Genesis 2 k obarvování pro maminky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Genesis 3:1-15. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Genesis 2 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 2 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, obrázky, zdarma, ke stažení, Kniha Genesis 2, obrázek, k vybarvení, k vytištění, Bible a křesťanství, pro děti, k vytisknutí, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, tužky, temperové barvy, propisovací tužky a nebo olejové pastely. Potřeb na malování je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku Kniha Genesis 2 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Kniha Genesis 2 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba křídy, tužky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, písmena, druhy jídel a pochopitelně i Kniha Genesis 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy rostlin nebo též různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Avengers, Tarzan, Pocahontas, Blesk McQueen a Lego. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, mašinka, Popeláři, kočka a miminko. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Genesis 2.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů