Top obrázky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná Kniha Genesis 2 k obarvení pro děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Genesis 3:1-15. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Genesis 2 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kniha Genesis 2 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, k tisku, pro děti, Bible a křesťanství, k vybarvení, obrázky, zdarma, obrázek, online, Kniha Genesis 2

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, pera, tempery, uhlíky a grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Kniha Genesis 2 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Kniha Genesis 2 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixky, pera a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, čísla, druhy sportů a pochopitelně i Kniha Genesis 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, druhy ptáků a zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Fifi z Květíkova, Superman, Ledové království případně Aladin. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, houby, psi, Popeláři nebo také čert. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka Kniha Genesis 2 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů