Výběr obrázků


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka kniha Genesis 2 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Kniha Genesis 2 k obarvování pro holčičky i chlapečky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Genesis 3:1-15. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Genesis 2 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 2 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, k tisku, online, ke stažení, k vybarvení, Kniha Genesis 2, pro děti, Bible a křesťanství, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, olejové pastely, akrylové barvy, uhlíky nebo též tempery. Malovacích potřeb je pro holku i kluka opravdu mnoho. Obrázek Kniha Genesis 2 lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s Kniha Genesis 2 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peněženku případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, olejové pastely a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, květiny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Kniha Genesis 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, druhy sportů nebo také jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Krtek, Rio, Na vlásku případně Spiderman. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, houby, hasiči, raketa či astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Kniha Genesis 2.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů