Nejstahovanější


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 2 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená Kniha Genesis 2 k obarvování pro malé ratolesti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Genesis 3:1-15. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Genesis 2 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 2 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, omalovánka, k vytisknutí, Bible a křesťanství, zdarma, obrázky, dětské obrázky, Kniha Genesis 2, k vytištění, k vybarvení, zadarmo, domalovánky, online, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, tužky, akrylové barvy, pastelky případně uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Omalovánku Kniha Genesis 2 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Genesis 2 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. voskovky, tužky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i Kniha Genesis 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, zaměstnání lidí a hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Rexík, Bambi, Pat a Mat, Čaroděj Modromír a Křemílek a Vochomůrka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, koně, lokomotiva, miminko nebo též auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Kniha Genesis 2 líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů