Nejoblíbenější


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka karavela k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem karavela k vybarvení pro nejmenší. Omalovánka karavela je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Karavela - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Karavela - A5            Omalovánka - Karavela - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Karavela patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: online, pro děti, omalovánky, vymalovánky, ke stažení, elektronické omalovánky, zdarma, obrázek, Karavela, zadarmo, k vybarvení, omalovánka, obrázky, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Karavela k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s karavelou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, umělecké tužky, uhlíky, uhly případně tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky opravdu mnoho. Omalovánku karavela lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s karavelou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba propisovací tužky, umělecké tužky či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, zaměstnání, květiny a pochopitelně i karavelu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, druhy sportů nebo také zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Teletubbies, Gumídci, Pocahontas, Méďa Béďa a Chuggington. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: dinosauři, liška, princezna, Popeláři nebo též raketa. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka karavely bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů