Nejstahovanější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka tenistky

Omalovánka karavela k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem karavela k obarvování pro předškoláky. Omalovánka karavela je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Karavela - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Karavela - A5            Omalovánka - Karavela - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Karavela patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: zdarma, online, k vybarvení, pro děti, obrázek, Karavela, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, Dopravní prostředky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Karavela k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s karavelou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixy, olejové pastely, pastelky či uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro školáky vskutku velmi mnoho. Obrázek karavela lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s karavelou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, fixy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i karavelu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, různé sporty a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy U nás na farmě, Požárník Sam, Krtek, Mimoni a nebo Hledá se Nemo. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: psi, hasiči, princezna a princ, astronaut a netopýr. Ať si vaše dítko užije malování karavely.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů