Nejlepší


Obrázek raketoplánu

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka karavela k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná karavela k obarvování pro naše ratolesti. Omalovánka karavela je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Karavela - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Karavela - A5            Omalovánka - Karavela - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Karavela patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, k tisku, zdarma, k vytištění, online, Dopravní prostředky, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, obrázky, Karavela, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Karavela k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s karavelou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, pastelové tužky, grafitové tužky, pera a uhlíky. Možností je pro malé děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku karavela lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s karavelou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, zrak dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, pastelové tužky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i karavelu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Monster high, Harry Potter, Ledové království či Ratatouille. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme k uložení jsou: astronaut, slon, dinosauři, liška případně piráti. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou karavela.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů