Nejhledanější


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka karavela k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem karavela k obarvování pro tatínky. Omalovánka karavela je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Karavela - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Karavela - A5            Omalovánka - Karavela - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Karavela patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: vymalovánky, pro děti, elektronické omalovánky, online, omalovánka, k tisku, omalovánky, obrázek, obrázky, ke stažení, ke stáhnutí, Dopravní prostředky, k vybarvení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Karavela k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s karavelou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, olejové pastely, pastelové tužky, voskové tužky nebo též temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku karavela lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s karavelou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, olejové pastely či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i karavelu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy automobilů a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Super Mario, Among Us, Želvy Ninja, Pinocchio nebo Budulínek. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, drak, sněhulák, auta anebo čert. Ať si vaše dítko užije malování karavely.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů