Nej obrázky


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka houpací židle k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem houpací židle k vybarvení pro kluky. Omalovánka houpací židle je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Houpací židle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Houpací židle - A5            Omalovánka - Houpací židle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Houpací židle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: dětské obrázky, pro děti, Ostatní, omalovánky, obrázky, zadarmo, k vytisknutí, online, k vytištění, omalovánka, domalovánky, zdarma, k tisku, ke stažení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Houpací židle k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s houpací židlí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhlíky, olejové pastely, temperové barvy a nebo fixy. Pomůcek na malování je pro předškolní děti vskutku mnoho. Obrázek houpací židle lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s houpací židlí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba propisovací tužky, uhlíky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, postavy z pohádek, rostliny a pochopitelně i houpací židli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, květiny či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Teletubbies, Madagaskar, Čaroděj Modromír, Petr Pan anebo Alf. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, vláček, netopýr, loď a slon. Užijte si omalovánku houpací židle, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů