Top obrázky


Obrázek chlapce k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tanečnice k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem tanečnice k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka tanečnice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tanečnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tanečnice - A5            Omalovánka - Tanečnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tanečnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, obrázek, k tisku, online, ke stažení, k vybarvení, obrázky, zdarma, k vytištění, Lidé, Tanečnice, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tanečnice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s tanečnicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhly, pastelové tužky, akrylové barvy, tempery nebo také olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro ženy vskutku velmi mnoho. Omalovánku tanečnice lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s tanečnicí má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peněženku, zrak dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ženy jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhly, pastelové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířátka, lidské profese a pochopitelně i tanečnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, sporty anebo různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Popelka, Blesk McQueen, Život brouka, Ratatouille či Stašpytlík. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, Santa Klaus, auta, princezna a princ nebo slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tanečnice.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů