Nej pět


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tanečnice k vytištění pro děti

Omalovánka označená tanečnice k vybarvování pro prcky. Omalovánka tanečnice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tanečnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tanečnice - A5            Omalovánka - Tanečnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tanečnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: domalovánky, dětské obrázky, online, k tisku, omalovánka, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, zdarma, zadarmo, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tanečnice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s tanečnicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, křídy, fixy, fixky nebo také zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro seniory k dispozici dlouhá řada. Omalovánku tanečnice lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s tanečnicí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskovky, křídy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i tanečnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, různé kytky případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Ledové království, Pejsek a kočička, Sněhurka, Angelína balerína nebo též Teletubbies. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, auto, draci, astronaut a slon. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou tanečnice.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů