Top pět


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tanečnice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk nazvaná tanečnice k obarvování pro učitelky. Omalovánka tanečnice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tanečnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Tanečnice - A5            Omalovánka - Tanečnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tanečnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánky, ke stáhnutí, domalovánky, omalovánka, pro děti, Lidé, zadarmo, obrázek, vymalovánky, k vytištění, elektronické omalovánky, online, Tanečnice, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tanečnice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s tanečnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhlíky, fixy, pastelové tužky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku tanečnice lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s tanečnicí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, počítač či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například akrylové barvy, uhlíky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, čísla, písmena a pochopitelně i tanečnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, druhy sportů nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Ninjago, Včelka Mája, Pat a Mat, Among Us či Zootropolis. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: astronaut, sněhulák, slon, mašinka a nebo piráti. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou tanečnice.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů