Doporučené


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tanečnice k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem tanečnice k obarvení pro malá děcka. Omalovánka tanečnice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tanečnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tanečnice - A5            Omalovánka - Tanečnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tanečnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, zdarma, k tisku, k vytištění, obrázek, Tanečnice, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, ke stažení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tanečnice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s tanečnicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, pera, zvýrazňovače, pastelové tužky a vodové barvy. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek tanečnice lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s tanečnicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektřinu nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. tempery, pera nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, květiny, rostliny a pochopitelně i tanečnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, lidské profese a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Chuggington, Simpsonovi, Včelka Mája nebo Roblox. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, liška, loď, čert nebo také astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem tanečnice.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů