Top obrázky


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tanečnice k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem tanečnice k obarvení pro menší i větší děti. Omalovánka tanečnice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tanečnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tanečnice - A5            Omalovánka - Tanečnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tanečnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, obrázky, Lidé, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, online, k tisku, Tanečnice, k vytisknutí, pro děti, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tanečnice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s tanečnicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, tempery, fixy, temperové barvy nebo též uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku tanečnice lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s tanečnicí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, tempery případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i tanečnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, jednotlivá zvířata a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Hot Wheels, Blesk McQueen, Equestria Girls, Roblox nebo Aladin. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, psi, koně, traktor nebo také Popeláři. Nechť vám omalovánka s tanečnicí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů