Doporučujeme


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tanečnice zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem tanečnice k obarvení pro seniory. Omalovánka tanečnice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tanečnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Tanečnice - A5            Omalovánka - Tanečnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tanečnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, zdarma, Lidé, k vytištění, Tanečnice, obrázky, omalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, obrázek, zadarmo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Tanečnice k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s tanečnicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, zvýrazňovače, pastelové tužky, vodové barvy případně akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce k dispozici vskutku hodně. Obrázek tanečnice lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s tanečnicí má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tužky, zvýrazňovače nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, různá zvířátka a pochopitelně i tanečnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, písmena a hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Legenda o Mulan, Princezna a žabák, U nás na farmě, Letopisy Narnie nebo také Aladin. Je ale velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: traktor, princezna, princezna a princ, koně či slon. Nechť omalovánka s tanečnicí přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů