Nejhledanější


Omalovánka s nemocným pejskem

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka tanečnice k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem tanečnice k vybarvování pro naše milé prcky. Omalovánka tanečnice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Tanečnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tanečnice - A5            Omalovánka - Tanečnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tanečnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, online, k vytisknutí, Tanečnice, obrázek, Lidé, k vytištění, k tisku, zdarma, pro děti, obrázky, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Tanečnice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s tanečnicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pera, tužky, uhlíky nebo též tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku tanečnice lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s tanečnicí má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektřinu či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, pera a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel a pochopitelně i tanečnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, druhy automobilů a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Pat a Mat, Avengers, Scooby Doo, Hot Wheels či pes Pluto. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, koně, loď, lokomotiva a nebo auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou tanečnice.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů