Nejoblíbenější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tanečnice k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná tanečnice k vybarvení pro naše ratolesti. Omalovánka tanečnice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tanečnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tanečnice - A5            Omalovánka - Tanečnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tanečnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, Tanečnice, online, obrázek, Lidé, k tisku, zdarma, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tanečnice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s tanečnicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, fixky, uhlíky, akrylové barvy a pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici široká škála. Obrázek tanečnice lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s tanečnicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhly, fixky a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí, druhy jídel a pochopitelně i tanečnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, písmena nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Harley Quinn, Brawl stars, pes Pluto, Monster high a Superčarodějnice. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stažení jsou: netopýr, houby, Popeláři, princezna nebo také auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku tanečnice.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů