Nej pět


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka tanečnice k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená tanečnice k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka tanečnice je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tanečnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Tanečnice - A5            Omalovánka - Tanečnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tanečnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, online, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, zdarma, Tanečnice, obrázek, obrázky, Lidé, ke stažení, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tanečnice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s tanečnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, umělecké tužky, propisovací tužky, pastelky a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku tanečnice lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s tanečnicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, peníze nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, umělecké tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i tanečnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zvířata nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Ledové království, Toy Story, Spiderman nebo též Gormiti. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: mašinka, čert, auta, Santa Klaus nebo také netopýr. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou tanečnice.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů