Nej pět


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka tanečnice k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem tanečnice ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka tanečnice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tanečnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tanečnice - A5            Omalovánka - Tanečnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tanečnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, obrázky, Tanečnice, obrázek, online, k vybarvení, Lidé, ke stažení, k tisku, pro děti, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tanečnice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s tanečnicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, uhlíky, olejové pastely, fixy nebo tužky. Možností je dnes pro školáky k dispozici celá škála. Obrázek tanečnice lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s tanečnicí má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí či čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba vodové barvy, uhlíky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy ptáků, postavy z pohádek a pochopitelně i tanečnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, písmena nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Locika, Krtek, Červená Karkulka, Jak vycvičit draka či pes Pluto. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stažení jsou: slon, miminko, pes, draci případně sněhulák. Nechť omalovánka s tanečnicí přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů