Top omalovánky


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka tanečnice k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem tanečnice k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka tanečnice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Tanečnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Tanečnice - A5            Omalovánka - Tanečnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tanečnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, Lidé, obrázek, online, k tisku, k vybarvení, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, zdarma, Tanečnice, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tanečnice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s tanečnicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tužky, umělecké tužky, uhlíky a fixky. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici vskutku hodně. Obrázek tanečnice lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s tanečnicí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například vodové barvy, tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířata, sporty a pochopitelně i tanečnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, druhy jídel či zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Království lesních strážců, Anna a Elsa, Tlapková patrola nebo též Zootropolis. Je ale nákladné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, drak, princezna a princ, vláček případně pes. Ať omalovánka tanečnice přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů